הדבר הטוב של היום-

ענתי44

New member
יום הולדת בטעם חמוץ מתוק

היום יש לי יום הולדת ( המון שנים :) ) ושני האנשים הכי חשובים לי בעולם לא איתי. אמא שלי, שאני מטפלת בה כי היא חולת אלצהיימר. היא לא זוכרת. היא לא מודעת. אני יכולה להגיד לה והיא כל פעם מחדש תשמח ותנשק אותי אבל אני מתגעגעת לאמא המדהימה שהיתה לי. לא זו שיושבת בכסא גלגלים שאני מאכילה או מחליפה לה טיטול. אלא לאישה המדהימה שהעניקה לי חיים וכל פעם העניקה לי מחוכמת חייה. ואליו, אל אהבת חיי בשנתיים האחרונות שנאלץ לעזוב לפני שלושה חודשים. והתחתן לפני שבועיים. הוא כן זוכר אבל לא יכול להתקשר ולברך. ואני קוראת את מכתב האהבה שלו משנה שעברה ובוכה. ובכל זאת, שרדתי עוד שנה. וחברות טובות חגגו איתי עם הרבה אהבה. וביליתי בים כמו שאני אוהבת.אז זו שמחה מעורבת בדוק של עצב.

blueplanet

New member
../images/Emo65.gif מזל טוב ו...

שבשנה הבאה יהיה יום הולדת בטעם מתוק מתוק

ענתי44

New member
נכון. ויש עוד דבר שאני צריכה להודות

שמצאתי את הפורום הזה. אני נוהגת כבר שנים לפני השינה לברר לעצמי אם עשיתי 3 דברים ביום שהסתיים כדי שאדע שהוא היה מיוחד ולא מבוזבז האם למדתי משהו חדש? האם עשיתי משהו טוב למען הזולת? האם עשיתי משהו טוב למען עצמי? ולאחרונה, אני משתדלת לומר עד 5 דברים טובים שקרו לי ולהודות עליהם. ואף יש לי מחברת התודות שאני רושמת את כל מה שיש לי להודות עליו.

אושRתי

New member
של אתמול- נסיעה ברכבת לתל -אביב

וטיול בתל - אביב, היה נחמד מאוד

blueplanet

New member
אני לא מבין ממה אתן מתרגשות כ"כ

אני נמצא בת"א כמעט כל יום, והיא לא עושה עליי רושם מיוחד

ענתי44

New member
וגם הנסיעה ברכבת

כאילו לרדת מאוטוסטרדת החיים ולנסוע בצידי החיים. זה נוף אחר שאתה רואה מהרכבת מאשר מהאוטו.

ענתי44

New member
נכון

לפעמים כשאני זוכה לחצי יום של חופש מהטיפול באמא שלי ונוסעת לי לחיפה לכדורגל. אני בוחרת ברכבת. זה כאילו חיים אחרים. אתה יושב בקרון ויש לך נוף משתנה משני הצדדים, הים במערב ובחלון הנגדי נשקף הר הכרמל, אתה עובר ליד שדה ובו כבשים ורועה שיש לו קצב אחר. ולפעמים אתה עובר ליד בניין אפור של הייטק ( למשל ליד רחובות) ורואה שגם החנייה מלאה מכוניות דומות ואפרוריות והנה בחצר האחורית אתה נתקל בירוק פורח ומגלה רקפת נחבאת אל הסלע ואם הרכבת עוצרת כדי לאפשר לאחרת לחלוף אפשר לראות אפילו פרפר המרפרף מעל הפרחים. לוגם בשקיקה צוף.

למעלה