מתנות

../images/Emo77.gifמתנות../images/Emo77.gif

אחרי שנאלצתי למדוד חוטיני לתצוגה, הדבר הבא שעשיתי (איך לא?) - שחרור סוכריות הטופי המגניבות מספל הפרה היפהפה בו היו נתונות. אני ומתוקים מתחברים היטב. (גם הבת אומרת תודה). פרה שמפיקה טופי קפה- אין עליה! בינתיים מנסה כוחי עם הבנזוג במשחק זוגי שקיבלתי "שוברים את השיגרה". מקווה שיהיו לנו אנרגיות להתיילד ולהפתיע זה את זה במשימות המצחיקות שיש שם... פותחת כל יום זוג אחר של תחתונים להנאת עיניי (ועכוזיי). קומבינזון בורדו שזכה להערצה של עוד אחת. אולי יימסר בהשאלה. החזיות מרגישות טוב תודה. הביבידול חיכה לערב רומטי במיוחד. (יגיע, יגיע). את הביריות נשמור לסתיו עם הגרביים. (ולהסתגלות רגשית של מקבלת המתנה שמעולם לא ניסתה מלבוש זנותי...). הספר של צרויה להב ממתין. בוא יבואו ימים של רגיעה, כשההיפר אקטיביות תשקוט לטובת שקיעה בקריאה.עושה רושם שידבר אליי. הספר החריף בעיצובו המרהיב ביותר- יעשה לנו כאן קורס בהבנת האלכוהול. אפשר לעשות לכם חידון טריוויה על מיני אלכוהול שונים??? נראה אם חוץ מלבלוע
יודעים דבר או שניים על ארצות המוצא, הצמחים, דרך ההכנה. אחרי ההלם מארגז ה"לינז'רי שלא מבייש כלה", פתחתי היום לראשונה את סידרת הפינוקים. (ההיא מ"פרש"). מה אומר ומה אדבר? עוד מעט אקבל סקראב של חומר עיסוי בריח פאצ'ולי. מקלות הריח המיוחדים יוצבו בבקבוק הריחני לבישום החדר בקביעות. והשמן..והכל...אפילו מתוק לאכילה גיליתי שם! בתוך המקלחת אשתמש בכפפת "ליפה" מופלאה שתעשה לי גירודים בגב, כדי שלא יצטבר עליי הלכלוך מהמוסך.. והכי הכי מקרי
- מזל שארזו הכל ברצועות בד ארוכות ארוכות. מייד ניצת לי רעיון איך להיקשר בהם כדי לסבול לי בנחת. אין ספק שנרגשתי מההכנה האישית (והמעוצבת להפליא במארזה) של השירים הצרפתיים ההם. מזל גדול שהזכירו פה את LA VIE EN ROSE .

חבל על ההשתדלות

ממילא היא לא תחלוק איתך בשכר וההטבות הרבות הנלוות. אפילו את הדיווידנדים של תפוז לא תראה בעיניים.
דיווה "אשמה" בצורך שלי להוציא את ההתרגשות. חוצמזה- שתוק
<אורזים עופות רק בלילה...>

ravak270

New member
עוד לא הבנת איך זה עובד?

רק גברים נכנסים לאוף! אוף של בחורות זה התחביב של דיווה.. היא רק מחכה לזה.. כל שטות של בחורות נחשב שייך לפורום איכשהו.. ורק הן יכולות להסביר איך

בואי נאמר

ש.... את לא חושבת שלגברים יש כלי משחק? (הנדי יאהב להציץ בתצלום מתנה על הגוף) ואת

למעלה