שיר על פי הפורום

Sanguine Sky

New member
../images/Emo79.gifשיר על פי הפורום../images/Emo79.gif

בפעם שעברה היה כאן השיר Am I Inside, שקיבל 9 נקודות
והפעם:Would?(אוקיי, עכשיו אני רצינית. חובה על כולם להגיב
.
) מילים לשיר:http://www.sing365.com/music/lyric.nsf/Would-lyrics-Alice-In-Chains/4E1FDEEF5732F94D4825688F00110469 מתי הייתה הפעם הראשונה ששמעתם את השיר?: שורה מהשיר שאתם מתחברים אליה: שורה מהשיר שמפריעה לכם: אוהבים את הביצוע של לייןבשיר? משהו שהייתם משנים בשיר: אייקון תפוזי שמתאים לשיר: אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר,מהו? הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרים מבצעים אותו? אם כן, מי? ביצוע מועדף-בDirt או באנפלאגד? למי הייתם מקדישים את השיר? ציון מ1 עד 10:

אווווו אווווווווווווווווווווו

מתי הייתה הפעם הראשונה ששמעתם את השיר?: הממ. אני כמעט בטוחה שמתישהו כשהייתי קטנה, רק שאין לי זכרון מוצק של זה
שורה מהשיר שאתם מתחברים אליה: "Know me broken by my master" "Drifting body, it's sole desertion" "Am I wrong? Have I run too far to get home" שיר פצצה
שורה מהשיר שמפריעה לכם: אין אוהבים את הביצוע של ליין בשיר? ברור משהו שהייתם משנים בשיר: נאדה אייקון תפוזי שמתאים לשיר: המממ אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר,מהו? אותו אחד. מתאים פלוס הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרים מבצעים אותו? אם כן, מי? לא! רק הקול של ליין מתאים פה ביצוע מועדף-בDirt או באנפלאגד? דירט, ברור למי הייתם מקדישים את השיר? לאנדרו ווד, כמו שצריך
וגם לעצמי>< ציון מ1 עד 10: 10!

everynormal

New member
זה ה-שיר

מתי הייתה הפעם הראשונה ששמעתם את השיר?: וואו מזמן...כשהייתי כיתה ח' ועכשיו אני י''ב שורה מהשיר שאתם מתחברים אליה:Into the flood again, Same old trip it was back then, So I made a big mistake, Try to see it once my way. Drifting body, it's sole desertion, Flying, not yet quite the notion שורה מהשיר שמפריעה לכם: אין שורה כזאת, למרות שעדיין לא הבנתי ממש על מה הבית הראשון מדבר [אני קראתי פעם פירוש אבל אני כבר לא זוכרת] אוהבים את הביצוע של לייןבשיר?בטח, זה ביצוע חזק, שמבליט את הקול הגדול של ליין משהו שהייתם משנים בשיר: את הקליפ כי הוא לא ממש קשור לסרט. בעצם, בכלל לא... אייקון תפוזי שמתאים לשיר:
אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר,מהו? "Could" חחח איזו "מקוריות" הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרים מבצעים אותו? אם כן, מי? אממ הסקונד קומינג כי לסולן יש קול שהוא שילוב בין הקול של ליין וכריס וזה יכול להתאים ביצוע מועדף-בDirt או באנפלאגד? כמובן שבדירט באנפלאגד הקול של ליין היה כבר שחוק ככה שדירט הרבה יותר טוב למי הייתם מקדישים את השיר? חוץ מאנדי ווד? אממממ....אין לי שמץ נראה לי לעצמי חחח ציון מ1 עד 10:10 נו זה ווד זה חייב להיות עשר חח וד''א- כל הכבוד ששינית את השאלות קצת =]

בדנתמ

New member
if...I...would...could you?

מתי הייתה הפעם הראשונה ששמעתם את השיר?: לא זוכר... אני חושב שכששמעתי את האלבום דירט בפעם הראשונה. ואל תשאלו אותי מתי זה היה... שורה מהשיר שאתם מתחברים אליה: if I would could you? שורה מהשיר שמפריעה לכם: לא יודע... אוהבים את הביצוע של לייןבשיר? יאפ. משהו שהייתם משנים בשיר: לא יודע... אולי מאריך אותו
אייקון תפוזי שמתאים לשיר:
אם הייתם יכולים לתת שם אחר לשיר,מהו? נראה לי שזה השם הכי טוב שמתאים לשיר הזה. הייתם רוצים לשמוע אמן/להקה אחרים מבצעים אותו? אם כן, מי? אליס אין צ'יינס עם ליין סטאלי, לייב אצלי בסלון נחשב? היה מסקרן אותי מכיוון אחד לשמוע אולי את פרל ג'אם מבצעים את זה, ומהכיוון השני את בליינד גארדיאן. ביצוע מועדף-בDirt או באנפלאגד? אני מכיר את הביצוע של דירט הרבה יותר טוב, אבל אני חושב בכלליות שגם הסאונד הכבד יותר הכי מתאים לשיר. אז דירט. למי הייתם מקדישים את השיר?לא יודע... אני נוטה לא להקדיש שירים שלא אני כתבתי... ציון מ1 עד 10: לא יודע. משהו גבוה כזה...

בדנתמ

New member
אני יודע

אבל זה עדיין שיר מצויין.. אין שיר אחד שהוא ה-שיר הכי טוב שלהם לדעתי. אז אני יכול להגיד משהו כמו "המממ רוסטר!" אבל אז אני ישר אתחיחל לחשוב "אבל רגע, גם dirt, rotten apple, nutshell, over now, man in the box, " והרשימה יכולה להתארך... הייתי אומר שמכל אלבום שלהם שיצא לי לשמוע יש איזה שיר או שניים שהם "הכי טובים שלהם"...

בדנתמ

New member
תמיד שמח לבדר..

ולאמן את האצבע בגלילה מהירה של העכבר בהודעות עם מלא אנטרים

למעלה