ברוכים הבאים למועדון הערב

../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif

שאלתי משהו מה השעה, הוא אמר : "עוד חמש דקות 6 וחצי" ...... איך ששמעתי את המילים 5 דקות ליבי החסיר פעימה ... מעניין למה ..
חברים, זהו .. היום נגמר, אפשר להרגע .. להוריד הילוך .... תדמינו שאתם ממלאים אמבטיה במיים חמים חמים, מוסיפים קצף אמבטיה ריחני. על הקיר דולק תנור חימום שמפיץ חום נעים בחדר .. מהאמבטיה עולים אדיי מיים, אתם נכנסים לאמבטיה, המים מכסים את כולכם, ברגע מתנגנת מוזיקה שקטה העיניים עצומות, כל השרירים רפויים ... המוח מרוקן ממחשבות.... דממה בבית, לא שומעים שום דבר חוץ מהמוזיקה שברקע ... שיהיה לכולנו ערב טוב ומוצלח

UV48

New member
ואז.....

פאף חושך מוחלט! כן, זה לא סיפור דמיוני, זה בדיוק מה שקרה אצלנו בבית לפני שעתיים. קפצתי הביתה (באמצע העבודה) לעזור לקלח ולהרדים את הבנות. שני מטרים לפני הבית הפלאפון מצלצל שנפל הפיוז וגלי במקלחת עם שתי הבנות ואלמוג!!!!!!! כשנכנסתי הביתה גלי כבר הספיקה להוציא את הבנות לסלון (יש שם מנורת חירום) ואני ראיתי רק שני פרצופים מתוקים מציצים מתחת לשמיכה גדולה שכיסתה אותם. אבל ברגע שהצעתי להן לחזור לאמבטיה (כמובן לאחר שהפיוז כבר הורם חזרה) שתיהן ענו לי חד משמעית "לא!!! אור!!!" המסכנות פחדו שאם הן יחזרו לאמבטיה האור שוב יכבה.

טובית 27

New member
ערב טוב

בעלי לקח לרופא את הילדים יחד עם אימי. הם קבלו סירופ לשעול ומורני קיבלה ברקלין כיוון שהיא מחרחרת קצת. איזה לילה מצפה לי. אין לי כבר כוח כול שבוע יש להם משהו אחר, ככה זה תמיד בחורף? ערב טוב

mey be

New member
ערב טוב../images/Emo29.gif

טובית חישבי חיובי. לפי השרשור בהמשך, את טובה בזה. רפואה שלמה.

ערב טוב ../images/Emo29.gif

חמותי היתה עם הילדים אחה"צ ואני הלכתי לנשום אויר (זאת אומרת לעשות קניות בסופר). אחרי שהתלוננתי שיובל נעצר עם השיניים - הוא מוציא 3 בבת אחת... מסקנה: כל מי שרוצה שיקרה משהו מתבקש לכתוב התייעצות בפורום. למשל, עוד שבוע הילדים של ליהי ידברו במשפטים של 5 מילים.

ליהיS

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif. התיעצות חדשה.

למה אני עוד לא זכיתי בלוטו?

michal66

New member
הי, וביי , רצה לחוג קרמיקה, אז ש...

יהיה ערב טוב לכולם. וגיל, מחכה למסר ממך !!! תודה מיכל

ערב נהדר -אני יוצאת להליכה.

הכוונה אני מחכה לאבא שיבוא וישגיח. והערב בפינתי אני "חולה" על ילדיי: עמרי
ובכן הגברבר המתוק מטפל כל-כך יפה באחותו התאומה שאני ממש מעריצה אותו. היום עברה לי מחשבה בראש.. על הגנטלמן שאני מגדלת כאן. כשעלמה בוכה.. הוא מתקרב אליה מציין שהיא "כה" (בוכה) ואץ להביא לה בקבוק. כשהיא מתקלחת הוא בא לשעשע אותה, ולהצחיק אותה. הוא מחבק אותה בלי סוף. ובכלל ילד עם מזג כל-כך טוב (ועוד גינגי) חולה עליו כבר אמרתי??

../images/Emo2.gif../images/Emo124.gif יש לי שאלה ...

קראתי באיזה מקום שיש שיטה להרדמת ילדים שנקראת שיטת 5 הדקות ... אפשר לקבל קצת הסברים מה זה השיטה הזו
אתם בעד
נגד
אולי יש למשהו דעה בעניין
ועוד משהו .. |אייקון של גיל שמקווה שהקוראים יבינו שהודעה זו נכתבה בהומור|

ggayya030

New member
../images/Emo5.gifלילה טוב!החלטתי לא להתאבד בסוף

...-{קרן החליטה להרדם רק עכשיו(לא סופי). אני חשבתי שאני עוד שניה מאבדת את העשתונות ומתחרפנת סופית! עמדתי שעות ליד המיטה-מלטפת, מדברת, מרגיעה.... ו כ ל ו ם ֱ הילדה לא נרדמת. בסוף בא אבא , רגע לפני שיריתי לעצמי כדור בראש, ולקח אותה איתו לסלון. הרגע היא נרדמה לו על הידיים. אוף... מה יהיה?

למעלה