זה שיר פרדה...

אושRתי

New member
../images/Emo79.gifזה שיר פרדה...

טוב אז,העונה של מילואים נגמרה ואין כרגע על מה לדבר בפורום.. אני שמחה שהצלחנו להחזיר לפחות את העונה השניה של מילואים לטלביזיה...
תודה לכל מי שהיה פעיל בפורום עד כה ותרם מחלקו.
אתם מוזמנים לשאר הפורומים בהם אני מנהלת.
המשך גלישה נעימה
להתראות אושRת...

סגירת הפורום

עקב אי רלוונטיות נושא הפורום ומיעוט הפעילות המתלווה לכך, הוא ייסגר בימים הקרובים. אנו מודים לFozzie ו- אושRתי על הניהול המסור, ומאחלים להן בהצלחה רבה בהמשך דרכן בתפוז ובכלל.

לאאא !!!!!!!!!!!! מזההההההההה../images/Emo108.gif

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא מה זאת אומרת לסגור את הפורום?!?!?!?!?!?!! דיי נוו זה לא נכוןןןןןןן מיעוט הפעילות?! איזה מיעט הפעילות?! לכו לפורומים אחרים שאף אחד לא כותב בהם! אלא אם כן כותבים בהם פעם בחודש! פה כמעט כל יום כותבים למרות שהסידרה הסתיימה. אני לא רואה שום סיבה מוצדקת לסגור את הפורום!

ללללללללאאאאאאאאאאאאאאאאאא../images/Emo12.gif../images/Emo108.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בדיחה קורעתתת חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifהיה כיף

חבל זאין עונה נוספת.. ניפגש בסדרות אחרות

shiratel

New member
טוב, נו =( אין ברירה

לדעתי לא צריך לסגור את הפורום... אבל מי שואל אותי ='D 3/> אז לסיום בא לי לכתוב רק שיר אחד: רוחות מלחמה ביצוע: רמי קלינשטיין מילים ולחן: רמי קלינשטיין שני בדצמבר רוחות מנשבות מבעירות את הכתובת על הקיר יושב וכותב לך רק כמה שורות כל כך רחוק מהעיר כשקוראים אז באים, כך היה וכך יהיה גם בלי לדעת למה, איך ומה מותר לקוות שממש בקרוב עוד נצעד בדרכי החוכמה רוחות מלחמה, איפה התקווה עוברות שנים ללא תשובה נשאר לנשק את לחייך לפני שאלך לזכור מה שהשארתי אצלך אל תדאגי, תשמרי על הבית אני כאן אשמור על עצמי ערב יורד על מטע עצי זית ואל תשכחי שאני- מוסר לקטנות נשיקות מהאבא הכי מנשק בעולם שתי ילדות שתי דקות מכפר סבא נראות לי לרגע כמותן רוחות מלחמה, איפה התקווה עוברות שנים ללא תשובה נשאר לנשק את לחייך לפני שאלך לזכור מה שהשארתי אצלך בתוך היום יום שדורך ומועך לא ברור מה בעצם חשוב יותר מהכל מתפלל שאני אתברך ואראה אותך שוב רוחות מלחמה, איפה התקווה עוברות שנים ללא תשובה דברים שרציתי לומר לך עכשיו אני שר לך בפעם הראשונה רוחות מלחמה ואין שום תקווה כאן מאדמת המריבה נשאר לנשק את לחייך לפני שאלך לזכור מה שהשארתי, השארתי אצלך. באדיבות שירונט http://www.shironet.co.il/ היה כל כך נחמד ='( אני אתגעגע 3/>

../images/Emo7.gif../images/Emo108.gif

עברנו כלכך הרבה ביחד, כל העצומות,כל הקפאונות, כל ההתרגשויות. הכל
והיה איתם כלכך כיף ומדהים, ואני ממש אתגעגע לכל זה, ואני מקווה שתיהיה עונה שלישית שנוכל להיצטקמק לנו ביחד שווב
ואני באמת אתגעגע לכל אחד מפה כי אתם אנשים מקסימים.. אוהבתותכם המוונייםם
עינב
נ.ב למרות שממש לא נראלי שצריך לסגור את הפורו, שילכו לפורום.... לא יודעת איזה פורום! יש מלא פורומים שכבר חצי שנה לא כותבים שם! ואני רצינית!
אווףף אני כלכך מבואסתתת

למעלה