שנה טובה!

לכולם :]]

קודם כל :שנה טובה ומדהימה לכולם...!!! וחוצמי... אני מזמינה אותכם להצטרף לפורום המגניףף שלי לשמיניה www.shminiya.up.co.il כנסו ותהנו
ד"א גמאני מאוהבת בנשמה בלירוני לב אז רציתי לספר לכם כמה דברים על הפורום שלי והקשר שלכם אליו
כל המשתמשים החדשים שירשמו לפורום שלי יקבלו חתימה יפה של מה שהם יבחרו. בין המשתמשים החדשים תערך הגרלה, מי שיזכה בה ייוכל לנהל את אחד מתתי הפורום בקהילה שלי מבלי שיהיה לו מספר הודעות גבוה. וכמו תמיד, אני משאירה את הכי חשוב לסוף...
שכחתי לספר לכם שבמידה והקהילה שלנו תהיה סוווופר פעילה (וזה כמובן תלוי בכם, כמה תפרסמו וכמה חברים פעילים תביאו) המשתמשים הפעילים שלנו יקבלו מלא הטבות והפתעות ולא מדובר רק על חתימות, דרגות מיוחדות וכאלה... ההפתעות מאוד שוות אבל הם חסויות עד הרגע שבו נחליט להוציא אותם לפועל. קחו בחשבון שאולי ההפתעות קשורות בחברי השמיניה.
אז מחכה לכם בפורום שלי- תהיו פעילים ותהנו! אוהבת

נצל"ש-פורום המעריצים של שירי מימון!

חזר וב-ג-ד-ו-ל ! כנסו, תרשמו ותפיצו לחברים כי הולך להיות כיףף! קישור - http://shiri-m.com/forums/index.php? כולם להירשםםם -:]

eli9545

New member
זה כבר השרשור השלישי

נושי חחחחחח זה השרשור השלישי שכתבנו פה.. הם פשוט מרכזים הכל באשכול אחד... אבל תודה על המחשבה!! מתה עלייך לילואית קטנה שלי!

למעלה