סיכום שבוע

adii1201

New member
../images/Emo73.gifסיכום שבוע

איך עבר עליי השבוע?
סרט השבוע?
ספר השבוע?
שיר השבוע?
תוכנית\סדרת השבוע?
התחדשות השבוע?
ציטוט \ פתגם השבוע?
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?
עצבון \ ביאוס השבוע?
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?
תמונת השבוע?

adii1201

New member
מסכמת../images/Emo9.gif

איך עבר עליי השבוע?מתיש היו לי מלא דברים לעשות
סרט השבוע?ספק של מריל סרטיפ... לא החלטתי אם נהנתי או לא
ספר השבוע?עדיין Plain Truth למרות שבכלל לא קראתי השבוע
שיר השבוע?Roxette- Queen Of Rain
תוכנית\סדרת השבוע?איך פגשתי את אמא הייתה היחידה שראיתי פרקים חדשים, דספרט כי ראיתי עם ידיד שלי את עונה 5 ואלן כי פליסיטי הייתה
התחדשות השבוע?קניתי היום שרוולון נחשב?
אה וקנינו כל מיני שטויות לבית באיקאה ורציתי לקנות מגפיים אבל לא היה להם במידה שלי
ציטוט \ פתגם השבוע?זה לא היה ציטוט זה היה יותר דברים שאמא שלי עשתה
ישבנו לאכול והיה בקבוק של שמן על השולחן (לא יודעת למה
) והיה בקבוק של טבסקו ליד הקופסא שלו ואז אמא שלי בטעות לקחה את הבקבוק של השמן וניסתה להכניס אותו לקופסא של הטבסקו למרות שזה הרבה יותר קטן מהשמן
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?למדתי מילים|קיר| והייתי באיקאה
עצבון \ ביאוס השבוע?המילים
ושלא הספקתי כמה דברים שרציתי...
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?אוח המלצר מהבלאק|ריר|
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?אמא
תמונת השבוע?
הלוואי עליי

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gif'ואני לבד..אני וכל המחשבות'

איך עבר עליי השבוע?חרא! כאילו סופ"ש חרא..והשאר לחוץ ביותר סרט השבוע?נראה לכם שיש לי זמן לראות סרט?!?! ספר השבוע?ולקרוא ספר?!?! שיר השבוע?מחכה לשמוע,כמו תמיד,שנינו יחד-סיוון (יש לה דווקא אחלה דיסק!) תוכנית\סדרת השבוע?לא ראיתי כלוםםםםם התחדשות השבוע?ממש היה לי זמן לקנות משהו פחח ציטוט \ פתגם השבוע?'ואני לבד..אני וכל המחשבות..' דבר מיוחד שעשיתי השבוע?הרבה..אין לי כוח להתחיל בכלל.. עצבון \ ביאוס השבוע?לחץ,לחץ,לחץ,מחשבות,תיגבורים!!!בית ספר$%$#%#$%# הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?אמ..לא היה משהו כזה..אולי הופעות של חברה שלי. אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?אח שלי כפרה עליו..פשוט אין עליו בכל העולם הזה תמונת השבוע?אני ואח שלי:)

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gif'ואני לבד..אני וכל המחשבות'

איך עבר עליי השבוע?חרא! כאילו סופ"ש חרא..והשאר לחוץ ביותר סרט השבוע?נראה לכם שיש לי זמן לראות סרט?!?! ספר השבוע?ולקרוא ספר?!?! שיר השבוע?מחכה לשמוע,כמו תמיד,שנינו יחד-סיוון תוכנית\סדרת השבוע?לא ראיתי כלוםםםםם התחדשות השבוע? ציטוט \ פתגם השבוע?'ואני לבד..אני וכל המחשבות..' דבר מיוחד שעשיתי השבוע?הרבה..אין לי כוח להתחיל בכלל.. עצבון \ ביאוס השבוע?לחץ,לחץ,לחץ,מחשבות,תיגבורים!!!בית ספר$%$#%#$%# הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?אמ..לא היה משהו כזה..אולי הופעות של חברה שלי. אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?אח שלי כפרה עליו..פשוט אין עליו בכל העולם הזה תמונת השבוע?אני ואח שלי:)

NoFaR815

New member
סנטה סנטה עוד בננה טםטםטםטםםם

איך עבר עליי השבוע? לחוץ
ספר השבוע? הזדמנות למשהו טוב שיר השבוע? בואי נפרד תוכנית\\סדרת השבוע? השרדות אחרי הפרק שהיה עכשיו
וכמעט מלאכים היה פרק קורע יום חמישי
התחדשות השבוע? בגדים לפסח... ציטוט \\ פתגם השבוע? ראה כותרת :p דבר מיוחד שעשיתי השבוע? ממ חוץ מלנקות?
עצבון \\ ביאוס השבוע? תגבורים
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? יום חמישי עם חברים
אייקון \\ סמיילי השבוע? |בלנוד| איש השבוע? חברה
תמונת השבוע? מהטיול השנתי

NoFaR815

New member
מהההההההה לא לא את חייבת לראות חייבתתת

היה פרק יפה ומצחיק
ביום חמישי היה פרק על סקס.. וואי זה היה קורע עם ניקוD: תראי תראי

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifאין לי כותרת

איך עבר עליי השבוע? עבר סרט השבוע? אולי מספר 23? ספר השבוע? אין שיר השבוע? ליטל ת'ינגס של גוד שארלוט תוכנית\סדרת השבוע? צ'אק התחדשות השבוע? הו.. קניתי בגדים לכבוד פסח. ג'ינס וחולצה מפוקס וג'ינס קצר מתמנון. אה וגם כמה מדליות ציטוט\פתגם השבוע? כן, אני ממש אזכור
דבר מיוחד שעשיתי השבוע? קניות לפסח. ותחרותD: עצבון\ביאוס השבוע? חלק מסויים בתחרות הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? פול קונטקט אייקון\סמיילי השבוע?
איש השבוע? הוא
תמונת השבוע? אין לי כוח לעבור למערכת החדשה

למעלה