חפט"י- אמצע שבוע

THE HELL BOY

New member
../images/Emo87.gif חפט"י- אמצע שבוע

לוקאס פרק 4. מעניין מתי הפרק הבא ב"הסערה"

chiquitito15

New member
הטלנובלה החדשה שלי../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

"מרחוק, שמעתי בכי..."
החל מיום ראשון 17.04
שיר הנושא
מרחוק שמעתי בכי, אחי אחי האם תדע מאין בא, הגיע הנה. לא חדל ביום בלילה, אחי אחי ובביתי, החריד שנתי, לא סר ממנה. מתוך בדידות, מתוך שממה, מרעב או מצמא. בגינה, בכל פינה הוא, אבי, אבי האם היה זה קול חיה או קול של ילד. בגגות דבק הבכי, אמי, אמי, אמרי לי מי, אמרי לי מי בוכה בדלת. מתוך כאב, מתוך צמא, ואימת המלחמה. מרחוק שמעתי בכי, שחזר ושב, סבב במערב, העולם חרב. מתוך עימות ואלימות, מרחוק שמעתי בכי, האם הלך אולי לכאן נשלח, מן המזרח. מתוך יתמות, סירוב למות. מרחוק שמעתי בכי, אחי, אחי האם זה סב, האם זה אב, או בן יחיד הוא. ונישא הקול ברוח, אחי, אחי האם כוון האם הובן, ימים יגידו. מתוך כאב, מתוך צינה, ואימת המלחמה.
קריאה מהנה לכולם...

s h a r o n 7

New member
מצפהה כבר לראות../images/Emo70.gif../images/Emo126.gif

את מושיקו לא קראתי את זה אני יקרא
חעחעח

chiquitito15

New member
את מושיקו את יכולה../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

לקרוא פה. 18 פרקים, זה לא כ"כ ארוך...

נחכה ליום ראשון../images/Emo45.gif

כל יום תפרסם פרק? כמה פרקים יהיו? או שאתה עדיין לא יודע!?

chiquitito15

New member
כל יום פרק אחד../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

מס' פרקים סופי אינו ידוע.
בינתיים, נכון לרגע זה ממש, נכתבו 5 פרקים.

LIAH1

New member
אנחנו מחכים בקוצר רוח../images/Emo2.gif

אני בטוחה שזה הולך להיות משהו שווה שחבל"ז
מחכים ליום ראשון

THE HELL BOY

New member
../images/Emo104.gif../images/Emo87.gif לוקאס פרק 4....

לוקאס בן שבע עכשיו. בשנה שעברה הוא נכנס לבית הספר כ"יח לחירשים. הוא השתלב בקושי בחברה. הוא זוכר את אסנת וקלרה... רינת... הוא זוכר אותן בגלל שהן היו המורות שלו. הוא זוכר את איילה. היא המורה לדיבור שלימדה אותו לדבר. הוא זוכר גם את התקרית עם הקרוסלה. שמונה תפרים. הרבה בכי. הוא נח בבית שבוע. עכשיו לוקאס מתחיל לריב עם אחותו הקטנה ליטל. האח הקטן יונתן נולד כבר בחורף.
לוקאס עוד מעט בן עשר. הוא מתחיל להתבגר. הרופאים מחליטים שזה הזמן לניתוח ברגליו. לוקאס מספר להוריו שלא טוב לו בבית הספר הזה. הוא עוזב את בית הספר בחורף- אחרי שהוא בן עשר. הוא זוכר את המסיבה פרידה שעשו לו. הרבה ילדים חירשים. קוסם. מתרגמת שמתרגמת לילדים את מה שהקוסם עושה. עוגת מיקי מאוס. המשפחה הקרובה מגיעה. לאחר מכן בקיץ הוא נכנס לניתוח. מכניסים לו גידים לרגליים כדי שיתיישרו. הוא זוכר את ריח הגז המרדים. הוא זוכר שאמר "ביי" לאמו, לאורה. הוא זוכר. באותו התקופה לוקאס מתמכר לטלוויזיה. במיוחד סרטים מצויירים. הוא זוכר שראה בערוץ כלשהו שני גברים מתנשקים אבל הוא לא מייחס לזה חשיבות רבה. הרבה באו לבקר אותו. מתנות. פנאי פלוס. אפילו בבית החולים הביאו לו מחשב. לוקאס זוכר את חיבתו למחשב. אין לו מושג כמה זה יהפוך לחייו בעתיד. הוא חודש עם הגבס בבית החולים. אח"כ חודש הוא בבית. כל הקיץ. ב30 באוגוסט מורידים לו את הגבס. לוקאס זוכר את התחושה המצמררת של המסור עובר ומסמר את שערו הדליל שמתחיל לצמוח שם. הוא זוכר את הדיגדוגים שהוא חש. הרגשה מצמררת. ב31 באוגוסט הוא הולך לבית הספר "ממלכתי ב'" שבמעלה אדומים. הוא מכיר את חבריו לכיתה ג'. לוקאס שמח. הוא לא אהב להיות עם הגדולים בבית הספר הקודם. הוא לא קולט שהוא גאון. בגלל זה הוא היה בכיתה ח'. ילדים סוטים שכל הזמן הראו לו תמונות פורנוגרפיות כביכול מאנציקולפדיות וניסו לגרות את לוקאס להראות להם את האיבר. כל זה כבר היה בעבר. עכשיו לאורה מודיעה ללוקאס שהיא שוב בהיריון. הוא שמח מאוד. הוא מכיר את חבריו לבית הספר "ממלכתי ב'". הוא מתחיל להבין שהוא יצטרך לעבוד קשה. מאוד קשה.
בפרק הבא: עוד אחות נכנסת למשפחה; לוקאס עובר הטרדה מינית; לוקאס שונא את ההסעות של בית הספר; לוקאס עובר מכיתה של לקויי למידה ובעלי התנהגות פרועה לכיתה רגילה; התיכון. לקראת הסוף
התבגרות מינית וסוד גדול.

סבבה,אני אפשרט לך בקצרה

באחד מן הפרקים כתבת שהוא רואה הוגו,אתה יום אחד בבוקר פירסמת תמונה של הוגו וכתבת כי אתה אוהב אותו. ציינת שהוא גר במעלה אדומים,עיר מגורייך. ציינת כי השם משפחה הוא בן-סימון,כמו שלך כמובן. הבדלי הגיל לכיתה,לוקאס עולה לכיתה ג' בן 10,שאמצע כיתה ג' אמורים להיות בני 9. סיפרת לי משהו כזה עלייך,פעם. לא אמשיך ואציין. אתה ביקשת שאערוך לך את הביסוס לטענותיי אז הנה,קראת אותו. ועכשיו לתגובתך..

Mastoolit

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo109.gif

מוטיב בולט בנובלה- עשיית ילדים. סתם, היה פרק ממש מרגש..התיאורים שלך עובדים מצויין פסיכולוגית. כל הכבוד.

brunu

New member
בעע

לאורה קצת הגזימה עם כל כך הרבה ילדים סיפור מצמרר

chiquitito15

New member
תלעות הילדות של לוקי../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

אני ממש מרחם עליו... זה ממש עצוב ניר...
אבל הסיפור מרגש ויוצא דופן מכל טלנובלה
ואני חייב לדבר איתך במסנג'ר
ועכשיו בפני הפורום - מבקש סליחה על מה שהיה בצהריים

One Girl 1

New member
פרק יפה..

השלמתי את כל הפרקים..ואני חייבת להגיד שאתה כותב מעולה!!! ולגבי הפרק.. עשיית הילדים רק הולכת וגוברת..חחח..
מסכן הילד..כמה הוא סבל..
מחכה כבר לפרק הבא...חח..

yaya1989

New member
../images/Emo79.gifאיזה חיים קשים יש ללוקאס...

מסכן...
מחכה כבר לפרק הבא!!

אמור1

New member
../images/Emo20.gifפרק יפה

סיפור מיוחד ועצוב
מסכן לוקאס לא מספיק הוא מתמודד עם המציאות העגומה של מצבו הבריאותי הוא צריך בנוסף להתמודד גם עם הטרדות של ילדים סוטים
בקשר לקטע עם הילדים במשפחה אני לא חושבת שההורים של לוקאס הגזימו בעשיית ילדים בגלל שרצף האירועים שכתובים בסיפור הוא מהיר אז יוצא שכל פרק כמעט נולד ילד אל תשכחו שכעת לוקאס כבר בן 7 אז זה לא כזה מהיר ומוגזם כי לפי דעתי 4 ילדים במשפחה זה די סביר מה גם שההורים של לוקאס לא צריכים להפסיק לחיות בעקבות זה שבא להם ילד עם בעייה אני חושבת שיפה שהם המשיכו הלאה בחיים שלהם תוך כדי זה שהם ממשיכים לטפל בלוקאס. הקטע עם המסור היה מצמרר
אממ זהו בינתיים משאיר טעם של עוד נחכה לפרק הבא...

למעלה