מתנה לגיוס

דורית5

New member
../images/Emo77.gifמתנה לגיוס../images/Emo36.gif

אז ככה יש לי 2 חברות שמתגייסות השבוע
ואני ממש רוצה להכין להן משהו מקורי- יש לי חוש אומנותי ככה שלא תהיה לי בעיה לפתח רעיונות או להוציאם לפועל, או לקנות משהו במקרה הכי גרוע אבל ממש אין לי רעיונות ולא היה לי מספיק זמן לחשוב על זה.. כי רק עכשיו זה נפל עלי שהן מתגייסות. אז עם יש לכם הצעות אני ממש ממש אשמח לשמוע
תודה
דורית

pachanga

New member
לדעתי מתנה למתגייסת....

זה רק מה שנחוץ לה לצבא... היא כמעט לא בבית וחבל לקנות לה דברים שלא יהיו שימושיים... תבדקי מה היא מאוד רוצה... אפשר שרשרת, או תיק רחצה יפה וגדול, או תיק דברים אישיים.... וממליצה לכם ללכת לקופון של התמונות תרביצו תמונות ביחד שלושתיכן
וגיוס נעים

כיאוס

New member
../images/Emo77.gif

תכיני להם תיק קטן עם דברים שצריכים לשירות הצבאי (זה מה שאני עשיתי) דברים כמו: מאוור קטן, גופיה לבנה, גרביים מצחיקות, תמונה שלך (שחס וחלילה לא תשכח אותך ותעזור לה עם הגעגועים), גוזז ציפורניים, ארנק לכסף קטן לשקם...וכו´ (אני לא זוכרת מה עוד שמתי שם..) -=כיאוס=-

מתנה לגיוס

לבת שמתגייסת אפשר לקנות הרבה דברים.אבל עדיף דברים שימושיים.ככה אני העדפתי. להלן כמה רעיונות למתנות שאני קיבלתי לגיוס. 1.מגבת שנסגרת עם סקוץ ועליה רקמו לי את שמי וברכות להצלחה בצבא. 2.תיק לכלי רחצה שבתוכו סבוניה,קופסא למברשת שיניים וגם הכניסו לי בקבוקים של סבון נוזלי ושמפו. 3.ספר שנקרא "החיים בירוק המדריך למתגייסת" ספר שמספר בהומור את דברים בהם נתקלת כל חיילת במהלך שירותה. 3.ערכה קטנה של דברים שהיא אוהבת שברגע שיהיה לה קשה היא תזכור אותך. דוגמא למשל חטיף שהיא אוהבת,תמונה משותפת שלכן,ספר תהילים קטן,וכו´. 4.אולי נדוש אבל אם את אוהבת ומאמינה בחמסות.תקני שרשרת עם חמסה קטנה למזל והצלחה. והכי חשוב שהן מתגייסות ומתקשרות אליך כדי לקטר ולשפוך את הלב ההקשבה שלך. בהצלחה לשתי חברותייך

למעלה