Ne§t£A Gi®L

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo108.gif

גם לכם יש את השירים האלו, שפשוט אתם מרגישים שנכתבו עליכם/על מצב מסויים אצלכם? מתי הרגשתם את זה לאחרונה [או שסתם בא לכם לספר וזה לא היה לאחרונה(=]?

MysteriOfir

New member
סחטין על הרעיון..קורה לי הרבה

בעיקר עם שירים של קז צ'ויס לאחרונה
הייתה גם פעם שiris של goo goo dolls התאים מאוד לרוח המחשבה שלי. כנ"ל graduated fool....וכמובן my life של האחת והיחידה. עוד שירים? אמממ family portrait של פינק (סטית פופ קטנה שיש לי לגבי השיר הספציפי), broken home של פאפא רואץ'. for you וso far away של סטיינד....ואם אני אחשוב על זה אני אמצא עוד

הינה הסיפור שלי.

זה ישמע קיצ' מאוד אבל... Nobody's wife לשיר הזה ולי יש סיפור ארוך... מאז ומתמיד אהבתי את אנוק... והשיר הזה בשבילי עד היום היה מן תורת דרך שכזאת. למה? כי אני באמת... האישה של אף אחד... מצחיק שניפרדתי מחבר שלי כל מה שעשיתי היה לרשום את המילים של השיר ולתת לו. קצת מצחיק... אבל באמת.. זה שיר שמשקף אותי.

Ne§t£A Gi®L

New member
איזה אומץ!../images/Emo2.gif../images/Emo108.gif

סתם מעניין אותי...איך הוא הגיב?

שאלה טובה... חחחח

הוא אמר לי שזה פגע בו שזה כל מה שהיה לי לומר... אבל בעצם כל השיר הזה מסביר לו הכל.. הוא הבין את המסר

MysteriOfir

New member
לבקשת לירי - הסברים

goo goo dolls - קשור לבחורה הראשונה שתהעניינתי בה ובקיצור זה היה חד צדדי...נראה לי שדווקא השיר לא ממש מדבר על אותו דבר אבל בזמנו מאוד התחברתי אליו my life - מין זריקת עידוד קטנה בשבילי שאני מרגיש מדוכא. בקשר לשאר אני מתקשה יותר למצוא הסבר...

למעלה