שאלה

SofyTofy

New member
../images/Emo79.gifשאלה

מישהו יודע מה עושה גיל פרנק בימים אלו? הוא טס לאנשהו? (יעל הדר-
), משחק באיזה הצגה? משהו? לאן הוא נעלם? כן, אני יודעת שהוא לא כל כך מעניין פה את כולם, אבל רק עליו אני לא יודעת כלום, על העיסוק שלו עכשיו (אני יודעת על כ-ל השאר). מוזר. הוא ממש נעלם לנו
. אני זקוקה לסיוע (
) ואני מקווה שמישהו יביא לכאן את התשובה הנכונה...... מעניין, לא?

SofyTofy

New member
צריכה עוד עזרה.. קשור ליהודה

אני צריכה תמונה מלבנית לאורך של יהודה, שתהיה הכי מדהימה בעולם! תעזרו בבקשה.
. מחכה לכם..
.

עדי18

New member
או שזה...

אני מודיעה רשמית על התחלת שרשור תמונות של יהודה לוי...לא אכפת לכם, נכון?

עדי18

New member
אופס....שכחתי את התמונה

מעופפת שכמותי
אני פשוט חולה על התמונה הזאת
יותר נכון על הבנאדם הזה

SofyTofy

New member
תנסי עוד.. אבל..

לא צריך יותר מדי.. אחרת זה יהפוך לעוד שירשור תמונות של יהודה..

ROTEM 3 0 0 3 5

New member
כדי לראות את התמונות האלה

תלחצי על הקישור, זה יפתח חלון חדש שכתוב בו שאי אפשר לפתוח את החלון הזה... לכי לכתובת של אותו חלון ותמחקי את הנקודה שבסוף הכתובת, כנסי שוב עם הכתובת החדשה (בלי הנקודה) ותראי את התמונה.

SofyTofy

New member
תודה, התמונה יפה אבל עזרה למשהו אחר

לא נורא-תודה! מצאתי תמונה יפיפייה, אז תודה על כל התמונות היפות!

גיל פרנק איפה אתה?

גיל פרנק לא נעלם הוא פה ומשחק בהצגה חדשה בשם "אלטלנה" שמציגה בבית ציוני אמריקה (קשור לבית לסין) במקרה ראיתי את התוכניה של בית לסין והוא נראה שם איש מבוגר יותר כי בטח משחק ככזה, לפי מה שאני גם יודע גיל לא היה בקטע של אחרי הסדרה הוא לא אהב את כל הבלאגן והעדיף לחזור לחיים הקודמים שלו, התאטרון, אבל ביננו הוא שחקן עם נשמה (כמו כן משחק בוריאציות על נושא מסתורי) אני יכול לגשת כבר למבחן? מקווה שעזרתי

pompii

New member
איפה הוא באמת....

דווקא ממנו התעלמנו פה.... בלעדיו לא הייתי רואה, הכל התחיל מגיל
הוא עשה לעצמו תדמית של סנוב, אבל לא נורא אנחנו עדיין אוהבים אותו נכון? דורון חמוווווווד, מקסים בטירוף גיל זה כבר סיפור אחר...

לפומפי

גיל הוא בן 40 חתך הגיל בפורום זה נוער עד גיל 18 בעיקר, לכן גידי ומאיה וכו´ מדברים אליכם, כמו שאמרתי גיל שחקן עם נשמה , ושחקן מעולה , ואולי סנוב, אבל לא בטוח, הטלנובלה , היתה עבודה למטרת כסף, השאר לא מעניין אותו, לגיטימי , ואפשר לאהוב גם סנובים לא?

pompii

New member
עידן

אם אפשר לאהוב סנובים?...לא בטוח אבל הוא לא סנוב, פשוט לא מתאים לו להחשף יותר מדיי, ואני מבינה את זה העיקר שנמשיך לראות אותו משחק בתאטרון ובטלויזיה, כי כן, הוא שחקן טוב, הוא משו-משו

למעלה