שאלות

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifשאלות../images/Emo13.gif

שרשרו לפה את כל השאלות

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifלא יודעת

הבעיה היא שלא ראיתי שיש טבלה שמסכמת את הנקודות, מה גם שלא כזה קשה לזייף תמונה עם תוצאה גבוהה...

CrazyYoYo

New member
לדעתי, לא

אני מניח שאם היה קשר בין השניים, בטח היה פירסום ל-Yes בעמוד הראשי של GameOn. ואם אתה מתכוון לערוץ GameOne שב-Yes, אז השמות של שניהם שונים. דומים, אבל שונים.

Wish Master13

New member
צודק לערוץ קוראים GameOne ולא

GameOn, טעות שלי.. (התבלבלתי עם התערוכה שהייתה לא מזמן)

SpinZ

New member
*שם פורום באישי*

לבעיות טכניות, אפשר לפנות למנהלים? :X או לתפוז?

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifטכניות כלומר בעיות במשחק

אתה יכול לפרסם פה בעיקרון...

SpinZ

New member
אוקי

ואם כבר בנושא (מקווה לא להיות נודניק) אפשר לשלוח לך (יודע שבHTML) כאילו מאמר על איזה שהוא משחק, כאילו טיפים, מידע, עזרה, הסבר על אותו משחק? זה יכול להועיל לדעתי, ולמשל למשחק The Doors אפשר לפרסם צ'טים וכ'ו, או שאת רוצה לעשות זאת בשלב יותר מאוחר של הפורום?:X

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifבעיקרון

אין לי ממש בעיה עם זה וזה יכול לעזור לאנשים שנתקעים. אתה יכול לכתוב על השמחק עצמו טיפים או מידע וכל דבר שלדעתך רלוונטי כדי לסיים את המשחק, שלח לי הכי יפה מסודר עם פסקאות למסרים ואני אכניס למאמרים.. עם קרדיט כמובן

Wish Master13

New member
צריך לעשות לזה walkthrough

או איך שלא כותבים, פשוט פיתרון צעד אחד צעד כמו שיש ברוב המשחקים מהסוג הזה.. אם תעשה זה יהיה מצויין כי אני נתקעתי באיזה שלב במשחק הזה..

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifזאת הכוונה, למרות

שיש שירשור ממש מעליך שנמצא גם בטגליינס ושם יש תשובות. אבל יהיה נחמד אם מישהו יעשה את זה יותר מסודר.

SpinZ

New member
את סיימת ראשונה, תפקיד שלך../images/Emo69.gif../images/Emo3.gif

Fozzie

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo124.gifהועלה למאמרים../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אתם מוזמנים להעיף מבט

SpinZ

New member
ואם כבר

אני רוצה לשלוח לך מאמר, אבל המסרים לי עובדים לי, אימייל יש?

למעלה