אני מציע סוג של משחק

T a u r u s

New member
../images/Emo79.gifאני מציע סוג של משחק

מישהו מתחיל ומצטט שורה משיר של פוליקר, מישהו אחר רואה ומצטט את השורה הבאה! נראה עד כמה אנחנו מכירים את הליריקה!

willo1

New member
יש לך במצח אות קין../images/Emo152.gif

אבל שלא יילכו לבדוק בחוברות של המילים...

willo1

New member
מה דעתך

שנשנה קצת את המשחק כי יש לי קצת בעיה עם המילות שירים פה.. אז הציעו לי משהו..- אתה תיתן מילה ומישהו יצטרך לקחת משפט משיר אחר שמסתיים באותה מילה. ד"א השם שלך מזכיר לי את טאורה .. הסוס הזה נו. מהסדרה המצוירת ( אני לא רואה את זה! אני לא רואה את זה! יש לי אחות קטנה בבית) אני ואחותי תמיד היינו בטוחות שלסוס הזה קוראים טרה.. כמו הגבינה.. סתם, הערה קטנה

T a u r u s

New member
OK! תני מילה, אנחנו נמצא משפט!

בחיי שאין לי מושג בסדרות מצויירות... בטח כי אין לי אחות קטנה

פוליקר

New member
:)

נמס בגשם עף ברוח ולא לא יבכה לבד כל הלילה למי הוא מחכה ערב טוב ייאוש לילה טוב תקווה

willo1

New member
רוצים לשמוע משהו?

פעם עשיתי רשימה של כל המילים שמופיעות הכי הרבה /הכי פחות לחלופין בשירים של יהודה.. זה לא היה קל

T a u r u s

New member
טוב, גם אני מתוודה

אני מכין גרסה עברית ללחן של טוגרמה... (אני בכלל מושך בעת לפעמים...) גם זה לא קל.. מאוד מתוח...
ואני מכניס בזה רגשות אישיים, מן הסתם...

יש לנו פורום?!!!!!!!?!!

וואו איזה יופי!!!!! מזל טוב שירן ומזל טוב לכולם!! יש לנו סופסופסופסופ פורום!!!!!!! שירן כל הכבוד על הנחישות כמו שכתבו כאן יש שכר לפעולתך!! אני גאה בך! וכמו כן ברכת תודה שלוחה לאלירן ,יפיתוש אחותנו והגורם השלישי שאני אל בטוחה מה שמו על המלצותיהם ותמכיתם החמה. והכי הרבה תודה לכל מי שמששתף ולא עוזב אותנו גם בימים קשים של ריקנות (שזה בעיקר אני כותבת לעצמי כידוע) ולכל מי שלוקח חלק בקומונה-פורום שלנו. שאו ברכה חברים!\ אוהבת את כולכם (הבחורה התחילה להתפייט פה) אפרת נ.ב שירן- זה מה שאני תמיד אומרת: חלומות מתגשמים...

willo1

New member
אוהוו שלום שלום

מה שלום הגברת הנכבדת? אכן. לפעמים חלומות מתגשמים ( לפעמים כשהלב עוד תמים.. ופה אני אפסיק
)

פוליקר

New member
תגידו?

שמעתם את השיר שבאלבום האחרון של אריק איינשטין??? השיר שפוליקר הלחין לו. ממש שומעים שזה פוליקר הלחין, ישר זיהתי.. חוצ'מזה יש יומולדת למאיר אריאל אז תאחלו לו מזל"ט :) (ז"ל)... ואגב, דיברנו על גידי גוב- איזה קשר בינו לבין מאיר ופוליקר?

willo1

New member
מאיר אריאל כתב

את שלל שרב שיהודה הלחין. שיר כזה יפה! והשיר של אריק איינשטין אתה מדבר על זה לא בדיוק געגוע?

למעלה