מזגן לבינבה

סנאפלס

New member
../images/Emo73.gifמזגן לבינבה

שמעתי על בחור שמתקין מזגנים ע"ב המצבר, כך שגם בינבות יכולות לנסוע בבקרת אקלים. מי יודע איך אוכל ליצור עימו קשר ? (כן, נכון, אני גר באילת...)

Dr Bug

New member
ולגבי שליטה מלאכותית על החום!!!

ישנו צביקה מרון קאר אשר מתקין מזגנים לחיפו, אבל הוא דורש מחיר שלדעתי מופרז מעבר לכל קו מחשבה, משהו באיזור ה-4500 שקל. להצעה קצת יותר מושכת צור איתי קשר בעוד כשבוע (נניח ביום שבת הקרוב)

chino

New member
מזגן אורגינל

החיפושיות שיובאו לארה"ב בשנות השיבעים היו מצוידות במזגן אורגינל מהחברה, אני בטוח שעדין אפשרי לאתר מערכת כזו ולהביאה ארצה.

Joe Bugin

New member
אני לא כ"כ בטוח בזה מכיוון שבאף

חוברת של hot vw או כל חוברת אחרת לא מפורסם כזה דבר ואפילו לא בחוברת של היינס של הsuperbeetle .

chino

New member
תשאל את...

ישנו אחד מחברי מועדון החיפושיות, (אני חושב היושב-ראש) שיש לו חיפושית אשר הגיעה עם הכנה למזגן, מצטער שכחתי את שמו. וחוץ מזה קראתי מספיק מאמרים בנושא כך שאני בטוח בזה. דרך-אגב, אתה יכול לחפש באתר www.ebay.com חלפים למזגן חיפושית, אני בטוח שתמצא שם.

Dr Bug

New member
אורגינל???

סחטיין על המידע, אך תקן אותי אם אני טועה כשאני אומר כי אפילו המעטות שנמכרו עם מזגן היו בהתקנה מחוץ לכתלי המפעל, התקנה של מזגן אוניברסלי, וכן, מזגן זה אכן ניתן להשגה אך במחיר כואב של כ-3000 שח ללא משלוח או התקנה!

chino

New member
אז ככה...

ההכנה למזגן הותקנה במפעלים בגרמניה, את שאר ההתקנה סיימו במרכז הייבוא של פולקסווגן אמריקה, כך יוצא שקיבלת מהחברה רכב עם מזגן.

vq55205

New member
מזגן

לפני שבועיים בים שישי נכח בפגישת חברי המועדון בחור שהתקין מזגן ללא הכנה אורגינלית , הוא פיתח תושבת שמאפשרת הרכבת המדחס על המנוע לא זכור לי שם אבל למיטב זכרוני המחיר הכולל מזגן והתושבת משהו בסביבות ה-4K תנסה לברר מי הבחור.

למעלה