השיר של מאיר

yosil24

New member
הדירוג שלי

1. שער הרחמים 2. והאור בחוץ 3. וביניהם בשנות צעירותי אהבתי את השיר "אהבה קצרה" ו"ילדת המדבר". מאז טעמי קצת השתנה, למרות ששני השירים הללו נשארו מצויינים.

../images/Emo79.gif השיר של מאיר ../images/Emo79.gif

טוב, פנו אליי שאחזיר את הפינה ואשדרג אותה אז אני מנסה שוב.. הפעם קצת אחרת..
וככה זה עובד: כל שבוע אני אציג אלבום של מאיר וכל משתתף [שזה אומר כולכם
] ידרג את שלושת השירים הטובים ביותר מבחינתו באלבום. בסוף אעשה ניתוח סטטיסטי ואסכם את הנקודות, כך יבחר השיר של מאיר מאותו אלבום, וכך הלאה... הבנתם
יופי
אז יאללה נתחיל מ:וביניהם אגב, מידע על האלבום ורשימת השירים בו נמצאים ב"מילון המונחים" [בסרגל למעלה..] וכך גם המילים של השירים..
תהנו

darling2

New member
שלי ../images/Emo39.gif

קודם כל מזל טוב על החזרת הפינה..
שער הרחמים
והאור בחוץ
אהבה קצרה

ramonsegev

New member
יש כמה טובים מאוד באלבום

אבל הטובים ביותר: 1. שער הרחמים 2. אהבה קצרה 3. עכשיו את מרוצה
סוף שבוע רגוע! רמון

ימית 78

New member
הווו אלבום מדהים....

אני אישית מאוד מאוד אוהבת את האלבום הזה כי זה האלבום הראשון ששמעתי של מאיר הרי בעקבות השיר "אהבה קצרה" הגעתי ממש למאיר והתחלתי להתעניין בו...באמת אלבום אופטימי מאוד.....אני אוהבת אותו
"הקרקס הגיע"
"וביניהם"
"שער הרחמים" מזכיר לי תקופה מדהימה האלבום הזה....

שיבולית

New member
נכון!!! גם לי

זה היה האלבום הראשון - אז זו הייתה קלטת, לא ידענו מה זה דיסקים, ו"אהבה קצרה" ו"ובינהם" הושמעו ללא הפסקה ברדיו הייתי נראה לי בכיתה ז' ושמעתי שירים שלו גם לפני אבל השירים האלו כבשו אותנו (גם את המצעדים
) אגב - בעקבותיו האלבום הזה הייתה ההופעה הראשונה שלי - שלו
(שהייתה ההופעה הראשונה שלי באופן כללי - מעבר להופעות ילדים...) אז מה צריך לדרג עכשיו? קשה! -אהבה קצרה (זולגות לי דמעות כשאני שומעת את השיר הזה! גם לפני שארקדי דוכין הצטרף והרס לי את השיר!) - ילדת המדבר ( כי כ"כ אהבתי את המילים וזה השתלב נפלא עם הלחן בקיצור מדהים!) -עכשיו את מרוצה - אהבתי את זה אז נורא - כי המילים אז היו גדולות והרשימו אותי, אני חושבת שהיום אני מבינה אתותו טוב יותר... ואני נורא רוצה להכניס גם שער הרחמים וגם את כשהייתי ילד...

הו.. גם ההופעה הראשונה שלי

הייתה הופעה של מאיר
הייתי עוד ילדה אז האמת.. ומאז לא זזתי ממנו מילימטר..
וידוי- הייתי עד היום רק בהופעות של מאיר, אביתר וכל מי שהם אירחו/ אירח אותם.. ככה שרפרטואר ההופעות שלי מבחינה מספרית הוא ענק.. באמת.. אני נמצאת כל חודש בהופעה אחת או שתיים לפחות אבל מבחינת גיוון הוא די מצומצם..

שיבולית

New member
היית אולי בהופעה שהוא אירח

את מוש בן ארי
? אני מתה לשמוע חוויות ממי ששמע את שניהם שרים את "אצלך בעולם" אוי נראה לי שלא הייתי עומדת בכאלו עוצמות של שני ענקים...

הייתי בהופעות שמוש בן ארי

אירח אותו..
הראשונה מביניהן הייתה גם הפגישה הראשונה שלי פנים אל פנים עם מאיר.. עם כמה שזה נשמע מצחיק [וזה נשמע מצחיק
] לקח לי המון שנים לגשת אליו כי ממש פחדתי.. לא הייתי בטוחה שאני אשרוד את המעמד..
אז הפעם הראשונה שפגשתי אותו פנים אל פנים הייתה רק לפני שנתיים ומשהו.. וגם אז זה היה ל-3 דקות בערך והייתי אח"כ באופוריה למשך חודשיים
אבל גם הוא זכר את זה לפני חודשיים אז אני בסדר נראה לי..
לעניניינו, אני חושבת שבהופעות שמוש אירח את מאיר הם לא שרו יחד את אצלך בעולם.. אני זוכרת שהיה את גשם, שער הרחמים, שירו של שפשף [שהם שרו יחד] ונדמה לי שלב סדוק אבל אני לא סגורה על זה.. זה רשום לי איפשהו.. אני אברר בדיוק ואגיד לך.. [נו מה
זו הייתה חוויה מדהימה, הייתי חייבת לתעד.. |מתביישת|

../images/Emo12.gif טוב, בדקתי ומתועדת לי גם הופעה

שמאיר אירח את מוש.. משום מה לא זכרתי אותה.. אולי כי היא הייתה באפריל 2004 לפי מה שכתוב לי..
בכל אופן, רשום לי שהם שרו יחד שני שירים של מוש: "עד אליי" ו"בטח שאבוא" [אני לא בטוחה שזה השם אבל זה מה שכתבתי..
] ואז הם שרו את "תגידי אש תגידי מים" ואת "אצלך בעולם" שזה מה שחיפשת..
אממ.. הביצוע הספציפי הזה לא ממש זכור לי כרגע
אבל כתוב לי שהם ביצעו אותו נפלא.. ושעופר [שכטר] הוסיף חליל בשלב מסויים לקראת סוף השיר
אני חושבת שאין דרך לגרום לי להתרגש מביצוע כלשהו של השיר הזה אחרי שמאיר הקדיש לי אותו באחת ההופעות.. יותר מדהים מזה לא יכול להיות מבחינתי..
וזה היה כבר ב-2003 אז כנראה שזו הסיבה שהביצוע המשותף לא ממש זכור לי..

שיבולית

New member
זה אכן בטח שאבוא...

צודקת - רק מופע פרטי יכול להתעלות על זה... תכירי לי אותו גם- שיקדיש לי גם שירים
(אני מתחילה לפנטז...)

ימית 78

New member
גם אני הייתי....

בהופעה של מאיר שבו הוא אירח את מוש בן ארי זה היה לפני שנה בערך בעצם קצת יותר זה היה ביום ההולדת שלי....ממש בדיוק באותו היום..וזה היה חלום....בשבילי...היתה הופעה מעולה הם לא שרו שירים שקטים אלא שירים יותר "קפיצים"....כולם קמו ורקדו היה שמח מאוד....אההה ומאיר גם אמר שהוא מכיר את מוש עוד שהיה ילד קטן והוא אפילו לימד אותו לנגן בגיטרה ומוש אודה לו על זה...הו...מאיר...תלמד גם אותייייי

שיבולית

New member
גמני צריכה דחוף שיעורי גיטרה-

ואני מוכנה ללמוד משניהם! שמעתי - וראיתי תמונות מההופעה ההיא וגם ההיגיון ומר שהייתה מדהימה!

ימית 78

New member
איזה קטע....

שאני קוראת את מה שכתבת זה כאילו שאני כתבתי את זה ממש כמעט אותן זכרונות כמו שלך...אני הייתי בכיתה ח' אז ונכון כמובן היו קלטות...אוי תקופה מדהימה ושירים כ"כ יפים וגם אני מאוד אהבתי את "עכשיו את מרוצה"....והיום טיפה פחות....אבל זו היתה תקופה מדהימה בשבילו כמובן גם בשביל מעריציו...ואני גם אוהבת את השיר "כשהייתי ילד" כי נדמה שהשיר הזה ממש עליו....בקיצור הבחירה קשה....אני איתך...

ימית 78

New member
עדי, מותק...

על זה בדיוק דיברנו שהוא שיר ענק....יא גנובה...על מה את מדברת...?? בחיים לא טענתי אחרת.... עכשיו את מרוצה....?...

../images/Emo46.gif

"גם אני מאוד אהבתי את "עכשיו את מרוצה"....והיום טיפה פחות...." את אמרת את זה.. הרגע.. אני לא מבינה איך אפשר לאהוב אותו פחות..
הוא מדהים.. [מנתחים פסיכולוגיים בגרוש שהיו לי במהלך חיי טוענים שאני אוהבת את השיר בגלל הזדהות עם המילים, כלומר, הרצון שלי שמאיר יעשה את מה שהוא מדבר עליו בשיר..
ושבגלל זה אני לא ממש אוהבת את "וביניהם"... נכון שהם טועים
, תגידו להם.. זה לא נכון
זהו, פרקתי..
] מי שעולה לו עכשיו השאלה: היא חולת נפש או משהו
אז התשובה היא כן..

ימית 78

New member
חולת נפש קטנה....

אני עדיין אוהבת את השיר המדהים הזה מכל הלבלב פשוט אז באמת הייתי שומעת אותו בלי סוף והיום קצת פחות....זה הכל יקירתי הכל בסדר...האמיני לי.. וגם את וביניהם אני אוהבת...אפילו ש"עכשיו את מרוצה" יותר נועז ושיר מדליק ומיוחד במינו...עכשיו קחי כדור ותרגעי...
..... עכשיו את בטוח....מרוצה..

שיבולית

New member
בטח שזה שיר מדהים!

הוא אפילו בשלישייה שלי
והיום הוא יותר חזק ועמוק כי כשגדלנו למדנו להבין טוב יותר תמשמעות ותמילים...

למעלה