מוזיקה ואנשים.

זונע

New member
ואיפה אמרתי שנייטוויש זה לא פאוור?!

יא ילדה מציקה, סעמק.

Snow fairy

New member
יוווווווו#%#$!@#!@#

באמת שאני מנסחת את עצמי הכי נחמד שאפשר, אמרתי למען הסר ספק, בסדר?! אז אמרתי, אז מה? מותר לי, נכון?? מותר לי לדבר, מותר לי להגיד לאנשים שהם פאוור? אז סתום כבר ותפסיק להיות כזה פוץ. חתיכת ילד מעצבן, בחיי. [ואפילו לא הגבתי לך, סבבה? לכולם. בכלליות.]

זונע

New member
תסתכלי איך כתבת, יא פוסטמה!!!

פאק ואם את לא יודעת אפילו על מה אני מדבר, את באמת מפגרת.

Snow fairy

New member
לך תזדיין, הומו.

אני גם יכולה לשחק במשחק שלך, חתיכת מזדיין בתחת. באמת שנמאס לי ממך כבר, סעמק.

nse

New member
וואוו וואוו, חבר'ה.

תרגעו,איבדתם פה כל פרופורציה

זונע

New member
אם נמאס לך ממני

אז תפסיקי לזיין לי בשכל ולדבר שטויות חלאס כבר, יצאת מכל החורים.

noname202

New member
אז ככה

1. קודם כל, מה סוגי המוזיקה שאתם אוהבים? תפרטו אמנים ולהקות אם אתם רוצים. בעקרון - רוק..עברי לידר, green day, simple plan,The rasmus,3 doors down אבל גם הרבה זמרים ישראלים מסביב שלא נחשבים ממש לרוק.. 2. אתם חושבים שסוג מוזיקה הולך ברגל עם סוג בנאדם? לדעתכם הקטלוג של קבוצה מסויימת למוזיקה נכון? (גם עובדתית אבל גם מוסרית) ממ, ברמת העקרון כן, אבל יש די הרבה יוצאי דופן.. כלומר.. לא קטלוג של בן אדם לפי המוזיקה שהוא שומע, להפך - קיטלוג של המוזיקה לפי הרוב ששומע אותה :X בעע, קשה לי להסביר את זה, אבל אני לא אבוא לבנאדם ואקרא לו פריק כי הוא שומע מטאל.. 3. בזמן האחרון לכל סוג מוזיקה התפתחה סצינה. כלומר, לבוש, דרך התנהגות, תספורת וכו'. אתם חושבים שאתם שייכים לאחת הסצינות? אם כן, איזו? רק אני D:

Under the GUN

New member
No Music No Life

1. קודם כל, מה סוגי המוזיקה שאתם אוהבים? תפרטו אמנים ולהקות אם אתם רוצים. אוקיי, מממ בעיקר טראש מטאל, רוק והיפהופ האומנים שאני הכי שומע זה: Drowning Pool, אמינם, שייגעצ, 50 סנט, אביב גפן, סאבלימינל למיניהם, מטאליקה, מגהדת', איירון מיידן, לינקין פארק, ג'יי זי, נלי וסנופ דוג אני גם שומע כמה שירים של: AC/DC, פינק פלויד, אליס אין צ'יין, ארוסמית', גרין דיי, בלאקפילד (הלהקה של אביב גפן עם איזה בריטי), גורילז, אווטקאסט, ד"ר דרה, בלק אייד פיז, אוונסנס, בלינק 182, עברי לידר, פרוף, השבט, אבי מסיקה, מוקי 2. אתם חושבים שסוג מוזיקה הולך ברגל עם סוג בנאדם? לדעתכם הקטלוג של קבוצה מסויימת למוזיקה נכון? (גם עובדתית אבל גם מוסרית) לא, אנשים יכולים להראות נורא קשוחים ואפלים, וכשהם חוזרים הביתה הם שמים דיסק של בריטני 3. בזמן האחרון לכל סוג מוזיקה התפתחה סצינה. כלומר, לבוש, דרך התנהגות, תספורת וכו'. אתם חושבים שאתם שייכים לאחת הסצינות? אם כן, איזו? לא, אבל אני מושפע קצת מהיפ הופ

זונע

New member
ה"בריטי" הזה

הוא סטיבן ווילסון והוא מוכשר פי מאה מאביב גפן
ואג, בקשר ל"קשוחים ואפלים ודיסק של בריטני..." נכון לגביי רק בלי הקשוח והאפל
בריטני מלכה!

Under the GUN

New member
אם בריטני עושה לך את זה...

כאילו, הגוף של מה שהיה לה זה באמת גוף חלומי, אבל המוזיקה שהיא עושה זה

חחחחח

אחד מהמוזיקאים הכי גאונים שקיימים, והוא סתם איזה בריטי
השם הוא סטיבן ווילסון

Under the GUN

New member
לא

השבט, הלהקה בשבט (יש להם גם פורום מתפוז... זה נקרא השבט בצפר בלייב משהו כזה) אחלה להקה היפ הופ שקט כזה... רוב האנשים מכירים את השיר "נווה מדבר".. זה שלהם

Under the GUN

New member
אין לי שמץ

לא רואה 24.. בעיקרון מוזיקה ישראלית זה חרא, אבל אם כבר אז מוזיקה ישראלית ישרה ולא מעכשיו

למעלה