שובו של האוריקון

S.Riddle

New member
מה זה, פלאשבקים ליומולדת 18 שלך?

עדיין יש לי את התמונה ההיא, את יודעת. איפשהו במעמקי הבלוג. בינתיים זה כל מה שיש לי לומר לך. :)

S.Riddle

New member
you words, not mine.

אם כבר, הבהרתי למה לדעתי מבחינת שיר SAG יותר טוב לעומת KD מבחינות רבות, לא אמרתי שהוא פחות מלהיב בכלל. ואל תשכחי שאת כל הראפים בשירים האלה שו כותב לבד, don't be dissin' on de Keio-boi, yo yo. זה לא שאין להם בכלל מילה בשירים האלה, אם הם רוצים לשנות משהו הם יכולים - אני מאמינה שאם זה נשאר כמו שזה, וזה נשמע טוב כמו שזה, הם עשו את הבחירות הנכונות. (חוץ מהגלימה של נינו, אין שום דבר נכון בזה. כלום.)

Nora Shu

New member
קטיה נראית כאילו היא אונסת לי את הראש.

........ וגם קצת כמו מקסיקני סורר. (אריבה אריבה?)

S.Riddle

New member
Bean Cup?

האם את רומזת שנינו הוא עכברוש חום עם סומבררו שאוהב לאכול בוריטו? ...OH WAIT, HE IS. THE AMAZING RAT BOY! (זה מה שיש להיצ' לומר בנושא.)

ואני רוצה את החולצות האלה!!

סחטיין. :) אני חולה על משבצות. חולצות יפות. XD שימו לב שבקליפ למעיל של מאטסו-ג'ון יש בטנה עם משבצות. למה לכל הרוחות לשים משבצות בבטנה|?!

כנראה שזו בדיוק הסיבה למה לא אני אוהבת את

Kitto Daijobu, כי הוא יותר מדי "שואו". לדעתי שיר טוב באמת מועבר כמו שצריך מעצם היותו שיר טוב, בלי קשר להופעות או קליפים. אם שיר נשען יותר מדי על קליפ/הופעה בשביל להעביר את המסר שלו אז זה אומר שיש בעיה בשיר. חוץ מזה, הם לובשים את התלבושות האלה גם כשהם מבצעים שירים אחרים בהופעות.
עם כמה שאהבתי את הקליפ של Step & Go ועם כמה שהוא עוזר להעביר את השיר (אהבתי את מה שרשמת על הקונטרסט
), השיר עדיין עומד בפני עצמו ומועבר היטב לבד.

S.Riddle

New member
הוא לא נשען על השו(או) עד כדי כך. oO;

לא יודעת אם קראת את המילים של השיר, אבל אם לא, אני ממליצה בחום. זה שיר *טוב* שהדבר שאני הכי אוהבת בו זה שהוא נורא *אראשי*. לא KT ולא ניוז היו יכולים לשיר אותו טוב כמו אראשי, כי זה בול מה שהילדים היפים האלה מרגישים ומעבירים לנו כלהקה וכאנשים. זה כמו שאת רואה קונצרט של אראשי - את קולטת פתאום כמה הם נהנים ממה שהם עושים, עם חיוכי הענק שנפרסים להם על הפרצוף כל שנייה, וה-touchy-feely הרגשני שהם עושים בקונצרטים יותר מבכל דבר אחר (ואני לא מדברת על פנסרביס, שברור שיש, אבל בקטעים האלה אפשר לראות כמה שהם אוהבים את מה שהם עושים ואת הקירבה שלהם, במיוחד כשהם בקונצרטים). הקליפ הוא ערך מוסף מטורף לטעמי, אבל הוא לא מוריד מערך השיר כשאת שומעת אותו לבד - הוא פשוט נשמע קצת שונה, זה הכל. בקשר לתלבושות - לKD יש תלבושת מסוימת שהם לובשים רק לו, כמו גם לWe can Make it ול-Lucky Man (שחולק את התלבושת רק עם שיר אחד נוסף, Hadashi no Mirai). התלבושת של KD מנצחת בהומואיות שלה באופן מובהק.

לא שפטתי אף אחד משני השירים על סמך ליריקס,

אלא לפי האיכויות הווקאליות של הבנים והמוסיקה עצמה, ומהבחינות האלה אני מעדיפה בהרבה את Step & Go. (דווקא היום חיפשתי את המילים של Step & Go ולא מצאתי, אם יש לך להביא לי אני אשמח
) גם מבחינת קליפ אני מעדיפה את Step & Go. זה של Kitto Daijobu מקורי ומשעשע, אבל אני יותר מתחברת למה ש-Step & Go מעביר, גישה יותר אומנותית.
את ניוז אני לא כ"כ מכירה, מלבד נישיקידו ריו מהדרמה "ליטר אחד של דמעות". תראי את זה, אני חושבת שתאהבי.

והתספורת החדשה של נינו לא מעניינת? ../images/Emo6.gif

אחלה קליפ, יופי של ויזואליות ועריכה, וגם השיר מאוד כיפי.

S.Riddle

New member
word. ;)

התספורת החדשה של נינו הולכת להשמיד את האנושות. oO;

S.Riddle

New member
...הייתה לי גירסא ערוכה,

עם הערות משעשעות וכד', אבל אני רואה עכשיו שזה ממש לא היה נחוץ. המקור עולה בהרבה על העריכה. >.>;;

למעלה