התפקדות יולי

../images/Emo80.gifהתפקדות יולי../images/Emo3.gif../images/Emo176.gif

שם: גיל: כיתה: חור מגורים: להקה שעשתה ל את החודש: שיר שעשה לי את החודש: משהו/מישהו שעשה לי את החודש: משהו/מישהו פחות טוב החודש: הדבר הכי מצחיק החודש: משהו שאני מצפה לו החודש: משהו שאני פחות מצפה לו החודש: תמונה(שלכם): חופש מגניב ומהנה

mafakit

New member
|אלפקה|../images/Emo218.gif../images/Emo228.gif

שם: דרור גיל: 16 כיתה: אה.. משו בין י' לי"א XD חור מגורים: עמיקםם Oם להקה שעשתה ל את החודש: סימפל כמובן D: שיר שעשה לי את החודש: אה.. נראה לי אעשה אנוכי הכל
משהו/מישהו שעשה לי את החודש:כל מיני אנשים נחמדים D: משהו/מישהו פחות טוב החודש:כל מיני דברים גם
הדבר הכי מצחיק החודש: יווו יש מלא משהו שאני מצפה לו החודש: להתחתן עם המזגן שלי XD משהו שאני פחות מצפה לו החודש: אה.. שיהיה חם ומגעיל וקיץ תמונה(שלכם):פעם אחרת

mafakit

New member
בנות בנות!!! |אלפקה|../images/Emo218.gif../images/Emo228.gif

לא לריב.. יש מספיק חתונה לכולם XD עכשיו.. כמה כל אחת תשלם בשביל להיות שושבינה?
~ואז אנחנו ניקח את הכסף ונברח להתחתן בווגאס
~

mafakit

New member
הוו נשמע מעניין |אלפקה|../images/Emo218.gif../images/Emo228.gif

להתחתן בשלישייה
*גבגבות*

../images/Emo14.gif../images/Emo115.gif מתפקדת D: ../images/Emo70.gif

שם:
ספיר
כיתה:
עולה לט'
חור מגורים:
בת ים
להקה שעשתה ל את החודש:
סימפל, מקפליי, 30 שניות למאדים, ALL TIME LOW , YOU ME AT 6 , רד הוט.
שיר שעשה לי את החודש:
Save You - SP 30STM - From Yesterday 30STM - A Modern Myth Three Days Grace - Home Three Days Grace - Let It Die McFLY - Transylvania Hoobastank - The Reason All Time Low - Dear Maria, Count Me In You Me At Six - If I Were In Your Shoes Erreway - Tiempo :D Kelly Clarkson - Because Of You Autopilot Off - Clockwork Eric Dill - I'd Follow You
Story Of The Year - Terrified The Stiff Dylans - Ultraviolet Sum41 - Pieces Linkin Park - Faint Red Hot Chili Peppers - Can`t Stop
משהו/מישהו שעשה לי את החודש:
איילת, חתיכים, מלא בנים שהכרתי D: וונדרלנד !! פוסטרים :] יומולדת לאחי ולדוד. חופש !@$# ובטוח יש עוד מלא אבל >.<
משהו/מישהו פחות טוב החודש:
מייקל ג'קסון
תעודה >.< מישהו התחיל איתי. חסמו אותי בפייסבוק והייתי צריכה לפתוח חדש. המורה לערבית ולספורט ..
הדבר הכי מצחיק החודש:
--
משהו שאני מצפה לו החודש:
משהו מעניין לעשות בחופש .. ייחום לכלבה שלי D: יומולדת לטומי. יומולדת לאבא. יומולדת לסבא. שיגיע רדיו אקטיב כבר לדיסק סנטר לעזעזל ! שיהיה כבר פוסטר של סימפל אצל תומר ! אני כבר נואשתXD אני רק נכנסת לחנות הוא יודע מה אני רוצה
משהו שאני פחות מצפה לו החודש:
--
תמונה(שלכם):

AdiA12

New member
אהעההאההעה!! ../images/Emo209.gif../images/Emo226.gif

גם את אוהבת את YMAS ואת the stiff dylans וגם אריק דיל
יאיייי D: יש עוד מישהי בארץ שמכירה אותם חח

OverAndOver

New member
יאללה נתפקד D: |במבה||מטריה|

שם: מייקל גיל: 15 כיתה: עולה לי' חור מגורים: הייתם מתים לגור פה. ת"א
להקה שעשתה ל את החודש: סימפל
וגרין דיי
שיר שעשה לי את החודש: פיייי יש הרבה אין לי כח עכשיו XD משהו/מישהו שעשה לי את החודש: הרבה משהו/מישהו פחות טוב החודש: הרבה הדבר הכי מצחיק החודש: הרבה משהו שאני מצפה לו החודש: הופעות סוף שנה בארטיק
והופעה של הלהקה שלי באוזן השלישית
משהו שאני פחות מצפה לו החודש: מדוזות? תמונה(שלכם): מתמסטלים בבצפר XDD וואי זה דיי ישן

Tutix

New member
../images/Emo210.gif

שם: לא ממש השתנה החודש
כיתה: עולה לט'
חור מגורים: אני אקצר ואומר- חצי שעה נסיעה מב"ש
להקה שעשתה לי את החודש: SP הכי, אחרי זה בלינק, גוד שארלוט ואמ.. כמה שירים של אול טיים לוא
שיר שעשה לי את החודש: Perfect World, גירסא מאוד מסוימת של קרייזי שהורדתי מיוטיוב :) אה, וWeightless של אול טיים לוא ורממבר סאנדיי D:
משהו/מישהו שעשה לי את החודש: הביקור של נעמה! [מאוורגאי], והלכנו כולנו לסנטר ביחד
משהו/מישהו פחות טוב החודש: יצא לי לריב הרבה עם ההורים שלי
הדבר הכי מצחיק החודש: שיחות במסנ XDDD
משהו שאני מצפה לו החודש: אמ.. אין משהו מאוד מיוחד, חוץ מהיומולדת שלי...
משהו שאני פחות מצפה לו החודש: שיעורים פרטיים במת'
תמונה(שלכם): חחח.. אל תיבהלו XD, חברות שלי מנסות לשכנע אותי להצתלם ואני שונאת את זה, אז עשיתי להן מין דווקא, ויצא מלחיץ XD אני לא מתאפרת ככה אף פעם XD חופש נעים D:

AvrilForEver

New member
מתפקדתתת

שם: מורן גיל: עוד חודש 17
כיתה: עולה ל י"א חור מגורים: ראשון לציון להקה שעשתה לי את החודש: סימפל, סאם41
שיר שעשה לי את החודש:
How Do You Do-Shakira משהו/מישהו שעשה לי את החודש: החזרות בריקוד עם כולן:), היום כייף עם חןXD, זה שגם הלך לי טוב בבגרויות משהו/מישהו פחות טוב החודש: הפרידה מהבנאדם שאני אוהבת
הדבר הכי מצחיק החודש: יש הרבה משהו שאני מצפה לו החודש: כל יום לצאת לבלותXD, לטוס לאיטליה ל-10 ימים=], ההופעה עם הריקודים משהו שאני פחות מצפה לו החודש: בגרות מועד ב' במתמטיקה
אין לי כוח עד שסיימנו את הבגרויות ולימודים תמונה(שלכם):

|גותגולת| מתפקדת! ../images/Emo195.gif

שם: ראנצ'י גיל: 16 כיתה: נגמר י'...עכשיו י"א
חור מגורים: ראשוןןןן להקה שעשתה ל את החודש: סימפללללל!! עם הידיעה שהם באים לארץ (כנראה..) וכל הקטעים המצחיקים שלהםם
שיר שעשה לי את החודש: ממממממממממ....Untitled
משהו/מישהו שעשה לי את החודש: כמובן שסימפל...עם זה שהם באים...וה
שלי...(טוב לא כ"כ שלי..אבל אני מקווה שבקרוב כן...)
משהו/מישהו פחות טוב החודש: מממממממ.....לא זוכרת חח... הדבר הכי מצחיק החודש: מסיבת סיום של אחותי - איזה אמא זייפנית עלתה לשיר...חחחחח זה היה כ"כ מצחיק
משהו שאני מצפה לו החודש: אילתתתתתת!!
משהו שאני פחות מצפה לו החודש: השיעמום והחפירות של אמא על "את גם גרה בבית הזה ויש לך חובות!"
תמונה(שלכם): עם הבנדוד הכי מתוקק בעולם!!

YuvalSP

New member
איריס ../images/Emo12.gif ../images/Emo203.gif

שם: יובל גיל: 14 להקה שעשתה לי את החודש: סימפל פלאן משהו/מישהו שעשה לי את החודש: חברים משהו/מישהו פחות טוב החודש: >>" חברים הדבר הכי מצחיק החודש: היו הרבה, איך אני אזכור רק משהו אחד משהו שאני מצפה לו החודש: לסוע לירושלים משהו שאני פחות מצפה לו החודש: אני מפסידה את הטיול קיץ בחוגי סיירות

אני שונאת קיץ D: ../images/Emo60.gif |פטריה| ז"ל

התפקדות יולי
"שישטוף אותו,שישטוף את הכל..."
שם: שוקולית D:
כיתה: עולה ל-ט' D:
חור מגורים: רמת גן <:
להקה שעשתה ל את החודש: אממ אוונג'ד וסימפל D:
שיר שעשה לי את החודש: ואו יש כמה: Gunslinger-Avenged Sevenfold בין החלומות-דור דניאל seize the day-Avenged Sevenfold Perfecr-Simple Plan What if?-Simple Plan Trouble-NeverShoutNever! Happy-NeverShoutNever! ו-BigCityDream-NeverShoutNever!
משהו/מישהו שעשה לי את החודש: משהו-עוזבת ביה"ס סופסוף ולא רואה..דברים D:
משהו/מישהו פחות טוב החודש: מחשבות מחשבות מחשבות >:
הדבר הכי מצחיק החודש: אממממ לאיודעת יש המון XD
משהו שאני מצפה לו החודש:שלא יהיה חם (איזה אופטימית XD) וסתם לצאת מלאמלאמלא D:
משהו שאני פחות מצפה לו החודש: חם לייייייייייייייייייייייי
;;;
תמונה(שלכם): אתם תסתפקו (שוב) בתמונה מהוינטר עד שיהיו חדשות D:

AdiA12

New member
אני מכירה אותך! ../images/Emo2.gif ../images/Emo209.gif../images/Emo226.gif

חח זוכרת אותי? ^-^ nevershoutnever
- אני אוהבת אותו

כןכןD:! ../images/Emo60.gif |פטריה| ז"ל

זוכרת ^^ ואז שעשיתי לעצמי פאדיחה כשבאתי אליך בחזרות לוינטר עם ה- "אני מכירה אותך ס.ס,ישלך בלוג ויש לי אותך במסן." XDDD

למעלה