היום

קייסי נזרק מאימון חיפה, עלול לסיים דרכו

קייסי נזרק מאימון חיפה, עלול לסיים דרכו

המגן עלול לסיים את דרכו בחיפה. פנטאני לא ישוחרר למשחק של נבחרת דרא"פ
תאריך עדכון:9/28/2007 12:44:0


אדורם קייסי נזרק היום (חמישי) מאימון מכבי חיפה והושעה עד להודעה חדשה. הקבוצה הודיעה כי קייסי סולק מהאימון עקב התנהגות לא נאותה, מבלי להיכנס לפרטים.
לאחר ששחקני הקבוצה סיימו את הריצה הקבוצתית מסביב למגרש, פנה המאמן רוני לוי לקייסי וביקש ממנו לעזוב. לוי לקח את קייסי לשיחה במגרש עצמו, והשניים החליפו דין ודברים. קייסי ירד לחדר ההלבשה, אסף את חפציו ועזב לביתו.
רוני לוי אינו מרוצה מהתנהלותו של השחקן הוותיק, וטוען כי הוא אינו שומר על חיים ספורטיביים. בנוסף, הגיעו שמועות לאוזניו של המאמן שהשחקן מלכלך מאחורי הגב עליו ועל חלק מהשחקנים. ככל הנראה התגבשה ההחלטה אצל המאמן כבר בימים האחרונים. לפני האימון הייתה אמורה להיערך שיחה בין לוי לקייסי, אך היא לא יצאה אל הפועל.
השעייתו של קייסי היא לזמן בלתי מוגבל, ולא ברור, אם בכלל, יתרצה לוי ויחזירו לקבוצה. קיים סיכוי שהשחקן סיים את דרכו בקבוצה.
בעקבות הפיצוץ בין לוי לקייסי, עשויה חיפה לפנות כבר בימים הקרובים לאלירן דנין מבית"ר ירושלים, על מנת לנסות לצרפו לפני סיום מועד ההעברות ב-4 באוקטובר. דנין מחזיק בחוזה אצל האלופה ומרוויח 140 אלף דולר לעונה, אך יש לו הבטחה כי הוא יושאל לקבוצה אחרת בחינם.
"http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/6/58346.jpg
בינתיים, תורגל אלון חרזי בעמדת המגן השמאלי על חשבונו של קייסי, שאיבד את מקומו בהרכב למשחק מול מכבי ת"א, וכנראה גם לא יהיה בסגל למשחק. בנוסף, תירגל לוי את תומר חמד בחוד בעוד שרנאטו לא נכלל בהרכב. שלומי ארבייטמן לא נטל חלק במשחק האימון הפנימי ועדיין לא ברור האם יהיה בסגל לשבת.
לוי התייחס למשחק ואמר: "אנחנו מגיעים למשחק מול מכבי ת"א, קבוצה נוספת שעדיין לא נמצאת בכושר טוב. אבל זו עדיין מכבי ת"א והיא משחקת בבית. אנחנו מנסים לעשות הכל כדי להוציא את הקבוצה מהתקופה בה היא נמצאת. נכון שכרגע משחק ההגנה שלנו לא טוב, אבל אנחנו מקווים לשפר אותו כדי להוציא נקודות".
על החלוץ הדרום אפריקאי פנטאני, שערך אימון נוסף היום, אמר המאמן: "יש מגמה חיובית ורצון להחתימו. אני מקווה שנוכל לסגור את זה בשבוע הבא". בקבוצה החליטו שלא לשחרר את פנטאני בחזרה לנבחרת דרום אפריקה למשחקה הקרוב, מתוך כוונה לנסות ולסגור את ריכשתו והצטרפותו הרשמית לקבוצה בתוך ימים אחדים. פנטאני עתיד להחליף בסגל את פיטר מסיללה, דבר שמחזק עוד יותר את הצורך בדנין, מגן שמאלי טבעי, מה גם שרוני גפני פצוע.
לוי חלק שבחים לקפטן יניב קטן על ארוחת הגיבוש שאירגן: "צריך להעריך כל שחקן שעושה דבר כזה ומנסה לעזור כדי להוציא את הקבוצה מהמצב שלה, ותורם מזמנו ויכולתו. אני מצפה מהשחקנים שיראו את היכולת והתרומה גם במגרש. כמובן שאני מאוכזב ממה שקורה ומהתוצאות שהשגנו עד כה, אבל אני מאמין בדרך שלי ואני חזק. אני בטוח שנצא מזה".
שוהים בחו"ל ורוצים לצפות במשחק בין מכבי חיפה למכבי ת"א? לחצו כאן.
"http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/58347.jpg
לכתבות נוספות >
 
איינדהובן ניצחה, אבל נזרקה ממשחקי הגביע

איינדהובן ניצחה, אבל נזרקה ממשחקי הגביע

אלופת הולנד גברה 0:3 על הירנביין, אבל שיתפה את מנואל דה קוסטה המורחק
תאריך עדכון:9/27/2007 15:58:0


מי שאמר שפרשות כאלה קוראות רק אצלנו, מוזמן לקרוא את הידיעה הבאה. זוכרים את וואליד באדיר ופרשת הפקס לפני המשחק שלא היה מול ליברפול? קבלו את הגרסה ההולנדית.
פ.ס.וו איינדהובן, אלופת הולנד, הביסה אתמול (רביעי) בקלות את הירנביין בסיבוב השני של משחקי הגביע ההולנדי. למרות זאת, הירנביין תהיה זאת שתשחק בשלב הבא.
מתברר שאיינדהובן שיתפה במשחק את מנואל דה קוסטה, שהיה אמור לרצות עונש הרחקה. זה עלה לה בהדחה מהמשך המשחקים ובהפסד טכני.
יאן רקר, הג`נרל מנג`ר של איינדהובן, אפילו לא ניסה להסביר: "זה כל כך מביך, אין שום דרך שאני אוכל להסביר איך עשינו טעות כזאת".

לכתבות נוספות >
 
למעלה