היום ב-
אנשים

orvegan

New member
מסיבת רחוב נגד הומופוביה

כולכן/ם מוזמנות/ים למסיבת רחוב בכיכר ציון בירושלים יום חמישי הזה! בשעה חמש! המחאה תהיה מחאה לא פוליטית ובלי עימותים עם הומופובים... מקווה לראות את כולכן/ם! מי שיכול/ה כדאי לבוא בדראג, להביא דגלי גאווה, ואיפור אם יש. אור

פרבול

New member
זה לא!

..סוף הקיץ!! לא מוכן! לא מקבל את הקונספט אפילו!! עוד לא קניתי משקפי שמש.. עוד לא הלכתי מספיק פעמים לים... ובכלל.. מישהו עדכן את המד טמפרטורה לגבי זה?? כי נראה לי שהוא עדיין על 40 נונסטופ!! קיצר.. |חומה מבטון| !

PunkPimp

New member
אלוהים אדירים מה הטעם?!

דווקא? בכוונה לדחוף בפנים וליצור קונפליקטים? לצעוד בשביל הזכויות שלנו זה משהו אחר אבל סתם מסיבה מלאה בדראג איפור וכו' זה לעשות דווקא!

orvegan

New member
או שזה החופש שלנו לעשות

הם עשו את מצעד הענבה כל מיני מופעים הם אמרו שהם ירצחו אותנו ויוציאו פרס של 20,000 שקל לכל מי ש ירצח הומו הם דקרו שלושה אנשים במצעד שעבר הם תלו שלטים בכל ירושלים נגד הקהילה אז אם זה החופש שלהם למה לנו שלא יהיה חופש לעשות מסיבת רחוב?!

PunkPimp

New member
זה שהם בורים, חסרי בינה וברברים

לא אומר שאתה צריך להיות כמוהם, לעשות מסיבת רחוב זה כמו להכניס ידיים לכלוב של אריות, זה טיפשי ומיותר ואפשר להסתדר בלי זה. שוב פעם אני מדגיש את העניין שאני בעד המצעד כי יש לו אמירה מוסיימת והוא למען הזכויות.

orvegan

New member
גם זה למען זכויות

בשביל הזכות שלנו לעשות מסיבות רחוב ולהיות בחוץ בלי שיכלאו אותנו הדוסים הברברים האלה! הדוסים עושים מסיבות רחוב והופעות והרבה יותר מזה כל יום במדרחוב ששם הם מנסים שאנשים יהיו דתיים ונגד המצעד בצורה שוטפת מוח מזעזעת יום יום למה לנו מסיבה אפילו אסור?!?!

PunkPimp

New member
אז אפשר לעשות מסיבות רחוב בת"א

ושם אף אחד לא יפריע לך אבל לעשות בירולשים? ככה? זה סתם דווקא וזאת חשיבה ילדותית וטיפשית לדעתי....

כiכב ijפל

New member
../images/Emo41.gif תחליט.. זה בשביל המחאה או לעשות

דווקא? כי מדברייך זה נשמע כדווקא.. חוץ מזה שלכל דבר יש דרך וצורה לעולם לא תשיגו את מה שאתם רוצים בדרך שאתם מנסים להשיג את זה וחבל כי עוד מושפעים מהעניין

orvegan

New member
אני לא חושבת שאתה צודק

וזה בשביל המחאה וככה תהיה המחאה לא מתאים באסה אין לי עוד מה להגיד לך

כiכב ijפל

New member
../images/Emo41.gif אני בחורה.. והתגובה שלך

מאוד מאוד בוגרת.. סליחה שפניתי אליך בכלל חשבתי שאני פונה אל בנאדם בוגר שאפשר לדון איתו בנושא. טעות
בהצלחה לכם בנתינת רושם שגוי על הקהילה שלנו תקוו שבגלל שחילקתם פליירים שרשום שלא יהיו עימותים שלא יהיו עימותים

white star

New member
../images/Emo54.gif לירי תגובה לא לעניין

הם רוצים לעשות מחאה על התנהגות החרדים זכותם. זה שהם חושבים שזה לא ייגרר לאלימות - זה עלול מהר מאוד להתברר כטעות. ואגב, אני מקווה שתיאמתם עם המשטרה כי כל הפגנה צריכה אישור, שלא תמצאו את עצמכם בכלא מהסיבות הלא נכונות

כiכב ijפל

New member
../images/Emo41.gif התגובה שלי מאוד לעניין לדעתי

ואם לדעתך היא לא אז תמחוק אותה.

למעלה