שנה טובה לכל באי הפורום

לכל חברי הפורום שנה טובה

שנה של מזל, ברכה, הצלחה, אושר ובריאות. לי טורסטון עדני וצוות שירון יחסי ציבור

imedia

New member
שנה טובה

היי, רציתי לאחל לכולם שנה טובה. כמו שחלקכם אולי ראו, ולמרות שאנחנו חברת פרסום אינטרנטית אשר באמת מעודדת פרסום באינטרנט עלינו לאחרונה עם פרסום בטלוויזיה לאתר ה הכרויות שלנו www.zoogy.co.il ואני חייב להגיד שהתוצאות הם מצוינות. הפרסום בטלוויזיה מייצר מיתוג ומעלה את ערך המותג והאתר בצורות שפשוט לאינטרנט קשה לעשות. ברור שזה עולה הרבה כסף , אהל נראה לי שווה.. בכל מקרה , שיהיה לכולם שנה טובה , מתוקה ומוצלחת וכמובן תמיד הרבה בריאות. טל הרט www.imedia.co.il www.zoogy.co.il www.finder.co.il www.nety.co.il

IIC מיכה

New member
שנה טובה, טל. יש דוגמאות של הפרסום?

אני פשוט לא רואה טלויזיה, כך שקשה לי להתייחס. אבל מעניין...

../images/Emo74.gif../images/Emo75.gifשנה טובה לכל באי הפורום../images/Emo41.gif../images/Emo65.gif

שנה של שגשוג כלכלי, שנה של התפתחות האתרים שלכם, שנה של מיקומים ראשונים בגוגל, שנה של דיונים מעניינים, שנה בלי עקיצות וירידות, שנה של הגשמת משאלות. מכל ה-
- אביטל יוגב

שנה טובה לגולשי תפוז../images/Emo43.gifאנשים

גולשים יקרים, ממש לפני שהשנה החדשה נכנסת והשנה הקודמת הופכת להיסטוריה, אנחנו, משפחת תפוז אנשים, רוצים לאחל לכם וליקרים לליבכם שנה מאושרת, בריאה ומלאה ברגעי אושר והנאה. שנה של עולמות חדשים, גילויים וחידושים, חברויות ,כתיבה משובחת והנאת קריאה, בפורומים, בקומונות, בבלוגים וגם בפליקס. מקווים שגם בשנה הזו 'תפוז' ימשיך להיות הבית השני (או הראשון) של כולנו ונהנה מגלישה בטוחה, מהירה ומעשירה. שנה שהטוב בה ייזכר למרחקים ארוכים והרע יעלם כלעומת שבא. חג שמח
משפחת תפוז אנשים אירועי היום
ראש השנה בפתח ופורום דיאטות ואורח חיים בריא, מזמין אתכם להעלות את המתכון הכי מוצלח שלכם לפורום, ואולי לזכות בעותק מהספר המטבח הבריא של הוצאת "על השולחן" מאת אורלי פלאי-ברונשטיין ושי לי ליפא אנג'ל הקליקו כאן ושיהיה בתאבון: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=132&MessageId=122098879
שולחן החג שלכם כל-כך יפה שחבל לגעת באוכל כדי לא להרוס? צלמו אותו, העלו תמונה לשרשור הפעילות בפורום שלושים פלוס ואולי תזכו בפרס שווה: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=101&MessageId=122064544

מאיה וק

New member
ברכת שנה טובה מדגזהב אנימציה

שלום לכולם! אני מזמינה אתכם לצפות בברכת אנימציה שהכנתי (יחד עם עמיתי וחברי, עופר שקדי) לכבוד השנה החדשה שמתרגשת עלינו לטובה. מי ייתן שתהיה זו שנה נפלאה של הגשמת משאלות (בשביל מה יש דג זהב, אחרי הכל?), השראה, שמחה וחברות.

ה מ פ צ ח

New member
כבר קיבלתם 5,524 "שנות טובות"?!

אז קבלו גם אחת ממני רגע לפני שעוד שנה פוצחת:

שנה טובה לגולשים יועצים ותומכים

מי יתן והשנה המתחדשת עלינו היום תהיה מלאה בפעילות ועשייה מרובה מאחלת לכולם בריאות פרנסה וברכה

tudu

New member
סרטון - קצר וקולע ../images/Emo8.gif שנה טובה....

כהרגלנו היינו חייבים לעשות סרטון - מה לעשות אנו מכורים כנראה לוידיאו... יצרנו שנה טובה בסגנון - קצר וקולע....

למעלה