החוליה החלשה - סיבוב 2

../images/Emo79.gifהחוליה החלשה - סיבוב 2 ../images/Emo223.gif

A Crow Left Of The Murder
שבוע שעבר היה תיקו בין Beware! Criminal ל-Priceless. החלטתי להשתמש בקול שלי ולהעיף את.... Priceless
השירים שנשארו: Megalomaniac A Crow Left Of The Murder Agoraphobia Talk Show On Mute Beware! Criminal Sick Sad Little World Pistola Southern Girl Zee Deveel Made For TV Movie Smile Lines Here In My Room Leech
החוקים: כל שבוע אתם צריכים לבחור את השיר שאתם פחות אוהבים מהדיסק ורוצים להעיף ע"י סימון
בכותרת ההודעה ואת שם השיר ליד

brass monkey

New member
חבר'ה! אני פורש.

פשוט קשה מדי. אין לי שיר אחד אפילו שאני מרגיש שאני יכול להוציא(וזה אף פעם לא קרה לי.)

hypee

New member
אי אפשר להעיף שיר מדיסק

זה ממש שובר את האיזון שהלהקה מנסה ליצור לדיסק זה משחק נחמד אבל קצת פוגע ביצירה של הלהקה

כמעט כל הדיסק החדש

שהוא חביב אבל נמאס תוך שבועיים חוץ מכמה שירים כמו אנה מולי וקיס טו סנד אס אוף הדיסק קצת מאכזב

o pie

New member
../images/Emo128.gif

מה עם Dig, Rogues, Love Hurts ?! מדהימים אחד אחד... ואני לא שולל את כל שאר השירים באלבום, גם הם מצויינים - Oil and water, Diamons and coal, Pendulous Threads, Paper Shoes, Quicksand.. פשוט הסגנון שלהם לא מאפשר להם להיות "להיטים", בתור אלבום זה אלבום מדהים שלא יורד מהרמה של שאר האלבומים של אינקובס.

הדעה שלך מאכזבת אותי:\

הדיסק החדש ממש לא נמאס. שמעתי אותו כבר לפני כמה חודשים ואני עדיין ממש נהנה לשמוע כמה שירים משם, כמו Kiss to send us off, anna molly, love hurts, rogues, dig, oil and water (שהוא אחד המעולים O&W) וכמובן paper shoes שהוא אנדררייטד מדי. אני גם לא מסוגל לשמוע את הדיסק כמעט כשירים בודדים (חוץ מאנאמולי) אלא כדיסק, כיצירה, והוא אדיר:)

Incubus Creep

New member
../images/Emo128.gif../images/Emo127.gif

מסכימה איתך לגמרי חוץ מpaper shoes.. בשמיעות הראשונות של האלבום לא ממש התחברתי לרוב השירים.. רק לanna milly ו love hurts התחברתי.. הם פשוט יותר קליטים. שאר השירים הם כמו שאומרים "קשים לעיכול" ולמדתי לאהוב את האלבום הזה, באמת אלבום מצויין. עכשיו אני אוהבת כמעט את כל השירים, בעיקר את אלה שציינת אבל עד עכשיו לא ממש התחברתי לpaper shoes אחרי הכל.. זה שיר נחמד+ אבל לא יותר לפי דעתי. ראיתי שיש הרבה התלהבות ממנו אבל אני לא מוצאת את הסיבה.. בכל מקרה, בקשר לניפוי שירים, אני לא יכולה להגיד כי אין לי את הדיסק הזה למרות שאני מקווה שעוד חודשיים מקסימום יהיה לי אותו.. פשוט אני מחכה שימאס לי מהדיסקים האחרים שיש לי שלהם מה שאני לא חושבת שיקרה בקרובXD

פייפר שוז נהדר, הוא ממש טוב לטעמי.

הוא גם לא מוערך מספיק. שמעתי אותו כמה שמיעות כשהייתי עם חברה שלי, זה פשוט, אההה, זה כזה שיר מעולה.

אני לא אומר שהוא לא דיסק טוב

הוא אחלה דיסק ומאוד נהניתי ממנו אבל אם אני צריך לבחור איזה דיסק הכי פחות אהבתי בלי ספק זה הדיסק החדש... מאינקובוס אחרי הדיסקים הקודמים שכולם היו מ-צ-ו-י-נ-י-ם ציפיתי להרבה יותר......ותאמת גם הדיסק הזה קצת רגוע מדי לטעמי ....אני מאוד מקווה שרוב ההופעה תהיה עם השירים מהדיסקים הקודמים(למרות שגם אם לא עדיין יהיה בן זונה!)

למעלה