"Good Friday" - סיכום השבוע שלכם

AeroTom

New member
../images/Emo79.gif"Good Friday" - סיכום השבוע שלכם

מוזמנים לכתוב, וכמה שיותר, על האלבומים, הוצאות, שירים והמוזיקה של משפחת הקרואוז שעשו לכם את השבוע החולף. וכל מה שתרצו להוסיף מעבר לזה. אלבום השבוע של משפחת הקרואוז: שיר השבוע של משפחת הקרואוז: ציטוט השבוע של משפחת הקרואוז: תוספת אחרת: כתבו ושתפו. בתוספת אתם כאמור יכולים לכתוב על כל מה שבא לכם מעבר לזה. מוזיקה, סרטים, דברים שקרו לכם, מחשבות, המלצות, שאלות, שיתופים ומה שלא יהיה. סופשבוע נעים

Aeroguy

New member
Alright:

אלבום השבוע של משפחת הקרואוז: Brothers of a Feather, no doubt שיר השבוע של משפחת הקרואוז: Polly in Brothers of a Feather. Also, Piece of Wind by Chris Robinson from his second solo album, This Magnificent Distance ציטוט השבוע של משפחת הקרואוז: Chris in Brothers of a Feather, after Forgiven Song: "we're gonna play one of my songs now... its called 'I want to forgive you but I just can't seem to...'"
תוספת אחרת: I saw Tesla yesterday. very simple, strightforward, kickass rock'nroll. They played also a great cover of Thank You.

AeroTom

New member
נחמד לדעת שהם עשו קאבר לזפלין

ועוד מוצלח. Piece of Wind של כריס שיר נהדר (כמו כל הרצועות באלבום הנפלא הזה) ותמיד חשבתי שיהיה מגניב אם הקרואוז יבצעו אותו. ריץ' מנגן וכל הלהקה מגבה את כריס והסיום עם המפוחית...זה יהיה מגניב.

AeroTom

New member
שלי

אלבום השבוע של משפחת הקרואוז: Instant Live - The Fillmore 5/7/10.8.2005 שלושת הערבים שהגיעו. אבל במיוחד הערב האחרון של ה-10, שתכתבי עליו יותר בהרחבה בשרשור אחר. פשוט נהדר. תמיד כיף לשמוע הופעות מלאות כאלה של הקרואוז.
שיר השבוע של משפחת הקרואוז: How Much For Your Wings -> Thorn In My Pride המרתון של 2 השירים יחד מההופעה האחרונה ב-Fillmore. פשוט ענק.
ציטוט השבוע של משפחת הקרואוז:
"thank ya'll so much... I guess I should tell y'all you know, we're just truly as pleased as punch, whatever the fuck that means....I mean how good could fuckin' punch be for someone to think of that? many moons ago... but literally, seriously thank y'all for being here..."​
- כריס מתוך הערב הראשון ב-Fillmore. משעעש כתמיד
תוספת אחרת: היה לי יום-הולדת השבוע שהדבר הבולט בו היו ברכות שקיבלתי מאנשים. בכתב או בעל-פה. חברים, משפחה ובעבודה גם. בנוסף לחבילת ה-Instant Live שהגיעה, גם הגיע ה-Collector's Edition של "Live With A Little Help From My Friends" של Gov't Mule. ההופעה המלאה על-גבי 4 דיסקים שלהם של ה-New Year's Eve של 98\99. הופעה ממש ארוכה עם קאברים מגניבים ואורחים מיוחדים, כמו מארק פורד שלנו, דרק טראקס ועוד... עוד השבוע רכשתי מאי ביי את המארז של הסרט החדש "Runnin' Down A Dream" על טום פטי ושוברי הלבבות. אמן ולהקה שאני מאוד אוהב. הסרט מאוד מסקרן אותי והוא מגיע על גבי 2 DVD בגרסת במאי של איזה 4 שעות (הוא השבוע יצא בארה"ב להקרנה גם בקולנוע בפסטיבל ניו-יורק) בנוסף לעוד DVD של הופעת 30 השנה שלהם משנה שעברה ועוד CD בונוס עם שירים גם שלא שוחררו קודם. מאוד מחכה שזה יגיע. ביום של היום-הולדת גם הפכתי לחולה פתאום...עדיין לא עבר לי לגמרי, אבל עכשיו אני הרבה יותר טוב. מנוחת סוף השבוע תעשה גם את שלה בטח. שבת שלום לכולם.
הודגש באמצעות מדגישומטיק

SaintJohn

New member
גם אני

אלבום השבוע של משפחת הקרואוז: Three Snakes & One Charm גם השבוע שיר השבוע של משפחת הקרואוז: Evil Eye ציטוט השבוע של משפחת הקרואוז: אין תוספת אחרת: הייתי ב-Mode לימודים השבוע, היה לי מועד ג' להשלים מהשנה שעברה, אז יצא שבמשך כל השבוע לא שמעתי מוזיקה בכלל, ורק בסופ"ש פיציתי על זה.

AeroTom

New member
Evil Eye מגיע אליך בתקופה טובה

ממש לקראת ה-Halloween
מעניין אם בתקופה הנוכחית היא אכן תחזיר אותו להופעה. הוא לא בוצע עוד השנה. למעשה פעם אחרונה שהוא בוצע הייתה בהופעת Halloween שנה שעברה...מקווה שתגיע החזרה שלו והלהקה תפתיע בעוד דברים מיוחדים שלא רואים כמעט השנה בסטים.

למעלה