שיר על פי הפורום-Swing on this

Sanguine Sky

New member
../images/Emo79.gif שיר על פי הפורום-Swing on this../images/Emo79.gif

בשבוע שעבר קיבל השיר Got me wrong ממוצע של 9.5 נקודות
מילים לשיר: http://www.sing365.com/music/lyric.nsf/Swing-On-This-lyrics-Alice-In-Chains/D405D84E1647B60A4825688F00116AD4 1) שורה מהשיר שאתם מתחברים אליה: 2) שורה מהשיר שמפריעה לכם: 3) אוהבים את הקול של ליין בשיר? 4) משהו שהייתם משנים בשיר: 5) אייקון תפוזי שמתאים לשיר: 6) אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר,מהו? 7) ציון מ1 עד 10:

Am I Inside

New member
<<<<<<<<

שורה מהשיר שאתם מתחברים אליה: Let me be, I'm alright שורה מהשיר שמפריעה לכם: I then slapped my face (אווץ') אוהבים את הקול של ליין בשיר?: הממ בשיר הזה לא ממש הוא נשמע צפצפני חח משהו שהייתם משנים בשיר:הייתי נותן לג'רי לשיר אותו אייקון תפוזי שמתאים לשיר:
חח אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר,מהו?:Dont Follow ציון מ1 עד 10: 3

everynormal

New member
שיר חמוד

1) שורה מהשיר שאתם מתחברים אליה: הפזמון 2) שורה מהשיר שמפריעה לכם: אין 3) אוהבים את הקול של ליין בשיר? כן 4) משהו שהייתם משנים בשיר: לא יודעת מה הייתי משנה, אבל השיר נשמע לי מונוטני ולא מתפתח לשומקום, רק המילים שלו שמדברות על זה שליין רוצה שיעזבו אותו ויתנו לו לחיות ולא יעירו לו כל הזמן על זה שהוא רזה מידי ודברים כאלה משרתות את המטרה 5) אייקון תפוזי שמתאים לשיר: אין 6) אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר,מהו? לא יכולה חח 7) ציון מ1 עד 10: 8 ותשימו לב שבסוף השיר כזה אפשר לשמוע את ג'רי ושון כזה צוחקים או מדברים ברקע

למעלה