שני שירים שאני אוהבת...

moonkiss

New member
../images/Emo79.gif שני שירים שאני אוהבת...

סתם מתחשק לי להביא לכם אותם... הם באמת יפים ומי שמכירים אותי ויקראו אותם היטב אולי יבינו למה אני אוהבת אותם... שלכת\אביב גפן *************************** את ישנה, גם הוא במיטה אבל לא בשלך חולמת עליו, וטוב לך עכשיו, וגם לו טוב איתה, טוב לו איתה... את מזכירה לי שלכת כשאת נופלת שותקת את כל הזמן חולמת, והוא כאן אם הוא ילך את תבכי לך אם את תלכי הוא ישיר לך ולא תדעי מה קרה לו לעולם... אנ´לא רואה ממטר\ מוקי ******************************** אנ´לא רוה ממטר אבל אני עומד הראש לא בסדר אני לא מתנגד אורח רק לרגע ואיכשהו שורד רואים על הפנים אנ´לא בעניינים דרושה שלווה פנימית אבל איפה אני אמצא אותה הפסקה רגעית לא רוצה לצאת מהמיטה לא ממש יציב מסתכל מסביב מתי יגמר החורף ובוא אביב? כולם רצים למרחקים ארוכים הרחוב נראה כועס המבטים ריקים הם משחקים אותה קשוחים או מכים בהתאם לנסיבות קונים ספרים ומסבירים איך צריך לחיות יש בי אהבה היא תנצח, אני נשאר מי שאני לא מתווכח מי שאין לו לא יהיה לו, מי שיש לו רק רוצה עוד לפעמים הלב נשבר אבל לא מפסיק לרקוד אנ´לא רואה ממטר אבל אני עומד הראש לא בסדר אני לא מתנגד אורח רק לרגע ואיכשהו שורד רואים על הפנים אנ´לא בעניינים אני כותב משמע אני קיים אני אוהב וזורם בתוך הדם נוגע בשמיים ולא ברגע מסויים אף פעם לא אומר אף פעם אין לי כאן או כאן יודע שאין שום דבר בטוח או מוחלט העיניים פקוחות כדי לראות הכל ויותר אנשים קשים מחפשים ריגושים-אני מראש מוותר איך זה ניראה שאין ברירה?- אני מראש מוותר איך זה מרגיש שאין בחירה?- אני מראש מוותר אם אפשר להיות רחוק ולהרגיש קרוב העולם הזה גדול עלי רוצה לעזוב אני חי בתוך בועה, לאף אחד אין כניסה נשאר לי רק לשיר שירים- הנשמה צריכה כביסה... אנ´לא רואה ממטר.... אני כותב משמע אני קיים אוהב זורם בתוך הדם נןגע בשמיים ולא ברגע מסויים אף פעם לא אומר אף פעם אין לי כאן או כאן יודע שאין שום דבר בטוח או מוחלט אנשים קשים מחפשים ריגושים- לא נוותר! איך זה ניראה שאין ברירה?- לא נוותר! איך זה מרגיש כשאין בחירה?- לא נוותר! אים אפשר להיות רחוק ולהרגיש קרוב העולם הזה גדול עלי רוצה לעזוב אני חי בתוך בועה לאף אחד אין כניסה נישאר לי רק לשיר שירים הנשמה צריכה כביסה... אנ´לא רואה ממטר... זהו.. אלה שני השירים... שיהיה ערב טוב.. ומוצ"ש נפלא... ניתראה בערב...
"אנ´לא רואה ממטר אבל אני עומד הראש לא בסדר אני לא מתנגד אורח רק לרגע ואיכשהו שורד רואים על הפנים אנ´לא בעניינים"

ליזי1983

New member
קראתי אהבתי וחשבתי ש...

1.אין לי מושג ולו הקל ביותר, מה זאת אהבה. 2.לא נראה לי שיהיה לי אי פעם מושג... 3.למען האמת לאיש אין מושג מה זאת אהבה. 4.בעייני היא רגש שגורם לנו לאבד את מעט הכח שיש לנו, לטובת פנטזייה שבשלב זה או אחר, מתנפצת לנו בפרצוץ. 5.דיברתי על זה עם מלעאך אתמול אבל, אני לא מוצאת את עצמי שייכת למין הנקבי מבחינת הגדרה רגשית. הסבר: אני מודעת לכך שאצל הרבה נשים נכונה הדעה של מלאך... אצלי היא ממש לא. אני לא מחפשת את התיפוס האכזר שיהפוך את חיי לגהינום. גם לא את הצייתן שיעשה את כל מה שאומר... אני כן מחפשת שותף, שיחלוק רגשות, חיבה ואפילו תחומי עניין דומים לשלי. זה הופך אותי לכזאת מוזרה?

לא......

זה לא הופך אותך למוזרה... וזה גם לא אומר שאת היחידה... אני חושבת שזה קורה גם לעוד כמה.. רק שמתישהו משהו משתנה (המילה אהבה דיי בולטת פה) וזה יכול להפוך הרבה דיעות שלך, דעות שהיו לך חוץ מזה, גם לא מחפשים דבר כזה, אלא מוצאים... ואם כבר זה קורה.......... השאר לא כל כך בשליטתך.... ואני בטוחה שנשים לא מחפשות את "התיפוס האכזר שיהפוך את חייהן לגהינום." כי שוב, שזה קורה למישהי יכול להתפתח דבר נפלא שמוביל לשותפות, חילוקי רגשות, חיבה ותחומי עיניין... ולפעמים זה גורם ל"גהינום"

ליזי1983

New member
אני אולי השמע קצת קיצית,

את לא יכולה להתאהב סתם ככה. להידלק כן, לא להתאהב. עם את נידלקת על חולה נפש, את יכולה עוד לעצור את זה שם. זאת לפחות דעתי. לאהוב זה את כל המכלול שיש באותו בן אדם. גם היתרונות וגם החסרונות ללא יוצא מן הכלל. אני יודעת שזאת דעה תמימה מידי, אך זאת היא דעתי.

אמממממ...

גם אני לא יכולה להתאהב סתם ככה, והיום קראתי דווקא משהו שמדבר על זה... וגם אם את נדלקת זה לא תמיד בשליטתך, זה תלוי מאוד... אם זה רק בשלב של ההיכרות וכו´, את יכולה למנוע את זה, אם כבר עברת את השלב הזה, יהיה לך קשה יותר... (מי כמוני יודעת) ולאהוב בן אדם זה ממש שונה מלהתאהב בן אדם....

ליזי1983

New member
מכירה ואף מודעת להבדל,

אך עדיין, זה מאוד בשליטה, תמיד זה בשליטה רק באהבה זה כבר מאבד יכולת לדרך חזרה מאותו מצב נתון. אך שוב, זאת דעתי. פרימיטיבית עד כמה שתיהיה, רבים ניסו לגרום לי לחשוב אחרת ולא הצליחו. אולי כי אני חסרת ניסיון בתחום, תני לי זמן אחותי.

../images/Emo13.gif

זה לא שאפשר לשנות לך את הדיעה, זה לא שמנסים לשנות דיעה... יכול להיות שבאמת כי את חסרת ניסיון בתחום.. גם לי הייתה את הדיעה הזאת, עד שהגיע ה"בום" מה שלא יהיה... תלכי עם הרגש, ואל תתני לאפ´חד לבלבל אותך (מוכר לך מאיפשהו?!
)

ליזי1983

New member
כן, מוכר בהחלט.

תגובות הבהתאם ינתנו בפרטי. ועד אז, תמתיני בסבלנות.

למעלה