מסירה, מכירה, קניה וחיפוש מוסיקה לכאן

bluebar

New member
מחפשת לקנות תקליטים של הביטלס או דיסקים

אני מחפשת לקנות או להחליף דברים תמורת דיסקים או תקליטים של הביטלס להחליף לא איכפת לי מה ,מחירים שיהיו סבירים . תודה :)

salinder

New member
מחפש תקליטים

שלום, אני מחפש תקליטים של הגשש החיוור. בעיקר את תקליט מספר 4 הנקרא "גשש טיגן פגז על גג, זגג חיוור השפריץ על דג" אם למישהו יש ומעוניין למכור, אנא פנה אליי בהודעה פרטית. בתודה, שחף

gryphon music

New member
לרגל מעבר החנות "גריפון" אלפי וינילים

וספרים במחיר עד שני שקלים בלבד. ז'בוטינסקי 16 ראשלצ 039509578

gryphon music

New member
לכל האספנים והסוחרים המכובדים

אני רוצה לציין שהמחיר שציינתי לא מתייחס לסוג הדברים שאתם מחפשים. לא כל החנות בשני שקלים. אם זאת , אוהבי מוסיקה כן ימצאו כאן דילים נחמדים. תודה

דאלד

New member
דיסקים ובוקסטים למכירה

All Good Things: Jerry Garcia Studio Sessions-מארז 6 דיסקים וחוברת מדהימה=250 ש"ח.חדש לגמרי david crosby- voyage מארז יפיפה 3 דיסקים וחוברת=200 ש"ח.חדש לגמרי Patti Smith-Horses: 30th Anniversary Legacy Edition חדש בניילון=100 ש"ח Patti Smith-land(1975-2002)2 חדש =75 ש"ח the soundtrack of our lives-Origin Vol. 1 חדש בניילון=50 ש"ח Lights in This Town Are Too Many to Count- Grand Drive חדש בניילון=80 [email protected]

daniel9977

New member
למכירה/החלפה: יהודה פיתילון והסגנונות - נדיר!

שלום לכולם, לראשונה ברשת הישראלית אני מציע למכירה/החלפה תקליטון יחיד ומיוחד במינו: תקליטון פרומו (על הלייבל כתוב: דוגמא - לא למכירה, SAMPLE NOT FOR SALE) מ-1971 של זמר אלמוני בשם יהודה פיתילון. המיוחד בתקליטון הוא שלהקת הליווי של פיתילון היא לא אחרת מאשר להקת הקצב הישראלית "הסגנונות" (משיחה שערכנו עם פיתילון עצמו סיפר כי הוא זוכר בודאות שבשני השירים מאיר ישראל ניגן על התופים ואייב אורצ'בר ניגן על האורגן). מדובר בשני שירי "פסייק גיטרות ישראלי" - רוקנרול ישראלי טהור במיטבו עם כל מה שצריך על טהרת גיטרה (פלוס סולו!)-בס-תופים-אורגן בשפה העברית! סטייל סוף שנות ה-60 ותחילת ה-70 בסגנון של "עוזי והסגנונות". ככל הנראה זהו העותק היחידי שקיים לשני השירים האלה ("למי אני שייך" ו"מקבץ הנדבות"). התקליטון במצב טוב מאוד ונשמע מצוין! מה שרואים בתמונות זה מה שמקבלים! את התקליטון אני מוכן להחליף עם אחד מהסעיפים הבאים (אין חשיבות לסדר): 1. אלבום הסולו של יורם ארבל. 2. התקליטון של הכוכבים הכחולים. 3. התקליטון של זוהר השביעי. 4. התקליטון של האחיות שמר. 5. שלושת פסי-הקול של הסרטים האלה (שלושתם יחדיו!): מלך ליום אחד, בחינת בגרות ובלוז לחופש הגדול. מוכן לקבל הצעות החלפה מעניינות אחרות הקשורות בלהקות קצב ישראליות, הביטלס וכד'. כמו כן, מוכן לשקול כל הצעה כספית לגופה. לפרטים נוספים, ניתן להתקשר אלי לאחד משני המס' האלה: 03-6023132 052-3239388 בברכה, דניאל.

Marina2909

New member
למכירה- Dido

Safe Trip Home- הדיסק החדש של Dido למכירה. חדש לחלוטין!

beky1

New member
דיסקים ישראלים , לילדים , ג'אז

דיסקים למכירה ישירה באזור השרון בלבד , כולם חדשים לגמרי , חלקם בניילונים. לתיאום במסרים או במייל :[email protected] דיסקים לילדים 100 שירים ראשונים פרק א' – דטנר וציפי שביט עוץ לי גוץ לי משחקים בשירים (עץ השירים) – מיכל צפיר דיסקים – מוזיקה קורין אלאל – הכחול של השמיים (חדש בניילון) בטברנה וים תיכונית – חלק ב' שרנו אז – אוסף שירי להקות צבאיות אוסף שירי קוקה קולה 1 – ישראלי ולועזי יוסף ה – 4 – אוסף לועזי 20 להיטי זהב רדיו תל אביב 102 FM – אוסף לועזי יש לי חג – שירים ליום עצמאות שירים שקרובים לליבי – מבחר שירי להקות צבאיות פסטיבל הים התיכון- אוסף מזרחי ולועזי אולטראס – הרכב הסינפופ הישראלי הראשון שבתות וחגים – פסקול הסידרה מוסיקת דאנס – REACH UP אוסף גדול מהחיים בעריכת דידי הררי כוכב נולד 2 – הרגעים הגדולים הבורגנים – פסקול הסידרה John Coltrane – Coltrane for lovers Nina Simon – Jazz master 17 Ella Fitzgerald and Louis Amstrong Foreigner- Mr. Moon light The Chemical Brothers – Come with us

למעלה