החיDון של רז

Raz male

New member
../images/Emo79.gifהחיDון של רז../images/Emo79.gif

שלום לכולם!!! והפעם הפינה שלי תתמקד בסוג מסויים מאוד של שירים. שירים בהם משתתפים יותר משני אנשים (4 ומעלה). אז יאללה חבר'ה קדימה לעבודה.

Raz male

New member
צודק,אבל זה רק מראה לי שלא הסברתי

את עצמי נכון. הכוונה היתה לא ללהקה, אלה לקבוצה של אומנים שלא קשורים אחד לשני בד"כ.

smgfan

New member
Lady Marmalade כמובן

פינק, כריסטינה אגילרה, מיה, ליל קים ומיסי אליוט. What's Going On? של הרבה מאוווווד אמנים, ביניהם: איב, ג'ניפר לופז, דסטיניףז צ'יילד, נלי, אן סינק, בריטני ספירס, נלי פורטדו, אלישיה קיז ועוד... El Ultimo Adios המקבילה הלטינית של השיר שמעליי, השיר הושר ע"י אמנים לטיניים רבים לאחר מאורעות ה-11 בספטמבר. בין המבצעים: טליה, ריקי מרטין, גלוריה אסטפן, שאקירה, פאולינה רוביו, כריסטינה אגילרה, צ'איין, אלחנדרו סאנץ ועוד... שיר מומלץ ביותר. Fighting Temptations שיר חדש יחסית מהסרט החדש של ביונסה ובו מבצעות: ביונסה כמובן, מיסי אליוט, פרי ואם. סי לייט.
יש עוד?

FooK MI

New member
Do They Know It's Chraitmas

של Band Aid, איזה מופע משנות השמונים שאיגד המון המון אמנים לבצע את השיר הזה. וגם 1,2,3,4 של Cannibus; DMX; LL Cool J; Method Man; Redman...

bloodmachine

New member
kosheen

עם אחלה דאנס אפשר להגיד אפילו יורו כי בריטניה זה יורו: catch hungry all in my head ועוד מלא מלא שירים

DirrtyAngel

New member
יש עוד שיר..

Ladiez Night שבו משתתפות מיסי אליוט,ליל קים,אנג'י מרטינז,דה בראט וכמובן ליסה "לאפט איי" לופז.

Chandler Rulz

New member
אפשר מהופעה חיה:

טריביוט ללהקת The Clash. Elvis Costello, Bruse Spreengsteen, Dave Grohl והגיטריסק של אקווה, מבצעים את London Calling בטקס EMA נראה לי של שנה שעברה..

Raz male

New member
אני הייתי יותר בכיוון של

Masterboy DJ Bobo , E-Rotic , Fun Factory , Mr President , Scooter , U96 and Worlds Apart-Love Message,

4 אנשים זה אמנם לא

אבל סטינג, רוד סטיוארט ובריאן אדמס הביאו פעם שיר נפלא בשם All For Love. ואם משום מה בא לכם על דואט נוסף בין סטויארט וסטינג - תשכחו מזה .

googely bear

New member
thank you abba for the music

של ה"סופר-טרופרס" שכוללים את: סטפס, בי*וויצ'ד, בילי, קליאופטרה וטינה קאוזנס. גם baeutiful day אם אני לא טועה. שיש שם הרבה, אבל אני זוכר רק את אלטון ג'ון ובויזון(נראה לי גם ברברה סטריסד שם). יש דואט של טייק-דאט עם עוד אחת, שיר שכולם מכירים(למרות שהוא לא ישן הוא לא ממש מהתקופה שלי).

למעלה