כולם להכנס
|

../images/Emo85.gifכולם להכנס../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif|

בזאת אני מבקשת מגיא ומכל החברים האחרים להפסיקעם ה"כינוי"החדש ליהודה (
) בשם "יהודון" אתם יודעים שאני לא סובלת את זה ובקשתי רבות מכם להיגמל אבל הפעם כל הודעה שתכלול את הכינוי הזה תמחק מסיבה הזו: פנו אלי בבקשה להפסיק כי זה פוגע.. ואני מצטטת את מה שאמרו לי: "זה ביטוי שהשתמשו בו בשואה וזה מגעיל לכנות בנאדם ככה גם אם זה לא הכוונה" לא משנה מי אמר את זה.. ולא משנה אם אתם מקבלים את זה או לא.. אני דורשת להפסיק עם זה
כל הודעה שתכלול את הכינוי הזה מכאן והילך תמחק תודה על צומת ה

i love yuda

New member
תגובה ../images/Emo70.gif

כמו שכבר אמרתי לך איילת תודה רבה על תשומת הלב שהקדשת לי!! ואני כמו שכבר אמרתי לך אני לא מתביישת לומר שאני זאת שדברתי עם איילת והציטוט הוא שלי! אני מקבלת את זה שאנשים לא יסכימו איתי, אבל זו דעתי!! זו לא צורה לכנות בנאדם, לאו דווקא בגלל שזה יהודה שאני מעריצה, גם אם כמו שאמרתי אין כוונה להעליב.

../images/Emo85.gifאין על מה..

ביקשתי להפסיק עם כמה פעמים.. אבל אחרי שביקשת ממני החלטתי פשוט לדרוש את זה

jenn aniston

New member
../images/Emo95.gifאת צודקת מאוד../images/Emo70.gif

גם אני חושבת ככה
אתם לא? זה ממש לא יפה שככה קוראים ליהודה... ועל אחת כמה וכמה שזה כינוי מהשואה

AmiTutiT14

New member
לא בדיחה..... סתם שקראתי לו יהודון

בצ'אט.... נו את יודעת שאני אוהבת אותו

dht160

New member
אוקי איילת ../images/Emo52.gif והבה הסבר

קודם כל הכינוי הזה לא בא בכלל בשום קשר לשואה. המטרה הייתה לעוות ולשחק עם השם שלו. כמו כל בדיחה זה היה מספיק אחרי כמה ימים אבל אני מבין שהשיא שלה עבר ולא אשתמש בה יותר גיא

AmiTutiT14

New member
בדיוק../images/Emo45.gif אני לא קוראת לו ככה בגלל

השואה, חס וחלילה
אני האחרונה שיצחק על השואה. כמו שגיא אמר זה סתם לעוות ולשחק עם השם שלו. יהודון זה שם מתוק כזה... כמו חמודון, מתוקון, דובון....
נו הבנת לא
אבל אני לא ראיתי שביקשת לא לקרוא לו ככה. אם את מבקשת, אז סבבה, אני לא אקרא לו יהודון יותר לידך. אבל הכי חשוב שתביני שזה בכלל לא בגלל השואה (בשואה בכלל לא קראו ליהודים "יהודונים"). וזהו

אה עכשיו הבנתי למה אתם מדברים../images/Emo153.gif

על השואה
בגלל שקראו להיהודים "יהודונים" או "יהודון" בהתחלה לא הבנתי על מה אתם מדברים מה קשור "יהודון" לשואה רק עכשיו נפל לי האסימון לא הבנתי למה זה מכעיס אותכם טוב אז לא שקראתי ליהודה ככה אבל אני ידאג א לקרוא לו ככה אף פעם

../images/Emo85.gifלסיכום..

כולנו הבננו שזה מפריע ובזאת מפסיקים עם הכינויי הזה.. גיא אני יודעת שהכוונה לא הייתה לקחת כינויי מהשואה אלא רק לעוות את שמו.. אז כולם תודה על ההענות ועל תשומת ה
ובואו נסכם שירשור זה שמעכשיו הפסקנו ושכחנו מהכינוי... איילת
נ.ב חבל שכל אלא שהכינוי הזה הפריע להם לא חשבו על לבוא אלי קודם.. אני רק מקווה שבפעם הבאה שמשהו יפריע תרגישו חופשי לבוא ולספר... עזרה מובטחת ממני וגם מגיא

למעלה