בחליפת עור צמודה

kinspirit

New member
../images/Emo79.gif ../images/Emo79.gif בחליפת עור צמודה ../images/Emo79.gif

טוב, זה היה אמור לקחת כיוון אחר לגמרי, אבל שתי השורות הראשונות קפצו לי לראש מיד כשהסתכלתי על המילים ומהרגע הזה היה ברור שאין סיכוי שיצא מזה מה שהיה אמור לצאת מזה. אז אתם הרווחתם
מבוסס על: בשמלה אדומה של להקת הנח"ל. את המילים אפשר למצוא כאן ואת הקליפ ביוטוב (מסמך אנושי מרתק וכואב בו זמנית שמעיד, בין השאר, שכנראה שפעם לא ידעו את ההבדל בין צמות לקוקיות) סיפור העלילה: לנדרי מעביר תדרוך חשוב ביותר ל(כמעט כל) צוות בסיס שאיין. כולם מכונסים באולם ישיבות ענק, לנדרי נואם ומסביר לכולם על מתקפה חזקה שהם עומדים להנחית על האויב, אבל את ואלה מעניין רק דבר אחד - כמה כסף היא יכולה להרוויח מזה, והיא לא מתכוונת להרפות עד שתקבל תשובה... בחליפת עור צמודה בחליפת עור צמודה וקוקיות, חייזרית יחידה, ממזרה לא קטנה עמדה ושאלה - כמה? וכל חברי הצוות וכל המדענים, הזעיפו מבטם ולא נתנו תשובה הזעיפו מבטם ולא נתנו תשובה. הגנרל המשיך בהסבריו, חייזרית יחידה, ממזרה לא קטנה עמדה ושאלה - כמה? וכל המפקדים וכל הזוטרים, ישבו שמוטי ראשים ולא נתנו תשובה ישבו שמוטי ראשים ולא נתנו תשובה. הגנרל שוב הדגיש את מטרותיו, חייזרית יחידה, ממזרה לא קטנה עמדה ושאלה - כמה? וכל הרב"טים וכל הסמלים, בהו רק בדוחות ולא נתנו תשובה בהו רק בדוחות ולא נתנו תשובה. בחליפת עור צמודה וקוקיות, חייזרית יחידה, ממזרה לא קטנה עמדה ושאלה - כמה? וכל מומחי הנשק וכל הדוקטורים, וכל הוולטרים וכל הסיילרים, ישבו חיוורי פנים ולא נתנו תשובה, וכל חברי הצוות וכל המדענים, וכל המפקדים וכל הזוטרים, וכל הוולטרים וכל הסיילרים, ישבו חיוורי פנים ולא נתנו תשובה.

subatoi

New member
מגניב ../images/Emo13.gif

זה כ"כ מתאים לואלה
אגב, אני באמת לא מצליח להבין למה כותבים (פעם וגם בימינו) שירים עם כ"כ מעט מילים, או מילים שחוזרות על עצמן בלי סוף. כאילו, מה הפואנטה בדיוק? לא ברור

aerynsun

New member
נצ"ש -מתי יוצא הפרק הבא של אטלנטיס עונה רביעי

עונה 4? תודה והפליקס (ככה קוראים לזה?) ממש חמוד מתאים לוולה!
אבל הייתי בטוחה שבסוף מישהו ישבר ויענה לה. חחח

hazy7868

New member
הפרק הבא של STA

ישודר ביום שישי הקרוב 4/1/2008. http://www.scifi.com/atlantis/

סלמאק

New member
../images/Emo6.gif ענק ../images/Emo6.gif

כ"כ מתאים לואלה... האמת היא שזה גם מזכיר קצת את דניאל, שהוא תמיד מראה כמה חשוב לו לוודא שהם מקבלים תשלום על העבודה שלהם (גם בסרט וגם בסדרה
). אחלה פילק!

למעלה