צהובים - צרפת ושוויץ

Arie021

New member
../images/Emo86.gif צהובים - צרפת ושוויץ ../images/Emo86.gif

חבר'ה לדעתכם יהיו יותר מ 3 צהובים (או אדום אחד במשחק) אני הפעם יכול להרוויח $21 או $26 מזה

Arie021

New member
אז ככה - אני חייב מעל 3 כרטיסים

צהובים או מספיק כרטיס אדום (10 נקודות = כרטיס צהוב ; 25 נקודות = כרטיס אדום) יש יחס של 2.80 על בין 25 ל 45 נקודות - שמתי $45 - זכיה אפשרית $126 יש יחס של 2.20 על מעל סכום 45 נקודות - שמתי $55 - זכיה אפשרית $121 מתחת ל 25 נקודות יש יחס של 3.20 - עליו לא הלכתי סה"כ הימור $100 סה"כ זכיה אפשרית - בין $121 ל $126 (אפשרות נדירה אדום ו 2 צהובים ואז הזכיה היא על 45 נקודות שזה $247 אבל זה נדיר נדיר) חבר'ה מה אתם אומרים הימור טוב או לא?????

aviel921

New member
מה קורה אריה?

איפה היית,תפסתי כרטיסים ביפן. וגם אני מושקע על כרטיסים בצרפת... בהצלחה לנו

aviel921

New member
איזהו קורה של שוויץ!!!

דרך אגב ווירה היה צריך לקבל צהוב..השופט מרחם...

aviel921

New member
עוד פעם עבירה של צהוב, הפעם של

פוגל והשוט הזהיר בפעם האחרונה. אני מאמין שעכשיו הכרטיסים יתחילו לצאת.

Arie021

New member
אני מפחד שוב!!!!!!!! ../images/Emo10.gif

די אנשים, זה מפחיד אותי יהיה עוד כרטיס במחצית השניה, בבקשה????? אני מפחד

aviel921

New member
חחחח מה קרה לך,אריה?

אני מבטיח לך שיהיה. השופט הפסיק עם הגישה של לשמור את המשחק רגוע והתחיל להוציא כרטיסים. בלי שום קשר במחצית הששנייה יש בדרך כלל יותר כרטיסים מבראשונה. וגם אם אחת הקבוצות תוביל ביתרון שביר היא תבזבז זמן לקראת הסיום ואז תקבל צהוב(בדרך כלל שוערים). בקיצור לפי דעתי יהיה לפחות 40 ומעלה.

יהיה עוד כרטיס, אבל אתה פשוט

מבייש את עצמך עם ההודעות האלה וההימורים המטומטמים שלא קשורים לספורט.

Arie021

New member
אחי סוף סוף הולך לי טוב טפו טפו ../images/Emo13.gif

אז אני מעדיף ללכת על בטוח ומותר לשאול מתוך פראנויה - מה לעשות, אני פראנויד בקטעים האלה מצטער אם זה מפריע לך .......... הפעם אני לא שם $100 על יחס של 3.00 על אנדר דוג שאין לו שום סיכוי, אלא על בטוח יותר ועובדה שגם אביאל שם הימור כזה - אז זה כן הימור שקשור לספורט מבקש ממך לא להגיב לי יותר, לא לתת לי להרגיש רע, תודה!!

Arie021

New member
תודה אחי, זה הכי חשוב ../images/Emo13.gif

הדדיות ואחווה!!!! יאללה שופט מלחמהההההההההההההההההההה בעצם לא שישלוף 2 כרטיסים וזהו - ככה הזכיה יותר גדולה חחחחחח
או אפילו אדום אחד מספיק - אז הזכייה הוא בומבה!!! אבל העיקר כרטיס אם לא כלום

aviel921

New member
כבר 4 כרטיסים...

נקווה שיהיה עוד אחד..מגדיל לי את הזכייה!

למעלה