הכיסא הריק

sweet1990

New member
אני קצת חטטנית אבל...

יש מישהו שאת- אוהבת? שונאת? מחבבת? מאוהבת? מתעבת? מטורפת עליו? יש משהו שאת- אוהבת? שוןנאת? מחבבת ? מאוהבת? מתעבת? מטורפת? מה ה- אוכל האהוב עלייך? " השנוא " ? דבר שאת הכי אוהבת לעשות? דבר שהכי משמח אותך? דבר שהכי מדכא אותך? דבר שגורם לך להרגיש כאילו בא לך למות? והאחרונה....... את חושבת שאני קרצייה? מצטערת על החטטנות , זו אני! סיוון

אמ2ר

New member
טוב ../images/Emo2.gif

יש מישהו שאת- אוהבת?כן שונאת?כן מחבבת?כן מאוהבת?לא סגור עוד מתעבת?לא מטורפת עליו?לא סגור עוד יש משהו שאת- אוהבת?כן, פיצי משפחה חברים קרובים שוןנאת?לא נראה לי
מחבבת?מה זה משהו שאני מחבבת?! משהו?! מאוהבת?^^ מתעבת?^^ מטורפת?^^ מה ה- אוכל האהוב עלייך?סלט " השנוא " ?המבורגר, תרד דבר שאת הכי אוהבת לעשות?פסנתר ומוזיקה דבר שהכי משמח אותך?יומולדת,אנשים שאוהבים אותי, להיות בסביבה אוהבת
דבר שהכי מדכא אותך?פרידה מחבר/ציון רע/אנשים קנאים דבר שגורם לך להרגיש כאילו בא לך למות?בחיים לא הרגשתי ככה, ואני גם לא ארגיש. והאחרונה....... את חושבת שאני קרצייה? הווו לא, את עוד חדשה, עוד נראה לגבי זה

אמ2ר

New member
בןבן, אם אתה רוצה לדעת..

אז אפשר בפרטי
סתם נו, יא דפוק
סתםסתם כפרעלייך

עNבר

New member
../images/Emo203.gif תתכונני, זה יהיה חושפני ../images/Emo11.gif

1. את מעשנת? 2. לוקחת סמים? 3. לקחת פעם סיגריה\סמים? 4. את בתולה? 5. נו, את בתולה?! 6. אתתתתת תעני עכשיו!! את בתולה?
7. רוצה לעשן אי פעם? 8. באיזה גיל עשית\תעשי יחסי מין? 9. איך מתי ואיפה נראה לך שההורים שלך עשו אותך? 10. חשבת פעם להתאבד? ועכשיו באמת, חשבת פעם להתאבד? 11. גנבת משהו? 12. בא לך לגנוב? 13. בא לך להטריד אותי מינית?
14. הקאת פעם בכוונה? 15. לקחת אקמול או כל תרופה אחרת סתם? [השאלה האחרונה מגעילה אותי גם
] אין יותר רעיונותתתתת

אמ2ר

New member
עונה../images/Emo12.gif

1. את מעשנת?ממש לא 2. לוקחת סמים?לא 3. לקחת פעם סיגריה\סמים?לא 4. את בתולה?כן.. 5. נו, את בתולה?! מן הסתם
6. אתתתתת תעני עכשיו!! את בתולה?כן נו! 7. רוצה לעשן אי פעם?ממש לא 8. באיזה גיל עשית\תעשי יחסי מין?אין לי מושג 9. איך מתי ואיפה נראה לך שההורים שלך עשו אותך?
10. חשבת פעם להתאבד?חס וחלילה!! ועכשיו באמת, חשבת פעם להתאבד?ל=א=! 11. גנבת משהו?לא 12. בא לך לגנוב?לא 13. בא לך להטריד אותי מינית?כע
14. הקאת פעם בכוונה?ממש לא 15. לקחת אקמול או כל תרופה אחרת סתם?ממש לא :S

CrazyYoYo

New member
ענברי

אם שנינו נלך באותו רחוב ויהיו מלא אנשים ברחוב באותו זמן, איך אני אזהה אותך? מה את הכי אוהבת לעשות? עדיף לקפוץ מהחלון או מצוק?

אמ2ר

New member
צ'ןצ'ן ../images/Emo9.gif

אם שנינו נלך באותו רחוב ויהיו מלא אנשים ברחוב באותו זמן, איך אני אזהה אותך? כי יהיה לי את החיוך הכי גדול שם + עיניים ירוקות
מה את הכי אוהבת לעשות?מוזיקה,פסנתר,מחשב,חברים עדיף לקפוץ מהחלון או מצוק?לא זה ולא זה. :D

אל תגזימי.

היו ימים שיותר
אוף. עומר נורא מציק. (לא גרמת לו להתוודע לתפוז נכון?!?!?!?????)

SpinZ

New member
אוקי

מי היה החבר הראשון שלך עם מי פעם ראשונה התנשקת האם פעם הייתה לך אהבה "אסורה"? האם בא לך סושי כרגע? מקורה?

אמ2ר

New member
טובב :0

מי היה החבר הראשון שלך? ג'וני, בכיתה ד', אבל רציני- כיתה ה'.. עם מי פעם ראשונה התנשקת? עוד לא התנשקתי. :$
האם פעם הייתה לך אהבה "אסורה"?
יש מצב... האם בא לך סושי כרגע?האמת שכן
מקורה?הכל טובבב

למעלה