מהי מוזיקת דרכים עבורכם?

העכביש2

New member
../images/Emo73.gif מהי מוזיקת דרכים עבורכם?

אז הודעת הפורום הראשית כבר נכתבה, וגילו הפנה את תשומת ליבי לכתבה שערכו במגזין האינטרנטי "הגה" על מוזיקת דרכים. וזה הזמן לשאול אתכם: מה היא מוזיקת דרכים עבורכם? ולאו דווקא מבחינת האומנים הספציפיים אלא יותר בכייון רעיוני/הרגשתי. יש דבר כזה בכלל? האם יש הבדל בין מוזיקה ששומעים בנסיעה ולזו ששומעים במחשב נניח? מה אתם חושבים?

Shira Esther

New member
בעיקרון,

הרבה רוק רך, כזה שלא עושה רעש בראש, בלי קולות צרודים. ברור שיש חריגות, אבל זה הבסיס/tapuzforum/images/emo13.gif

Akay4

New member
גם Dream Theatre היא מוזיקה לדרך...

לכן ישנה בעיה עם "מוזיקה בדרכים" ... כל דבר שנשמע טוב בנסיעה, ומעביר אותה מצויין - זו מוזיקה בדרכים.

וואי זה כל כך תלוי

זה יכול להיות רוק נשים עצבני או אלקטרוני שקט או סתם מוזיקת פופ טפשית או אפילו אינדי. במקרה שלי זה מאוד תלוי מצב רוח ותלוי בכיוון הנסיעה, כשאני נוסעת לעבודה אני שומעת דברים שונים ממה שאני שומעת כשאני נוסעת ללמוד או כשאני נפגשת עם חברים.

dsol

New member
אין דבר כזה מוזיקה לדרכים_../images/Emo189.gif

יש רק מוזיקה למצבים. נסיעה היא אחד המצבים אבל גם בין נסיעה לנסיעה זו יכול להשתנות זה תלוי עם מי נוסעים, לאן נוסעים ולאיזו מטרה אם אני רוצה להתחיל להעורר ולהיות אנרגטי לקראת משהו, או שאני רוצה לבוא בראש שקט ורגוע לקראת משהו אחר ולצורך השאלה... מחשב ונסיעה, שני מצבים שונים אבל מאוד קרובים יש דברים שאני לא יכול לשמוע בנסיעה כי הם יותר מידי מעוררי רגשות ומחשבות מסויימות שפשוט יכולות להזיק בנסיעה ויש דברים שבמחשב אני לא אשמע כי זה פשוט לא מתאים בלי הנוף המתחלף של הדרך

hilali1

New member
../images/Emo45.gif מזה שהוא אמר..אגב יש גם הבדל אם אתה נוהג

או יושב ברכבת או באוטובוס.. זה לא אותו הדבר

Simple but

New member
מוסיקה בדרכים.

נעים מאוד! את המוסיקה לדרכים מנסה לנצל בעיקר בכדי להרחיב את הרפרטואר המוסיקלי הכ"כ מצומצם שלי. אז אני נכנס לאתרים ופורומים כשלכם ,קורא ביקורות והמלצות ושומע. היכן שומע? בעיקר ברכב! אחלה פורום העליתם כאן ,שיהיה בהצלחה!

חולוני

New member
א-י-נ-ד-ב-י-ד-ו-א-ל-י.

כל אחד שומע מה שבא לו ברכב, אי אפשר להגדיר "מוזיקת דרכים".

Chemical Venom

New member
הדעה שלי..

לדעתי באמת קיים כזה דבר מוזיקה בדרכים זה שונה ממה שאמרו כאן שאין כזה דבר שזה הולך לפי מצבים.. כי שאתה נוהג יכול מאוד שיהיה בא לך לשמוע נגיד בולט פור מיי ולנטיין שזאת להקה סקרימו כזאת ואתה נגיד במצב רוח עצבני ובא לך לשמוע אותם..אבל בגלל שאתה נוהג אתה לא תשמע אותם..לפחות אני כזה שלא יכול לשמוע סוג כזה של מוזיקה באוטו..גם אם אני ממש ירצה.. ואצלי .המוזיקה באוטו היא תמיד הלהיטים..תמיד יהיה לי את השני שירים בדיסק של הלהקות שאני הכי אוהב 2 שירים של לינקין פארק 2 שירים של מיוז וכאלה... וחוץ מזה יש את המצב הזה שאתה באוטו ובא לך ההרגשה הזאת שאתה נהג מירוצים אז תמיד יש לי טראנס דאנס והאוס ..

The Human

New member
עבורי. בעיקר..

שירים שמשאירים אותי ער תוך כדי נסיעה.. או שמתאימים למצב הרוח הכללי שלי במהלכו. בד"כ רוק אך גם צ'יל ומוזיקה רגועה יותר עושים את שלהם.

almoni920

New member
אין לי רישיון אמנם

אבל אני אחראי על המוזיקה במכוניות של ההורים ככה שאני קובע מה לשמוע, בדרך כלל אני מעדיף קצת צרחות ואז שיר רגוע וככה כל הזמן וחוזר חלילה

למעלה