הכר את הפורום!

mmmbam

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום!../images/Emo88.gif

גבירותיי ורבותיי, הנה זה מגיע: הפינה החדשה של פורום מוזיקאים צעירים, "הכר את הפורום"!!!
והשבוע.... מחיאות כפיים לאורח הראשון, גיא, הלא הוא guysahaf. אז גיא, כמה שאלות:
גיל?
מיקום?
עיסוק?
מצב משפחתי?
חלום ילדות?
חלום עדכני?
שיר אהוב בעברית?
שיר אהוב בלועזית?
זמר אהוב?
זמרת אהובה?
להקה אהובה?
ספר אהוב?
סדרת טלויזיה אהובה?
סרט אהוב?
יש לך רעיון לעוד שאלה שלא שאלתי ובא לך שאני אשאל?
יופי,
ועכשיו: לענות לעצמך
-
היה נחמד?
ועכשיו, לרשימת המרואיינים
גיא (guysahaf)
עמי (CrazyDude2)
סער (sok777)
הגר hagarshtar
אדם (K u l i N e M e L)
נופר (Mind Body and Soul)
סיוון (A N I g M A)
אור (orguy)
דרור (Helter Skelter again)
ריילי (רייל)
נעם (noam273)
ענבלירון (inbal287)
דרור (Drorrrrrr)
עידו (Funky Giraffe)
יובל (YuviR)
חן (dreamerman)
שרית (tirasc15)
אלה (Ellabll)
איתוש-איתמר (itoosh2)
בן (feel so low)
לינוי (אדונית העקרבים)
אלה (אלה מה קורה לה)
ליאור (gabrielr)
יואל (הליפה המעופפת)
משה (faridi)
אור (orbu7)
אילון (eloshi)
סופ"ש נעים לכולם!

sok777

New member
תרגע.. אפילו לא ביקשת להיות!

אז על מה ההתבכיינות?

orguy

New member
כיא.......

על מה אתה מנגן? יצירה חדשה או חידושים? מה אתה חושב על המלחמה בצפון ובדרום? מוזיקה ישראלית או מוזיקה לועזית? מה הדבר שהכי בא לך לעשות ביום קיץ חופשי? כשעצוב לך אתה..... האם אתה מאמין בכוכבים נולדים? נמק כותב/ מחין/ שר או ששלושתם וכמה זמן כל אחד כבר? למה אתה אוהב את הראל סקעת??? מה החלום הכי קרוב להגשמה שלך? מי האדם היקר לך בחיים חוץ מהמשפוחה? מה עושה אותך מיוחד? תודה ושבוע טוב!

guysahaf

New member
תשובות לזה

על מה אתה מנגן? גיטרה (אקוסטית!), אבל מתמקד בלשיר. יצירה חדשה או חידושים? הלוואי והייתי מצליח לעשות משהו חדש שאני מרוצה ממנו. אז הנה - עניתי. מה אתה חושב על המלחמה בצפון ובדרום? היום פעם ראשונה הייתה פה אזעקה :\ לא משו. אין ברירה, צריך - אבל אפשר להזהר יותר, ולהשוויץ פחות. מוזיקה ישראלית או מוזיקה לועזית? לועזית כמובן מה הדבר שהכי בא לך לעשות ביום קיץ חופשי? לראות סרט בסינמה סיטי כשעצוב לך אתה..... ממש מבואס ולא מדבר עם אנשים האם אתה מאמין בכוכבים נולדים? בד"כ הם יותר מוכשרים מאשר כל אלה שהופכים מדוגמנים לשחקנים וזמרים, כי אשכרה יש תחרות שבוחרים אותם לפי איכות. אבל זאת דרך זולה ומגעילה. מצד שני יש מצב שהם טובים - ואחרת אף אחד לא היה מכיר אותם. אני חלוק. חחח (לא רחצה). כותב/ מחין/ שר או ששלושתם וכמה זמן כל אחד כבר? כותב גרוע, מלחין גרוע, מנגן 3 שנים ושר איזה שנתיים... עדיין לא מוכן להופיע ממש. למה אתה אוהב את הראל סקעת??? אני לא? מה החלום הכי קרוב להגשמה שלך? לשחק טוב ובהרבה הצגות (אני כן משחק טוב! ווהו. ושיחקתי ב-3 הצגות שלמות, ושנה הבאה אני מביים אפילו) מי האדם היקר לך בחיים חוץ מהמשפוחה? אני לא יכול להגיד אחד. מה עושה אותך מיוחד? I just am.

guysahaf

New member
הייי אני ראשון חח.. תשובות!

גיל? 17 מיקום? זכרון עיסוק? כרגע - רק לישון וממש הרבה. מצב משפחתי? אני בן 17 ולבד :( אבל מבחינה משפחתית ההורים לא גרושים חח חלום ילדות? לא יודע, אני חושב לשחק ולביים. חלום עדכני? אותו אחד. שיר אהוב בעברית? לא אוהב מוזיקה בעברית שיר אהוב בלועזית? זה קשה מדי!!! רק אחד? יש מצב ש-Angeldust של JLC זמר אהוב? ג'ייסון מראז. זמרת אהובה? דיידו, כנראה. להקה אהובה? Jump, Little Children ספר אהוב? אין ממש... סדרת טלויזיה אהובה? וואו. באפי, ורוניקה מארס או סקראבס. אבל יש עוד. סרט אהוב? איך זה שכל הזמן בוחרים רק אחד? אז... שר הטבעות, עיר החטאים, בריק, גארדן סטייט. יש לך רעיון לעוד שאלה שלא שאלתי ובא לך שאני אשאל? לא חושב וכן, היה נחמד חח

guysahaf

New member
../images/Emo2.gif

מאיפה לך שאני כל הזמן בסינמה סיטי?? וכן.. חחח

guysahaf

New member
חחחח לא יודע למה

אני לא כזה קאלטי... אני אוהב להנות מהבאפי שלי לבד (ועם אלה שאני ממכר אותם, שאין הרבה). ואם את ליהי המקרינה אני גיא המתרגם (של ורוניקה)

noam273

New member
שאלותתתת

היי גיא, מה שלומך? האהא ואתה לא שואל מה איתי? באיזה מילה אתה משתמש יותר מדיי<?> חברה/חברה? האם פעם פגשת יתוש כזה
? נכון שתפוז ממש מוזרים עם האייקונים שלהם? נכון שאלתוש ממש לא עוזר? טוב,מה הכלי שהיית הכי רוצה לנגן עליו? מה יותר טוב, החמישיה הקאמרית או ארץ נהדרת? נכון שהשאלות לא קשורות לעצמם? מתי הלכת לישון אתמול? איזה להקות אתה שומע? אתה מכיר את מדגישומטיק? האהא אני מכירה אותו! יש לך להקה? איזה סמיילי אתה הכי אוהב? טוב,נגמרו לי השאלות, אז, להתראות? נעמיקהה

guysahaf

New member
תשובות (שלי לשם שינוי)

היי גיא, מה שלומך? בסדר.. עייף האהא ואתה לא שואל מה איתי? לא ידעתי שאני צריך... מה שלומך? באיזה מילה אתה משתמש יותר מדיי<?> "מה" או "סתם" חברה/חברה? לא :( האם פעם פגשת יתוש כזה ? חחח כשהעתקתי את השאלות זה בא בלי האייקון ולא הבנתי את הקטע. בד"כ זה הגודל שלהם, לא? נכון שתפוז ממש מוזרים עם האייקונים שלהם? כן, מה הקטע? אין דברים יותר מיותרים? נכון שאלתוש ממש לא עוזר? הוא סתם מסריח נורא... זה לא חוכמה. כולם מתרחקים ממך לא רק היתושים. טוב,מה הכלי שהיית הכי רוצה לנגן עליו? כינור או צ'לו. מה יותר טוב, החמישיה הקאמרית או ארץ נהדרת? ארץ נהדרת. החמישיה הקאמרית גורמים לי לחוסר נוחות. נכון שהשאלות לא קשורות לעצמם? לא נורא מתי הלכת לישון אתמול? 4 וחצי איזה להקות אתה שומע? Jump Little Children, Our Lady Peace, Five for Fighting, Jason Mraz, Ben Jelen וכו' וכו' וכו' אתה מכיר את מדגישומטיק? לא... האהא אני מכירה אותו! יש לך להקה? לא :( איזה סמיילי אתה הכי אוהב? במסנג'ר!!! את זה שבא כשעושים :D טוב,נגמרו לי השאלות, אז, להתראות? אני מניח... ביי.

נאמ.

גיל? 12 מיקום? אי שם ברמת הגולן, בקיבוץ קטן ולא מוכר הנקרא אל-רום... עיסוק? - מצב משפחתי? הורים גרושים, האם נשואה ולאב כל יום חברה חדשה..אה, ו..כלבה ((שדייזי לא תיעלב ששכחתי אותה!)) חלום ילדות? "איך אדע, ועודני ילד..." חלום עדכני? להתפתח לחיים טובים, ובצורה טובה. שיר אהוב בעברית? קשה לי לימצוא שיר כרגע.. שיר אהוב בלועזית? אני לא ממש יודעת איך קוראים לא, אבל הוספתי קישור לאתר (שלי), שמוזיקה הרקע בדף הבית שלו זה השיר הזה..זו גרסת טראנס.. זמר אהוב? - זמרת אהובה? - להקה אהובה? Black Eyed Peas ספר אהוב? אן שירלי וגגות ירוקים סדרת טלויזיה אהובה? בערך כל מה שמשדרים..בעיקר yes stars ואנימות.. סרט אהוב? המסע המופלא..או ש..טיטאניק?..לא יודעת יש כ"כ הרבה סרטים! יש לך רעיון לעוד שאלה שלא שאלתי ובא לך שאני אשאל? -על איזה כלים אתה מנגן? -על איזה כלים היית רומה לנגן? -חיות מחמד? -אחים? -אחיות יופי,ועכשיו: לענות לעצמך- -על איזה כלים אתה מנגן? פסנתר -על איזה כלים היית רוצה לנגן? חליל ואוליי גם כינור או גיטרה.. -חיות מחמד? לברדורית בצבע שמנת -אחים? אין -אחיות? אין היה נחמד? פשש..יש לך פוטנציל בלהכין שאלונים! וכן היה נחמד מאוד!

למעלה