It's Friday Nishmor Shabbatt

../images/Emo79.gifIt's Friday Nishmor Shabbatt../images/Emo79.gif

אני חולה איזה אושר אז יאללה כי הרבה זמן לא היה
שיר חרישה של קרי- שיר חרישה לא של קרי- אלבום ישן שעשה קאמבק- אלבום חדש שגילתם- ציטוט השבוע שלכם- ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם- סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- מדד טמפרטורות: היה חם או קר- משהו טוב שאכלתם השבוע- הספקתם כל מה שתכננתם השבוע- משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע- איש השבוע שלכם בפורום- איש השבוע שלכם מחוץ לפורום- מסר לאומה- תמונת השבוע שלכם- תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10-

אני

שיר חרישה של קרי-יו וונט פיינד דיס
שיר חרישה לא של קרי- מייק איט טרו-לינדה דייויס ורנדי טרוויס
אלבום ישן שעשה קאמבק-וואטאבר ווי וונה-ליאן ריימס
אלבום חדש שגילתם- לא בדיוק
ציטוט השבוע שלכם-"לא אכפת לי מה רמת הפיגור בכיתה שלכם!" המורה להיסטוריה אחרי שמישהו קרא לנו כיתת מפגרים.
ספר\\מאמר\\כתבה טובים שקראתם-התחלתי לקרוא ספר לעבודה,ממש נחמד,"כל החיים לפניו".
סרט\\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם-האנה מונטנה
מדד טמפרטורות: היה חם או קר-קר
משהו טוב שאכלתם השבוע-במבה
הספקתם כל מה שתכננתם השבוע-לא
משפט\\בדיחה\\קטע שהצחיק אתכם השבוע-חחח באו לצלם את מאחורי הקלעים של סיאסיי מיאמי,מה הם אוכלים בסט. והיה שם שף שמבשל להם כמויות אדירות של אוכל כל היום,אז אמילי אמרה שהשף פעם אחת שאל אותה למה המכנסיים שלה כלכך צמודות,והיא אמרה:"אתה אשם!". מבחינתי זה בסדר גמור.
איש השבוע שלכם בפורום-כולם
איש השבוע שלכם מחוץ לפורום-ציפי לבני
מסר לאומה- קר לי
תמונת השבוע שלכם-
תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10-7

symptoms

New member
יאללה ננסה

שיר חרישה של קרי- אממ, וואי, שנים שלא שמעתי שיר של קרי, אני מניחה שצ'יקוטה נשמע הכי הרבה. שיר חרישה לא של קרי- היט דה רוד ג'ק, נדבקתי אליו, אבל יש לי תירוצים וכו' אלבום ישן שעשה קאמבק-לא קיים אלבום חדש שגילתם-ולא קיים גם ציטוט השבוע שלכם- ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם-משהו על הבחירות סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם-האוס מדד טמפרטורות: היה חם או קר-קררררררר משהו טוב שאכלתם השבוע-פתיתים הספקתם כל מה שתכננתם השבוע-נראה לי שכן משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע-אפשר קטע שהרגיז אותי במקום? אני לא מבינה למה אנשים מתעקשים לעשן לידי בכל מקום
איש השבוע שלכם בפורום-כולם, לא שזה יוצא הרבה אנשים, אבל שיהיה איש השבוע שלכם מחוץ לפורום- האחיינית שלי מסר לאומה-בא לי חופש תמונת השבוע שלכם- תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10-דווקא היה סבבה, 9. רעות

LeAnnDylan

Well-known member
בטלפטיה?../images/Emo12.gif

ישעתי ידעתי שאת מהטלפניים |הא|

LeAnnDylan

Well-known member
טוב נו כבר לא פריידי אבל זובי |הא|

שיר חרישה של קרי- טוויסטד שיר חרישה לא של קרי- everything for free של קייס צ'וייס וגם when i said i would של וויטני דאנקן אלבום ישן שעשה קאמבק- אממ אלה של שידייזי אלבום חדש שגילתם- הרבה! לי אן וומאק, טיילור סוויפט, ליאונה לואיס (|מתביישת| אבל רציתי את בטר אין טיים) וארצ'י ציטוט השבוע שלכם- If it looks like chicken, tastes like chicken, and feels like chicken but Nathan Petrelli says its beef, then it's fucking beef!! ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם- סיפור איכות של מקדונלדס>< סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- גיבורים
מדד טמפרטורות: היה חם או קר- קריר משהו טוב שאכלתם השבוע- לחמניה עם שוקולד ומקפלורי עם קוקילידה וקרמל
הספקתם כל מה שתכננתם השבוע- לא משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע- "שלום אפשר להזמין מופ ב-DA" הרג אותי מצחוק!!!
איש השבוע שלכם בפורום- אני
ודרורית
איש השבוע שלכם מחוץ לפורום- ניית'ן פטרלי וניקי אהעהאעהאהעהאהעהאהעעההה רעההההה |ריר| מסר לאומה- לא לאומה אבל לרעות, אורלי טוענת אשין לה שום קשר לסווטלנה ושאת או הוזה או על כדורים והיא גם אמרה שאסור לי להקשיב לך יותר לעולם (אני נוטה להסכים לה) היא נולדה אורלי וזה לא עיברות כלשהו לאיזה שם פרוסקי והיא גם טענה שזה בכלל לא נכון (לא רק לגביה זאתומרת) אז תפסיקי להזין אותי במידע כוזב
שקרנית|הא| לא מאמינה לך יותר לעולם!! או שכמו שמישהו בעבודה אמר לי על אחת המנהלות: "מי מקשיב למריה?! גם אם היא תגיד לך שקוראים לך צליל אל תאמיני לה" כמובן שאני לא אאמין לה כי זה לא שמי |חש| תמונת השבוע שלכם- חתיך הורס
תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10- 2 גומרת מתה מעייפות לא עומדת על הרגלים ובטח שלא מתפקדת הודגש באמצעות מדגישומטיק

LeAnnDylan

Well-known member
וואי יצאתי מזה פרוסקי><

התכוונתי לכתוב גמורה מתה לא יודעת מה קרה בין הפקודה ששלחתי לאצבעות לבין הפעולה עצמה >< מקלדת לאסביט|הא|

symptoms

New member
את מושפעת מהמקדונלד

ותמיד שווה להקשיב לי וכו רעות

LeAnnDylan

Well-known member
אני לא אתפלא אם את בנית את האתר הזה |מגלגל|

קיצר יצאת נעל וזהו |הא| לא מקשיבה לך יותר

LeAnnDylan

Well-known member
אגב את לא אמורה להיות בכיתה א' או משהו ללמוד

וכאלה?

symptoms

New member
אני לומדת

ולא יצאתי נעל הרוסיה בכאילו יצאה נעל רעות

loserontheloose

New member
אפשר עוד למלא?

שיר חרישה של קרי- Last Name אני מניחה שיר חרישה לא של קרי- Defying Gravity/Dancing Through Life מהפסקול של Wicked או Bar-Ba-Sol/Life On The Moon של דייויד קוק אלבום ישן שעשה קאמבק- Analog Heart של דייויד קוק אלבום חדש שגילתם-הפסקול של Wicked ציטוט השבוע שלכם- אין כזה ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם- Wicked סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם-גמר הישרדות 17/דקסטר/גיבורים מדד טמפרטורות: היה חם או קר- קריר אבל לא מספיק. משהו טוב שאכלתם השבוע-הרבה סנוויץ' אבוקדו הספקתם כל מה שתכננתם השבוע-בערך, כן משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע-לא הרבה איש השבוע שלכם בפורום-פעם ראשונה שלי בפורום איש השבוע שלכם מחוץ לפורום-אין ממש כזה מסר לאומה-החיים משעממים תמונת השבוע שלכם-בעבודה, לא יכולה להעלות תמונה תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10- 5

למעלה