חברס יש צופים בעיר

../images/Emo72.gif חברס יש צופים בעיר

לא יודע כמה מתושבי העיר קוראים כאן אך רציתי לידע אתכם שנפתח השנה שבט צופים בנס ציונה במקלט של גן נווה, לילדים בין כיתו ו-י"ב, צופים הוא התנועת נוער הגדולה בארץ וגם האיכותית, פתחנו שנה ביום שישי והגיעו אלינו כ150 חניכים שהופך אותנו גם לגדולה ביותר בנס ציונה, אנחנו טובים מהמועדונצ'יק כי אנו בנויים על ערכים יסודיים, לעומת המועדונצ'יק שנבנה על ערכים מעורבבים מתנועות נוער שונות ושנבנה בשביל לרצות ולא באמת כי זה חשוב להם. בנוסף לכך צופים הוא כלל ארצי ונותן לילדכם לפגוש נוער מכל המדינה לעומת התנועה העירונית שזה רק בתוך נס ציונה. בבקשה תתנו לנו הזדמנות, חינוך ילדיכם חשוב לנו! נפגש בימי שישי בשעה 16:00(למעט השבוע ה22/9 שנפגש ביום חמישי בשעה 17:00) בגן נווה חזק!

gesus

New member
למה שלא תביא אותם לכאן?

תוכלו להעביר מידע ביניכם באופן המוני יותר דרך הפורום וזה גם יכול להפרות את יבשושיות הפורום...

וואו מה זה הלכלוך על המועדונצ'יק?

ואח"כ אתם אומרים שאתם ערכיים?? שאני לא אתחיל להרצות לך כאן על הצביעות והגועל נפש של התנועה הזו שאתה מהלל כל כך שנקראת "צופים". גם כן תנועה עם ערכי צעצוע. תנועה ערכית היא תנועה שמתקיימת לפי הערכים שלה ויכולה לעמוד בערכים שהיא מציבה לעצמה- מה שהצופים לא עושים ולא עשו. ושלא תחשוב שאני מדברת בכאילו, חברים טובים שלי בוגרים של התנועה הזו בכל הארץ, והם כולם מעידים את זה על התנועה. מטיף על ערכים של המועדונצ'יק....לפחות המועדונצ'יק עומד בערכים שהוא מציב לעצמו. לצופים אין שום זכות לדבר על ערכים. ו150 חניכים- התנועה הגדולה בנס ציונה...חחח! בדיחה.....

אפרז

New member
למה להשמיץ??

המועדניצ'יק הינו תשובה ליאוש מתנועות הנוער הארציות. בתקופה, בה תנועות הנוער התמוטטו (בשנות ה-80), מערכת הערכים שלהם קרסה והם לא הצליחו להחזיק חניכים רבים בכל הארץ, חיפשו בנס-ציונה משהו אחר. המועדונצ'יק היה התשובה. הוא פעל שנים רבות בשיתוף פעולה עם הנוער העובד והוציא מתוכו נוער שהתגייס ליחידות קרביות וגם כיום, שנים לאחר השחרור מצה"ל, הם מתנדבים בעיר ובמועדונצ'יק ועוזרים לחנך נוער טוב יותר. אין לי מושג מה קורה כיום (ילדי קטנים מידי), אך אני יודעת כי המועדונצ'יק פועל, נושם ובועט בכוחות עצמו ועדיין מנחיל לנוער ערכים של התנדבות ועזרה לזולת. לעומת זאת, יש לי ביקורת רבה על הצופים, ששולחת את חניכיה לשחק חפש את המטמון בקניון ואחד המשימות שלהם היתה לקחת ביס מארוחה של סתם אדם- חוצפה בהתגלמותה!!!! ועוד, האם צריך להזכיר כי השנה נהרגו במהלך פעילות הצופים 2 חניכים, כיוון שהארגון היה לקוי. במקום להשמיץ תנועות אחרות, מומלץ לבדוק מה אומרים וכיצד אומרים. כן, היתי בצופים המון שנים, לפני שעברתי לנס-ציונה. וכשעברתי, גיליתי כי המועדונצ'יק הוא בית חם, אוהב ומטפח!!!

אפרז צודקת../images/Emo13.gif

אני שנים הייתי בנוער העובד וגם במועדונצ'יק, יופי של מקום, חם אוהב ומלכד

למעלה