כדי שקצת נכיר...

yrutoo

New member
../images/Emo79.gif כדי שקצת נכיר... ../images/Emo79.gif

גם אני שונאת את השאלונים השטחיים אבל זה יהיה נחמד להכיר
שם: גיל: מיקום: סגנון מוסיקלי אהוב: אמנים אהובים: תמונה:

המפנק18

New member
כן גם אני לא אוהב אבל למען פתיחת הפורום החדש.

שם: יונתן גיל: 18 וחצי מיקום: מרכז סגנון מוסיקלי אהוב: אינדי, פולק-רוק, אלטרנטיבי וגם היפ-הופ.. אה וקלאסיקות רוק ובכלל אולדיז לפעמים אמנים אהובים: לא יכול לענות על זה

yrutoo

New member
../images/Emo203.gif

שם: איה גיל: 14.5 מיקום: מרכז סגנון מוסיקלי אהוב: קצת מהכל. אבל בעיקר רוק מכל הסוגים... אמנים אהובים: דוטרי, כריסטינה אגילרה, R.E.M, קית' אורבן, סנו פטרול, קארי אנדרווד, ג'ון מאייר ועוד הרבה
תמונה: סתפקו בזה

galoosh33

New member
../images/Emo3.gif

שם: גל גיל: 16 מיקום: מרכז
סתם, אני מרעננה. סגנון מוסיקלי אהוב: לא יודעת להגדיר :| אמנים אהובים: snow patrol, keane, panic! at the disco, אריק ברמן, ghosts, stabilo תמונה:

galoosh33

New member
שכחתי את Placebo ../images/Emo122.gif

אפילו יש לי פאטצ' שלהם על התיק......

Miss Small Talk

New member
../images/Emo79.gif

שם: אור גיל: בנובמבר 14 מיקום: חולון סגנון מוזיקלי אהוב: אינדי, בעיקר. אבל גם שירים יותר שקטים ורגועים, כמו של ניק לאשי למשל. אמנים אהובים: אריק ברמן! Lifehouse, Athlete, Nick Lachey, Doves, Scott Matthews, Josh Groban, אביתר בנאי, Snow Patrol ועוד ועוד.

Miss Small Talk

New member
האלבום האחרון שלהם הוא Tourist,

והוא יצא ב-2005, אם אני לא טועה כמובן. ואם הכוונה לאלבום הזה- אז כן והמון פעמים

galoosh33

New member
אכן :)

לא ממש שמעתי את Tourist, רק ראיתי כמה קליפים נדמה לי (אגב אשמח להמלצות) אבל שמעתי את Beyond the Neighborhood ובהחלט יש שם כמה שירים טובים :)

העכביש2

New member
איך שכחתי את לייפהאוס!?!../images/Emo12.gif

להוסיף לרשימה שלי ומהר
אחלה אומנים יש אצלך אור

העכביש2

New member
../images/Emo110.gif התפקדות לראשונה

שם: לירן גיל: בשנות ה-20 לחיי... מיקום: גר ליד חדרה סגנון מוסיקלי אהוב: פולק, אקוסטי, סופט רוק, רוק, טלטרנטיב, אינדי, צ'יל אאוט, דאב, טריפ הופ, אלקטרוני, דיפ-האוס. אמנים אהובים: דיי הרבה כמובן. מהנפוצים: Poets Of The Fall, סוויצ'פוט, דישוואלה, קין, פייב פור פייטינג, ג'ון מאייר, דמיאן רייס, דיוויד גריי, קייטי טונסטל, טרייסי צ'פמן, ג'ק ג'ונסון, ריצ'ארד אשקרופט, סקוט מתיאוז, נרינה פאלוט, דאבס, א-הא, the fray, אנה נאליק, הולי ברוק, גבע אלון, לד זפלין, אוהד בן אבי, מור שטייגל, Sia, סטארסיילר, סטאבילו, ג'ף באקלי, מיוז, אשטון אלן, אנה טרנהיים, בי ג'יז, ELO, קווין, Death Cab for Cutie, אברמור, דה-קוקס, , Our Lady Peace, בטר דן עזרא, Jason Marz, Howie Day ועוד רבים וטובים אחרים. תמונה: בפרטי :)

hilali1

New member
חחח בשנות ה-20../images/Emo35.gif ... זה יכול להיות גם 29 ../images/Emo3.gif

העכביש2

New member
קצת מיסתוריות לא תזיק...../images/Emo3.gif

למרות שבכל השנתיים האחרונות פרסמתי כמעט כל פרט מחיי בפורומים אז אני לא יודע כמה זה חכם להתחיל בדיסקרטיות עכשיו...

hilali1

New member
בגלל זה לא הבנתי מה הקטע.. אבל מה שנוח לך

אין לי שום סיי בעניין..

inbal287

New member
../images/Emo9.gif

שם: ענבלירון גיל: 18 מיקום: ירושלים סגנון מוסיקלי אהוב: רוק/מטאל שכזה אמנים אהובים: HIM, גו גו דולס, בון ג'ובי, 30STM, לד זפלין, צ'ילדרן אוף בודום, Arch Enemy, Archive, דוטריי, דיקסי צ'יקס, אמינם, אלטון ג'ון, אוונסנס, גארבג', GN'R, ג'וש גרובן, לייפהאוס, מקפליי, נגטיב, ניקלבאק, נייטוויש, קווין, סקורפיונס, סית'ר, Stream Of Passion, שוגבייבס, בלו, ראסמוס, פאניק צ'אנל, וויט סטרייפס, וולוט ריבולבר, WT, The Wallflowers, אביב גפן, ברי סחרוף, גידי גוב, מתי כספי, מוניקה סקס, הקספרים, תיסלם, באסטד... טוב די אין לי כוח! אבל יש עוד המון, זה מהצצה מהירה בפלייליסט. תמונה:

למעלה