TzSofit

New member
ספיישל ראש השנה של ץ סופית

ברוח הפורום, אני מרגיש צורך לכתוב פה משהו בסגנון "רדיו קול ץ סופית חוזר לשדר!!!!!!!11"... אבל אני אוותר. יאללה, נעשה קצת יח"צ: ביום רביעי אנחנו (ץ סופית) עושים ברדיו תל-אביב 102FM ספיישל ראש השנה שאמור להיות ממש סבבה לגמרי. מי שבא לו לשמוע קומדיה בין 2 ל-4, שיבוא. רציתי להוסיף כאן גם את הפרומו שלנו, אבל אי אפשר לשים פה סטרימינג... לא נורא, יש את זה בעמוד הראשי באתר שלנו. מעל לברכה המצוירת. http://www.TzSofit.co.il חג שמח לכולם, וגם החלמה מהירה לכל הפסיכים של הפורום!

שנה טובה לכל אנשי המדיה !

שנת עשייה וברכה, שידורים ותוכניות. שתהא שנה זו טובה מקודמתה בלהיטים ומצעדים, בשירים ולחנים. שנת שלום ותקווה !!! שנה טובה !!!

שנה טובה לגולשי תפוז../images/Emo43.gifאנשים

גולשים יקרים, ממש לפני שהשנה החדשה נכנסת והשנה הקודמת הופכת להיסטוריה, אנחנו, משפחת תפוז אנשים, רוצים לאחל לכם וליקרים לליבכם שנה מאושרת, בריאה ומלאה ברגעי אושר והנאה. שנה של עולמות חדשים, גילויים וחידושים, חברויות ,כתיבה משובחת והנאת קריאה, בפורומים, בקומונות, בבלוגים וגם בפליקס. מקווים שגם בשנה הזו 'תפוז' ימשיך להיות הבית השני (או הראשון) של כולנו ונהנה מגלישה בטוחה, מהירה ומעשירה. שנה שהטוב בה ייזכר למרחקים ארוכים והרע יעלם כלעומת שבא. חג שמח
משפחת תפוז אנשים אירועי היום
ראש השנה בפתח ופורום דיאטות ואורח חיים בריא, מזמין אתכם להעלות את המתכון הכי מוצלח שלכם לפורום, ואולי לזכות בעותק מהספר המטבח הבריא של הוצאת "על השולחן" מאת אורלי פלאי-ברונשטיין ושי לי ליפא אנג'ל הקליקו כאן ושיהיה בתאבון: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=132&MessageId=122098879
שולחן החג שלכם כל-כך יפה שחבל לגעת באוכל כדי לא להרוס? צלמו אותו, העלו תמונה לשרשור הפעילות בפורום שלושים פלוס ואולי תזכו בפרס שווה: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=101&MessageId=122064544

שנה טובה ומתוקה כדבש.

לכל אנשי הפורום ולכל עם ישראל,שנת שיגשוג הצלחה פרנסה וריאות.

שנה טובה! ../images/Emo74.gif

נאחל למדינה שלנו וגם לעצמנו שנה טובה, שתהא לנו השנה הבאה טובה מקודמתה בכל היבט שנה מלאה בהצלחות, בריאות ואושר. שנה שיסתיים כבר המכרז לרדיו הדיגיטאלי, שנה שייבחרו הראויים ביותר במכרז לרדיו אזורי גל ב', שנה של פיתוח המוזיקה, שנה מלאה בשדרנים שמדברים ולא בדוגמני קול שמגישים, שנה של תכניות חדשות ומוצלחות, ברדיו ובחיים. שנה מבורכת, שנה ערבה !

olli3

New member
מנהל
שתהיה זו השנה

פה נכנסות כל הברכות האפשריות כמובן... ולתכל'ס, שיהיה לנו רדיו דיגיטלי (DAB), שהפלסטינאים יפסיקו להשמיד לנו תדרים ישראלים ותדרי תחנות ירדניות בעיקר (הם משבשים אותן בכוונה כדי שהפלסטינאים לא ישמעו אותן). שהמוסיקה בארץ תהיה יותר מגוונת ושהתחנות שהן לא גלגל"צ לא יכנעו לקו המוסיקלי הגלגל"צי. יותר מהכל שתהיה לנו שנה שקטה מדיווחי אסונות, שהחדשות יהיו רק טובות, שכל אחד יוכל למצוא את מה שהוא אוהב ברדיו שלו ולא יאלץ לשים דיסק רק בגלל שהטעם שלו ושל רבים אחרים לא משודר. למרות הכל חל שיפור נהדר ברדיו בשנים האחרונות בתחום הבידור, האקטואליה והעברת המידע לקהילה המקומית במצבי חרום ושיגרה.

ddi211

New member
שנה טובה לכל חברי הפורום

מי יתן ויהיו שנה של תחנות חדשות על הסקאלה שנה של פריחה ורק שלא יהיה צער בעולם !

asimusic

New member
את תגובתי לנועם פורר asiPeretz מהרדיו ברשת

מה קורה נעום פורר זכור לי ששידרתה איתי בתחנה ברמלה עברו ימים מאז הזמן רץ חבר חג שמח לך ולבני מישפחתך רק בשורות טובות תצליח חבר יקר חג מתוק ושנה טובה לנועם פורר מאחל אסי פרץ שדרן הרדיו האינטרנטי נושמים מזרחית אתה מוזמן להאזין לי לתוכנית הלילה שם בתחנה לילה מזרחי ים תיכוני ימים ראשון עד חמישי ומוצאש ומוצאי חג שעות 22.00 ל 24.00 האזנה טובה חבר 050-8882020 050-8115151 asiMusic

מלך שלך

New member
נושמים מזרחית פשוט עושים שם רע למיזרחית

כל השטוית וכל הקישקושים שהם רושמים בפורום פשוט עושה שם רע למוסיקה המיזרחית.רדיו של ילדים חובבני מגיע לחובבי המוסיקה הזו רדיו איכותי ברשת.

droriko

New member
משום מה נועם לא נשמע כמו מישהו שגדל ברמלה

ואם אשכנזי כמוהו גדל ברמלה אז לא היתה לו ממש ילדות מאושרת בלשון המעטה

מלך שלך

New member
איזה גזענות לא ייאמן.

יש המון ח'ברה טובים ברמלה תאמין לי,נכון הרוב לא טוב אבל יש שם גם אנשים טובים.

droriko

New member
לא הבנת אותי

פשוט המחשבה שאדם כמו נועם גדל ברמלה הצחיקה אותי , כי זה נראה לי הכי לא קשור

כל יום יש הפתעות חדשות,

גדלתי בראשון לציון, ללא קשר לארץ המוצא של סביי וסבתותיי - אבל אני יכול להעיד שאני אוהב את העיר רמלה, אוהב את האנשים ברמלה - ויודע שלחבריי מהעיר הייתה ילדות מאושרת, יפה וכיפית. אוסיף כי החינוך החם והאוהב שחבריי קיבלו במערכת החינוך ברמלה הם לא היו מקבלים בשום מקום אחר - לא בתל אביב, לא בראשון לציון ולא בהרצליה פיתוח. שנה טובה!

ddi211

New member
חג שמח חברה

נועם אייל ולכל הצוות שיהיה חג שמח !

למעלה