"Good Friday" - סיכום השבוע שלכם

AeroTom

New member
../images/Emo79.gif "Good Friday" - סיכום השבוע שלכם

אלבום השבוע של משפחת הקרואוז: שיר השבוע של משפחת הקרואוז: ציטוט השבוע של משפחת הקרואוז: וכל תוספת אחרת שבא לכם להוסיף: שתפו אותנו וכתבו.

SaintJohn

New member
הנני כאן

אלבום השבוע של משפחת הקרואוז: The Southern Harmony and Musical Companion שיר השבוע של משפחת הקרואוז: Hard To Handle ציטוט השבוע של משפחת הקרואוז: אין וכל תוספת אחרת שבא לכם להוסיף: העבודה סוף סוף התחילה. וישראל בדרג השני! כמה הזוי זה!

AeroTom

New member
אצלי

אלבום השבוע של משפחת הקרואוז: The Fillmore 8.5.05 IL. הלילה שבין שישי לשבת. שעה 3. אני לבד בחדר בחושך אחרי ששעון השבת כאן נכבה, שומע באוזניות את הסט הראשון של ההופעה. אני מאוד אוהב את השמיעות האלה. האינטימיות לבד עם המוזיקה שכל מה שאתה עושה זה לשמוע אותה. היה לי חשק לשמוע שוב את ההתחלה של ריצת הפילמור דווקא הפעם. הסט הראשון הזה העביר לי די מהר שעה וחצי שם בלילה לבד. אחר כך הלכתי לישון. שיר השבוע של משפחת הקרואוז: Comin' Home. קאבר שאולי לא שמים לב אליו כ"כ הרבה. אני פשוט מת עליו. הוא נמצא בסט הראשון הזה ששמעתי בדיוק, הוא היה גם בערב הראשון בלונדון ובעוד ביצועים כמובן. זהו עוד אחד מהקאברים של שירים לא הכי מוכרים בעולם שהקרואוז מוציאים מהשרוול או מארגז ההשפעות המוזיקליות עליהם והופכים אותו למשהו באמת נהדר. מהקאברים היותר אהובים עלי שלהם כיום, השיר הזה של דלייני ובוני וקלפטון. ציטוט השבוע של משפחת הקרואוז: אני אשים את הציטוט האהוב עלי מתוך Sister Luck ששמעתי אותו גם בסט הראשון שם, וכרגיל נזכרתי כמה אני אוהב אותו. במיוחד המשפט הראשון, לא יודע למה. תמיד הוא היה ממש אהוב עלי.
"Feeling second fiddle to a dead man Up to my neck with your disregard Like a beat dog that's walking on the broadway No one wants to hear you when you're down"​
וכל תוספת אחרת שבא לכם להוסיף: זה היה שבוע Little Feat אצלי. פשוט הגעתי לנקודה שאני יודע שאני די מאוהב בלהקה הזאת, אחרי שהשלמתי עוד 2 אלבומים שלהם ובלטו אצלי השבוע מאוד הם ואלבום הלייב הנפלא Waiting For Columbus. כל ארבעת האלבומים הראשונים פשוט מעולים. איזו להקה נהדרת...יש בה את הגיוון של הסגנונות האהובים עלי ויותר מזה - האווירה הזאת שאני כ"כ אוהב במוזיקה. הרבה חופש...וזאת להקה שמרגישים את זה בשירים שלה. בשבילי This is what it;s all about.

Aeroguy

New member
שלי

אלבום השבוע של משפחת הקרואוז: By Your Side שיר השבוע של משפחת הקרואוז: Lost My Driving Wheel. איזה שיר ענק... לא יוצא לי מהראש ציטוט השבוע של משפחת הקרואוז: אין וכל תוספת אחרת שבא לכם להוסיף: סופשבוע עמוס - היו כאן בחירות, ורה"מ של 11 השנים האחרונות, ג'ון האוורד מהימין השמרני, הפסיד. איזה פרץ של שמחה! היה ממש נחמד... וכל יום ראשון הייתי צריך להתאושש מהמסיבה...

AeroTom

New member
פאק, הרגע שהלכתי לעבר המחשב בדיוק התנגן לי

בראש Drivin' Wheel...ואז אני בא לפה ורואה את ההודעה שלך. זה כבר לא מפחיד, זה די רגיל האמת אצלנו

SaintJohn

New member
תארתי לעצמי שתשמח על חילופי השלטון../images/Emo6.gif../images/Emo8.gif

למעלה