שנה טובה מהגוגל

מצב
הנושא נעול.
שנה טובה מהגוגל

בשורה לכבוד שנת תשע"ב - גוש דן מתכבד להיות החלק הראשון של ישראל שמעודכן לשנת... שימו לב... 2011!!!! בעדכון החדש, בתמונות ההסטוריות - צילום של הגוש מ-3 בספטמבר השנה - כלומר עלה רק תוך כשבועיים וחצי מרגע צילומו! זהו העדכון הטרי הביותר שהיה עד כה בישראל, טרי יותר מעדכון ינואר ההסטורי בעקבות השריפה בכרמל. ונתחיל כמובן עם הפרוייקט הגדול ביותר הנבנה כיום בגוש דן - השוק הסיטונאי. הנה מתחם השוק המפונה בתמונה הקודמת מאפריל 10'...

שנה טובה מהגוגל

בשורה לכבוד שנת תשע"ב - גוש דן מתכבד להיות החלק הראשון של ישראל שמעודכן לשנת... שימו לב... 2011!!!! בעדכון החדש, בתמונות ההסטוריות - צילום של הגוש מ-3 בספטמבר השנה - כלומר עלה רק תוך כשבועיים וחצי מרגע צילומו! זהו העדכון הטרי הביותר שהיה עד כה בישראל, טרי יותר מעדכון ינואר ההסטורי בעקבות השריפה בכרמל. ונתחיל כמובן עם הפרוייקט הגדול ביותר הנבנה כיום בגוש דן - השוק הסיטונאי. הנה מתחם השוק המפונה בתמונה הקודמת מאפריל 10'...
2
...והנה המתחם בספטמבר 11' - בור גדול הולך ונחפר.

החניון נמצא על השטח שמיועד לארבעת המגדלים,
שהקרקע שלהם עדיין לא שווקה (לא ברור למה).
דווקא ידוע למה
המכרז לארבעת המגדלים עוכב משום שבעקבות הקמת ועדת טרכטנברג מוכרי הקרקע העריכו שיהיו שינויים בהטבות לפרוייקטים למגורים במרכז, ולכן רצו לראות מה תהיינה ההתפתחויות בשטח, כדי שהמתמודדים במכרז ייהנו ממידה רבה יותר של ודאות.

darkshadow1

New member
דווקא ידוע למה
המכרז לארבעת המגדלים עוכב משום שבעקבות הקמת ועדת טרכטנברג מוכרי הקרקע העריכו שיהיו שינויים בהטבות לפרוייקטים למגורים במרכז, ולכן רצו לראות מה תהיינה ההתפתחויות בשטח, כדי שהמתמודדים במכרז ייהנו ממידה רבה יותר של ודאות.
המכרז על המבנים הנמוכים והקניון,
נסגר באמצע אפריל- כלומר בערך שלושה חודשים לפני שההפגנות בכלל התחילו.

המכרז על המבנים הנמוכים והקניון,
נסגר באמצע אפריל- כלומר בערך שלושה חודשים לפני שההפגנות בכלל התחילו.
זה בדיוק מה שכתבתי!
המכרז הראשון הסתיים ויצא לדרך, אבל בטרם הסתיים המכרז השני - פרצו ההפגנות ולכן הוא הוקפא. שלב א' של הפרוייקט ממשיך להתקדם, שלב ב' (המגדלים) - לא. אני יודע, עכשיו תכתוב שקראת רק את השורה הראשונה והאחרונה של התגובה שלי...

darkshadow1

New member
זה בדיוק מה שכתבתי!
המכרז הראשון הסתיים ויצא לדרך, אבל בטרם הסתיים המכרז השני - פרצו ההפגנות ולכן הוא הוקפא. שלב א' של הפרוייקט ממשיך להתקדם, שלב ב' (המגדלים) - לא. אני יודע, עכשיו תכתוב שקראת רק את השורה הראשונה והאחרונה של התגובה שלי...
עכשיו אני רואה איפה טעיתי...
הידיעות על דחיית המכרז בשל המחאה פורסמו בדיוק כשהייתי בחו"ל

darkshadow1

New member
אין ספק שיצאת לחו"ל בעיתוי מצויין!
באמת היה די נעים ברומא,
חוץ מיום אחד שהיה יחסית חם. לצערי הרב המצלמה שלי התקלקלה אז לא הבאתי שום תמונות של קרונות של רכבת תחתית עם גראפיטי ואת הפתרון של האיטלקים לקווי אוטובוס בשעות השפל (פשוט משתמשים אוטובוסים קצרים מהרגיל). ונהגי המונית כאן נוהגים פשוט מעולה יחסית למשוגעים שם (כשנסעתי משדה התעופה למלון הנהג דחס 4 נוסעים במקום שהתאים לשלושה ובדרך חזרה הנהג נסע על 150 קמ"ש בכביש עם מגבלה של 100). בכל מקרה תודה שסגרת לי חור בהשכלה.

שנה טובה מהגוגל

3
דרום הקריה - המגרשים המפונים למגדלים החדשים באפריל 10'...

שנה טובה מהגוגל

4
...ובספטמבר 11' - הכל משתנה. מגרש החניה נחפר לטובת מגדלי הארבעה; מגדלי גינדי בשרונה כבר בעיצומה של הבניה; ומצד שמאל נראה היטב תוואי הרחוב החדש - חיבור רחוב דה וינצ'י עם רחוב הארבעה, לאחר שהפרזיטים והסחטנים של רשות השידור פינו סוף סוף את השטח...

4
...ובספטמבר 11' - הכל משתנה. מגרש החניה נחפר לטובת מגדלי הארבעה; מגדלי גינדי בשרונה כבר בעיצומה של הבניה; ומצד שמאל נראה היטב תוואי הרחוב החדש - חיבור רחוב דה וינצ'י עם רחוב הארבעה, לאחר שהפרזיטים והסחטנים של רשות השידור פינו סוף סוף את השטח...
איזה פינו? רשות השידור עדיין כאן!
אפילו שידרו מפה את קיץ חם/חי, היישר מהחצר הפנימית של האולפנים

איזה פינו? רשות השידור עדיין כאן!
אפילו שידרו מפה את קיץ חם/חי, היישר מהחצר הפנימית של האולפנים
הם פינו את השטח שחסם את תוואי הרחוב
לאחר 16-17 שנה של תרגילי השהיה וסחיטה. לגבי שאר השטח - לא ממש מעניין אותי... העיקר שהרחוב ייסלל וייפתח לתנועה, וגם מגדלי המשרדים והמגורים בצלע המערבית של שרונה יוכלו לקום.

הם פינו את השטח שחסם את תוואי הרחוב
לאחר 16-17 שנה של תרגילי השהיה וסחיטה. לגבי שאר השטח - לא ממש מעניין אותי... העיקר שהרחוב ייסלל וייפתח לתנועה, וגם מגדלי המשרדים והמגורים בצלע המערבית של שרונה יוכלו לקום.
אה, אוקיי...

מצב
הנושא נעול.
למעלה