ברוכים הבאים!

AeroTom

New member
../images/Emo79.gif ברוכים הבאים! ../images/Emo24.gif

בשעה טובה ומוצלחת נפתח הפורום ללהקה האהובה עלי כיום - The Black Crowes. אומנם לא מוכרים מאוד מרחבי ארצנו הקטנה עדיין, אבל אני מקווה שבעזרת הפורום זה ישתנה. אתם מוזמנים להישאר כאן בסביבה, לכתוב, לשאול, לפתוח דברים, ללמוד ולהיכנס יותר או להכיר את הלהקה הזאת, עם כל הנשמה, העוצמה, החופשיות ואווירת הרוקנ'רול של פעם שכולנו אוהבים
עם כל ההשפעות על הלהקה וכמובן המוזיקה המקורית שלה, עם כל העוצמה, העומק והיופי ברוקנ'רול של החברים מאטלנטה, ג'ורג'יה. שתהיה גלישה נעימה! תכנים בפורום יתחילו גם להתממש כל הזמן. אם זה במאמרים, קישורים, עדכונים וכמובן כל מה שקשור במוזיקת הלהקה על גבי השרשורים שבפורום.
Freak N' Roll...with The Black Crowes

Aeroguy

New member
איזה מגניב!!

זה ממש מרגש. הלהקה האהובה עלי כיום, גם כן, להקה שמגלמת את כל מה שיפה ברוק, ומחזיקה את הרוח של הרוק'נ'רול בחיים, מנותקת לחלוטין מה"עכשווי" במוזיקה, ויוצרת מוזיקה שלא מוגבלת למקום ולזמן.

lollapalooza

New member
מזל טוב ובהצלחה! ../images/Emo65.gif

סחתיין, תומר
סוף סוף פורום ללהקה איכותית
לשם שינוי.

SaintJohn

New member
../images/Emo65.gifבהצלחה ומזל טוב!

כל הכבוד על פתיחת הפורום, הגיע הזמן שיהיה פורום איכותי ללהקה האיכותית! מאחל שגשוג והצלחה לפורום החדש, אני אהיה פה לתרום את שלי למאמץ.

JumpInTheFire

New member
בהצלחה!! ../images/Emo13.gif

אשאר בסביבה בינתיים, לפחות אקרא (כי לתרום הרבה עדיין אין לי)

AeroTom

New member
תודה לכם, חברים ../images/Emo140.gif

טוב לראות פה כמה וכמה פנים מוכרות ואני באמת מקווה מאוד שהשמות האלה יישארו פה בקביעות ויכתבו לרוב
כל מילה והודעה תעזור לחיזוק הפורום והקהילה שלנו כאן, אז אל תהססו לפתוח כל הודעה חדשה או להגיב כל תגובה כלשהיא בקשר ללהקה והמוזיקה.

Barmelai

New member
בהצלחה

בין ההרכבים הבודדים שהצליחו להרים את הלפיד של הרוק המשוחרר והנותן בראש של שנות השבעים ולרוץ איתו לאלף הבא בלי להלכד במלכודות של קלישאות וחיקויים יד שניה. הם בלי ספק הדבר האמיתי. רוקאון!

AeroTom

New member
תודה, ברמלאי!

גם על התגובה ב"אגדות רוק"...
אתה בהחלט מהאנשים שאשמח מאוד אם יישארו בסביבה ואראה אותם כותבים

למעלה