כדי שקצת נכיר...

Edgar Davids

New member
היי :]

שם:גיל/גילו מה שבא לכם. גיל:18 מיקום:נס ציונה, או תל ערד בשישה החודשים הקרובים ;] סגנון מוסיקלי אהוב:סופט רוק, רוק, פולק, אינדי פופ ועוד הרבה סוגי רוק. אמנים אהובים:לייפהאוס
,Jeff Buckley, Aqualung, אביתר בנאי , פואטס אוף דה פול, סוויצ'פוט, Train ועוד רבים אחרים.

ממ

שם:דודי גיל:14 מיקום:פ"ת סגנון מוסיקלי אהוב:pאנק, רוק, מטאל. אמנים אהובים: גרין דיי, נירוונה, מטאליקה, סיסטם אוף א דאון, היהודים וכו' תמונה:

just me155

New member
עניתי על זה בשיא ההשקעה וזה לא שלח ../images/Emo10.gif

אני מנסה שוב חח. שם: ספיר גיל: איפשהו בתיכון :) (למרות שהסמיילי לא הכי במקום עכשיו
) מיקום: הצפון ה(מאוד)רחוק סגנון מוסיקלי אהוב: אני קוראת פה את כל הסגנונות האלו שאתם כותבים וזה נראה לי כמו סינית
אני מניחה שרוק או משהו כזה?
אמנים אהובים: וואו כל כך הרבה... מאיפה נתחיל.. אה, מלייפהאוס
, רדיוהד, פלסיבו, 3DD, קולדפליי, קין, סנו פטרול, טראוויס, אוונסנס, דמיאן רייס, גו גו דולס, טוב זה לא נגמר האמת...
תמונה:

galoosh33

New member
האמנים האהובים ../images/Emo47.gif

חוץ מאוונסנס שאף פעם לא התלהבתי מהם יותר מדי... היית בהופעה שלהם בארץ? ומה זה 3DD?

just me155

New member
3 Doors Down

וכן, הייתי בהופעה :) להגיד את האמת, את אוונסנס של האלבום האחרון אני לא הכי אוהבת... אבל אוונסנס של הדמואים (בעיקר...) ושל פולן
.

Blank Smile

New member
הלו../images/Emo9.gif

שם: שני גיל: אלוהים ישמור, שבוע הבא 20.
מיקום: הרצליה סגנון מוסיקלי אהוב: אה.. כמעט הכל, עזבו אותי מהגדרות.
אמנים אהובים: דוטרי, פרמור, Plain White t's, סיזור סיסטרז, מקפליי, קייטי טנסטול, לילי אלן, The Veronics, אוונסנס, אנה נאליק וכו'.. תמונה: אוי, אמ.. טוב..

yrutoo

New member
שני? ../images/Emo10.gif

יש לך את האלבום של אבסנט אלמנט נכון? הזמנתי אותו לפני די הרבה זמן מהאתר שלהם וזה עוד לא הגיע

Just TalTi

New member
../images/Emo13.gif

שם: טלי גיל: 17 מיקום: רחובות סגנון מוסיקלי אהוב: סופט רוק, אינדי רוק, ועוד דברים שאין לי מושג מה הם
אמנים אהובים: Lifehouse, Switchfoot, NeedToBreathe, 30STM, Creed, One Less Reason, Melee, Sanctus Stabilo, Real, Three Days Greace, Tupelo Honey.. ונסתפק בזה :) תמונה: אממ..

neo6901

New member
..

שם: שירן גיל:19 מיקום: חיפה סגנון מוסיקלי אהוב: אלקטרוני, ראפ, רוק, ים תיכוני

milkshakit

New member
הממממ../images/Emo9.gif

שם: קארין
סגנון מוסיקלי אהוב: ה-כ-ל. אבל בעיקר? רוק/רוק כבד/מטאל.
אמנים אהובים: HIM, Motley Crue, Iron Maiden, Depeche Mode, Whitesnake, Skid Row, Def Leppard, Led Zeppelin, Negative, Sonata Arctica, The 69 Eyes, Within' Temptation, Kiss, Van Halen, Marilyn Manson... ויש עוד הרבה
תמונה: לא צריך P:

העכביש2

New member
../images/Emo99.gif!!!

בדקתי 3 פעמים ת רשימת האומנים כדי שלא אתפדח כשאכתוב ששכחת את מוטלי קרוו (וכן, אני יודע שכתרת "ויש עוד הרבה...", פשוט כ"כ שיבחת אותם לפני כמה חודשים...
) בכל אופן- יש לך מה לתרום לפורום ללא ספק

סינטטית

New member
היי!

שם: אור גיל: 18 וקצת מיקום: נתניה סגנון מוזיקלי אהוב: רוק, קצת פופ... ולא מזרחית! אמנים אהובים: סינרגיה, יוני בלוך, שייגעצ, רד הוט, לינקין פארק, בון ג'ובי, וכו' וכו' וכו'... תמונה: אני וטל זובלסקי

Mrs Brightside

New member
../images/Emo65.gif

שם:הילה גיל:20
מיקום:פ"ת סגנון מוסיקלי אהוב:הכל מהכל. אמנים אהובים: לועזי: Maroon 5,Damien Rice,Lifehouse,James Blunt,Coldplay,Keane,The Calling,The Fray,The Kooks,The Killers,Snow Patrol,Kelly Clarkson,Panic! at the disco,Jewel,Alanis Morissette,Daughtry,Kate Nash,Goo Goo Dolls עברי: עברי לידר,קרן פלס,אריק ברמן,איה כורם,מירי מסיקה,מטרופולין,מוש בן ארי,אפרת גוש... זה בגדול
. תמונה:

dsol

New member
איזו שבת ../images/Emo122.gif_../images/Emo189.gif

שם: דודי גיל: 19 מיקום: אשדדוד סגנון מוסיקלי אהוב: רוק ישראלי/אינדי/סופט רוק/פוסט רוק אמנים אהובים: שלא נתחיל כי זה לא יגמר תמונה: אין לי כח

למעלה