הבאת paramore לארץ

yarden28

New member
../images/Emo88.gifהבאת paramore לארץ../images/Emo88.gif

לקחתי את ההודעה של אחד מחברי הפורום והכנסתי אותה להודעה ראשית!מקווה שזה בסדר אבל ממש חבל שלא שמת את ההודעה בהודעה ראשית שכולם יראו . נתחיל עם גלגלצ. -אף פעם לא שמעתי שיר של פארמור שם. 1. יש תוכנית, "הבחירות" בגלגלצ, בכל יום ראשון-רביעי 13:00 עד 16:00. כל מה שאנחנו צריכים לעשות, זה להתקשר לטלפון הזה- 03-6066860, ולבקש מהם שוב ושוב את הסינגלים. 2. תוכנית "המסור" בגלגלצ- בכל יום חמישי, תוכנית של בעיקר שירי רוק. אנחנו צריכים לשלוח מיילים לעורכת המסור, ולבקש שישמיעו את הסינגלים. הכתובת:|לינק|[email protected]|סלינק| 3.|לינק|http://www.tapuz.co.il/rosh1|סלינק| תכנסו לקטגורית להקת הרוק ותצביעו ל- paramore כל מי שעשה את מהדברים האלה שישרש למטה "
"ויכתוב בתוכן ההודעה מה הוא עשה. בנוסף אני ממליצה שמישהו יתנדב לפתוח את הפינה הזאת אפשר לקרוא לה פינת פרסום כל שבוע וככה להזכיר לחברי הפורום להצביע כל הזמן ובכך לדאוג לפרסם אותם בעקביות
יום טוב.
אני הצבעתי לפארמור בתפוז
שלחתי אימייל למסור.

xXx Lilo xXx

New member
פתחתי רק עכשיו, מצטעת...../images/Emo29.gif

הלכתי מהמחשב בוחצי ככה... כי רציתי להספיק דברים ולראות את McFly בTV....
הם כאלו חמודיםםםם!!!!! הוספתי אותך. נישאר רק שתתחברי...
.

../images/Emo41.gifכנסו :]../images/Emo41.gif

יופי שפתחת הודעה חדשה על זה.. פשוט לא היה לי זמן להיות במחשב..><" הערה קטנה למי שמצביע לראש1- אם יש לכם כמה משתמשי תפוז [שמישהו יקרא לחן
], תצביעו עם כולם! ואם בא לכם, תפתחו עוד משתמשים בתפוז, ותצביעו איתם
אה ו
התקשרתי והצבעתי. ואין לי בעיה לקחת את הפינה על עצמי..

PerfectSP

New member
במסור הם השמיעו את מיזרי ביסנס../images/Emo6.gif ../images/Emo190.gif

יוצא לך במקרה לשמוע המסור? כי הם כן משמיעים את פארמור... סינגלס לא שזכור לי אבל כן במסור

Mr Hot Pants

New member
../images/Emo62.gifעוד רעיון להביא את פארמור לארץ../images/Emo62.gif

אני לא יודע אם אתם יודעים אבל פארמור קוראים הודעות שמעריצים רושמים להם בMyspace ובמיוחד ב LJ אז אם יש לכם myspace או LJ - live journal פשוט תציפו בהודעות שיבואו לישראל :) לא חושב שזה יעבוד אבל לפחות שיהיו מודעים לזה שיש להם מעריצים כאן myspace.com/paramore myspace.com/fueledbyramen - חברת התקליטים שלהם, שווה לכתוב גם כאן http://paramoreband.livejournal.com אם אין לכם שם משתמש שם, תירשמו... היילי קוראת את התגובות של המעריצים

למעלה