פינת השיר היומי:

ofofofof

New member
../images/Emo79.gif פינת השיר היומי: ../images/Emo79.gif

את השיר היום בחר לנו webrain, והוא בחר את:
סלובניה 1999
שם השיר: For a thousand years בביצוע: Darja Švajger מספר נקודות: 50 מיקום: מקום 11 מתוך 23 משתתפים מה דעתכם?

Piruet 4Ever

New member
איכס גועל צואה.

היא מזכירה לי בננה/רעה בפאוור ריינג'רס/פוקה מבלאגן

ra1978

New member
בהתחלה שנאתי את השיר הזה מאד

וששמעתי אותו פעם ראשונה הוא היה אצלי בין האחרונים, אבל ככל שהאירוויזיון 1999 התקרב פחות שנאתי אותו והערכתי אותו קצת יותר. מה אני חושב עליו כיום? שיר בינוני לא משהו. אין ספק שהשיר שלה מ 1995 טוב בהרבה מ 1999. ובכל זאת אני תמיד זוכר את הזמרת הזאת, היא פשוט דומה מאד לאשתו של בן דוד שלי

../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif

איזה שיר ג-ד-ו-ל. אני זוכר אותו שהוא היה חרוט בזכרוני עוד מ99, וכשב2003 התחלתי להתמכר ממש לאירוויזיונים התחלתי להוריד אותו ולהאזין לו בלופים. אחד השירים הגדולים של 99 ובכלל של סלובניה. בחירה מקסימה וובוש

Shnozli

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

viveros

New member
../images/Emo5.gifרע....../images/Emo5.gif

קיטש משעמם וכאילו-אופראי, שעשוי רע מאוד....אחד השירים הגרועים ביותר של סלובניה בתחרות. השיר הזה סיים הרבה יותר גבוה ממה שהגיע לו..

דרור ל

New member
שיר טוב מאוד עם ביצוע מעולה

ב99' הימרתי עליו שיזכה ומאוד אהבתי היום.במשך השנים קצת ירד לי ממנו...

שיר שמתאים להיפוכונדרים...

והנה הגרסה שלי לשיר הזה
Ear drops in my eyes דלקת בעפעף אמר לי הרופא תראי זה בסדר נתן לי אופטלגין בשביל הכאבים ועכשיו אני בבית חולים i know you are my love.... וזהו - לא המשכתי הלאה.
בגדול - אחלה שיר
אהבתי את דריה שבייגר!

drnaji

New member
קובי../images/Emo35.gif

מתי חזרת לפורום
בכל אופן,אתה לקחת הפסקה תקופה קצרה אחרי כשאני נכנסתי לפורום. טוב לראות אותך שוב פעם

לא מת על השיר הזה...

בלדה סבירה אבל קצת בנאלית ולא ממריאה, אני מחבב הרבה יותר את השיר שלה מ-95'

למעלה