שאלה לדיון

David Rodriguez

New member
agree ......./images/Emo269.gif

1. Its not about preventing injury (we all know there is no scientific back up..but it does no harm and it can affect ROM so why not no harm in doing either????...) and it should be 10 mins not 5...???? cool down remember...not only physical but mental ..... 2. If people dont have patience for class structure they should train alone!!! and the structure of the class is like that there is a leader so if...they come so they should respect the class structure ...maybe they should all start talking on the cellphones in the middle as well cause they dont have "patience"????????????? or just do what they want cause they dont have "patience"...???? lets all sprint 50 mins ahhhhh???? 3.People do double classes ...why do you interview them to see if they are doing something afterwards??? BTW...many do doubles and sometimes train before!!! so if you are there last lesson...so what let them out with no sort of cool down...."cool" real profesional kol ha kavod
...!!! 4.The fact "you" lack manners doesnt mean everyone should be the same!!!...as i said in structured classes in other aerobic or non aerobic activities in the gym it is very rare people leave before so why shouldnt they stay to the end also in spinning classes??? A big part of being a "profesional instructor" is to understand the trainee sure...... but mostly that every person is a different world with different needs and "knowledge" age, cultural bacground etc, there is nothing wrong with trying to get a group to understand and respect your way of doing things and its not only about causing themselves damage or not but "group dynamics" has a "leader" that tries to take everyone from point A-B in the best way possible....and its not about the ego ....i dont think she is coming from there read in between the lines ...and by the way caring and loving what you do and being proud of your way is nothing wrong....maybe she seems weird to you....but for me its refreshing she is trying ands cares....has principles....lacking today in society not only in the class... In those last minutes of the class you can spread your "extensive knowledge" and give tips etc for the wellbeing of your trainees and maybe there will be a reason to stay till the end of the class?????....so instead of being so "condecending" respect the fact some people actually really care and its the small things that count....."my advice to you" would be after years of knowing you ...try try to " LEFARGEN" even if it is hard compliment once in a while you will be surprised how good it feels....
and not only find fault and be the devils
"lawyer" in what people write here..... take care David Rodriguez​

ליבית1

New member
היי דיוויד,

תודה על הבעת האמון!!! מסכימה עם כל מילה.... אני באמת באמת באמת לא לוקחת ללב. כל אחד זכאי לדעתו
. בשורה התחתונה, אני אמשיך בדרכי כי ככה אני חושבת שנכון וככה אני מאמינה.

עברית קשה שפה

אני חושב שאחרי 10 שנים בארץ (לפחות?), כדאי שתתחיל לכתוב בעברית. תאמין לי שיותר קל לקרוא עברית עילגת מאנגלית עילגת ואתה גם תעשה שירות להרבה אנשים שכמוני, מתייאשים אחרי השורה הראשונה להודעות המסורבלות שלך. פורבאבור: translate.google.com ובהצלחה ביום שבת. אל תשכח את הקנרית, הבטחתי לכולם שהיא תבוא איתך.

גיא אני מכיר את הסגנון שלך

ובכל זאת מרשה לעצמי לבקש בכל לשון של בקשה להמנע מסגנון הודעות כזה. יש לך מספיק דברים חכמים להגיד. אסף

חבל גיא

אם יש לך בקורת/דיעה אחרת אז אני יותר מאשמח אם תכתוב אותה כאן. יתרה מזו, בלא מעט מהמקרים הדיעה שלי דומה מאוד לשלך. אבל למה לרדת לפסים האישיים האלו ? מה גם שהלוואי ויהיו פה עוד כותבים כמו דיויד שהוא לא פחות מנכס לפורום כזה. אני מקש שתשמור את חריפות המחשבה שלך לדיעות, וכן גם להומור ציני, אבל לא על חשבון הכותבים פה. אני יודע שתמי כפרה עליה יותר ליברלית ממני בענין הזה, אבל אני סובל מהסטוריה ארוכה של חינוך דתי שמרני

David Rodriguez

New member
My answer

Mr Brand, The message wasnt for you anyway but for others who can read more than one sentence....Guy you lack substance your answers are cynical and irrelevant nothing but low class punch lines just trying to get attention ....stick to what you know i hope??? "LAW" if "you" want.... you translate in google...i will keep on the way i am.... and if you have no constructive feedback or at least a respectful attitude please spare the forum and me.... in here you feel really something ah?? and write like a big man mocking people???? let me remind you that you have caused many people not to write here anymore because of this problem you have.... ....after 10 years or more i would have expected you to be a little more mature????.... and when you speak 4 languages fluently then you can talk to me ...at the moment you cannot even read english????....i choose to write in a language i am comfortable with...if it makes you uncomfortable just ignore my comments dont bother to answer me you are not my target audience anyway ...as it is you dont understand anyway... and about the canary or whatever ...get a life you are just not funny take care anyway David Rodriguez​

תהיה כנה לרגע

ותאמר שאתה עדיין רותח מהדיון בו לא הצגת אסמכתאות לטענה המגוכחת שלך לגבי דיווש בעמידה. אתה כותב כל כך הרבה ובסוף.... פוף.... כל האויר יוצא מהבלון. סגנון הכתיבה שלך מסגיר את זה, אבל זה כבר לטיפולו של אסף: ???? !!!! BLABLABLA וכו'. ויפה דיוויד, הושגה התקדמות בזמן הזה שנעלבת ולא כתבת פה - נראה כי אתה שלב אחד מלדבר על עצמך בגוף שלישי (יחיד).

ליבית1

New member
זה ממש לא בא ממקום של אגו גיא...

זה בא ממקום אכפתי. ואני כן חושבת שלמתיחות יש חשיבות רבה וממש לא מסכימה שהם "לא ישנו לאף אחד". זה אולי לא מונע פציעות, אבל זה כן מוריד את הסיכוי לפציעות. ובעיניי יש חשיבות רבה גם להתנהגות ולכבוד מינימאלי של המתאמן לחבריו לאימון, לעצמו וכמובן למדריך. וזה לא בא מתוך מקום שלא מבין את המתאמן. בעובדה, יש מתאמנים, שיודעים מראש שלא יוכלו להישאר עד הסוף, בגלל אילוצים, והם אומרים מראש שייצאו מוקדם יותר, ועם זה אין לי בעיה. הבעיה שלי מתחילה ונגמרת בדפוס התנהגות שלדעתי לא מכובד. זה הכול.

אז כפי שכתבתי

עצתי לא לנסות לחנך אנשים, כי תמשיכי להתייאש. תני לקבוצה להתגבש לבד (ואגו זו לא מילה גסה).

ליבית1

New member
עצתי היא - חיה ותן לחיות

או : אדם באמונתו יחייה. ואגו - זו מילה גסה!

sportivit

New member
חחחחחחחחחחחחח

אהבתי את עצתך "לא לנסות לחנך אנשים". זה לא מה שאתה מנסה לעשות כאן בדרכך הדורסנית והבהמית? דיוויד-like ענק...

התייחסות

"את הרי ודאי יודעת שה- 5 דקות האלה המוקדשות למתיחות לא ישנו לאף אחד. זה בטח שלא מספיק וזה לא "מונע פציעות" " מבלי להתייחס לערכן או חוסר ערכן של המתיחות. הנקודה מבחינתי היא יותר התהליך של השיעור עם הפיק וההרגעה הפיזית והמנטלית, העוד כמה דקות שאני רואה שכולם בסדר ולכבד את שאר הרוכבים ווואלה גם את המדריך. "שנית, יש אנשים שאין להם סבלנות לכך ואת צריכה ללמוד לכבד את זה" אני ממש לא מתכוון לכבד אותם. אכן, אני רוכש להם חוסר כבוד ויותר מזה. שיכבדו אותי ולא יבואו לשיעורים שלי. כמו שאני לא נותן לאנשים להכנס באיחור. "שלישית, אנשים מבצעים שני שיעורים ובאמת שאין צורך להימתח בין לבין" מצידי שישארו על האופניים עד השניה האחרונה וידוושו אבל שלא יצאו החוצה. זו גם ההנחיה שלי. "רביעית, אם כל כך מעניין אותך למה מתאמן שלך יוצא שתי דקות לפני הזמן, כדאי שתשאלי אותו (ע"ח להטיף לו מוסר) ואולי תופתעי." מדובר פה על מתאמנים שעושים את זה על בסיס קבוע. יש לזה סיבה כמובן - הם אנשים חסרי נימוס וכבוד. "חלק גדול מההדרכה הוא הבנת המתאמן, גם לפעמים על חשבון האגו של המדריך. מכיוון שאף אחד לא מזיק לעצמו, בין אם נמתח לאחר השיעור ובין אם לאו, עצתי שתעבירי את זה ממך והלאה". נראה לי שלאור מה שכבר כתבתי אין צורך להתייחס גם לזה. באותו אופן הוא המתאמן גם יכול לירוק לי בפרצוף על הדרך ואני אהיה מבין ומקבל אומחל על האגו הענק שלי
מה גם שזה מפריע לאנשים האחרים באימון ואני שומע את התגובות שלהם לזה ורואה את הפרצופים שלהם כשאנשים יוצאים לפני הזמן.

...

יש לנו הבדלים בגישות - אנשים באים לעשות ספינינג. הם לא באים לשיעור שלך. זה שיעור ספינינג של מועדון הספורט בשעה מסויימת. יכול להיות שהם מעדיפים אותך. תתפלא עד כמה אני יודע ומרגיש שאנשים מכבדים אותי, ובכ"ז אינם רוצים לבצע מתיחות. כל עוד מתאמן שלי לא גורם נזק לעצמו, אני בוודאי שלא אנקוט בגישה הפטרנליסטית הזו ואכריח אותו למתוח את השרירים אחרי השיעור. ד"א, על אותו משקל מתאמן שנשאר וממשיך לדווש על האופניים בזמן שכולם נמתחים (הדוגמה שלך), או רוכב אופניים מקצועי שלא הולך לפי ההנחיות שלך בשיעור (נושא מוכר בפורום שההסכמה לאפשר לו לעשות זאת מאחור...
) - שאם נשליך מההצהרות שלך לפועל - לא פחות מברז כיבוי בפרצוץ. לכן, הייתי מצפה לפחות נחרצות בעניין ובאמת אם כל הקבוצה סובלת מאינדיבידואל אחד, יש לה דרכים להראות זאת, בצורה ישירה ובלתי ישירה.

אני בהחלט מסכים שיש לנו הבדלים בגישות

בנושא הספציפי הזה. אני חושב שיש הבדל מהותי בין מישהו שרוצה לצורך הענין לעשות את כל השיעור בישיבה ועושה זאת מאחור או מישהו שרוצה להמשיך לריצה מאוחר יותר ולכן נשאר פעיל על האופניים עד סוף השיעור, לבין מישהו שלא מחכה עד סוף השיעור. פחות מענין אותי אם הוא עושה מתיחות או לא.. הוא יכול להמשיך להוריד דופק בצורה מסודרת או אפילו לשמור עליו עד שהוא הולך להמשך ריצה על המסילה, לדוגמא. מסחינתי זה סוג של חוזה לא כתוב של אדם בא לשיעור ספינינג - להשאר בו מהתחלה עד הסוף. כמובן שיש חריגות: לא מרגיש טוב באופן ספציפי באותו יום חייב לצאת מוקדם (לדעתי מן הראוי, ויש רבים שעושים זאת, להגיד את זה למדריך לפני השיעור) וכוק אני מדבר על אנשים שבאופן קבוע יוצאים בערך כשנגמר החלק של העבודה העצימה או כשמתחילים המתיחות. אני מצטער אבל עדיין אני חושב שזו גסות רוח וזו אחת משתי התכונות שאני הכי פחות אוהב. אולי אצל חלק מהם זה נובע מחוסר הבנה חברתית :)

למעלה