קדירת בשרים וירקות ביין רימונים

bigjack

New member
../images/Emo71.gif קדירת בשרים וירקות ביין רימונים

אפשר להחליף את יין הרימונים בכל יין אחר אדום או לבן ואפילו בירה תעשה את העבודה אבל מנסיון אני יכול להגיד שעם היין המיוחד הזה שמופק מרימונים בלבד בתהליך של יין רגיל התבשיל היה לי הכי טעים מכל השאר. בסוף הבישול התווסף עוד משהו לסיר ועליו אספר בסוף. קדירת בשרים ביין רימונים - bigjack מצרכים: 4 פרוסות אוסובוקו עגל 5-6 נתחי אסאדו (שפונדרה)טלה או בקר 2 בצל גדול חתוך לרצועות 1 פלפל חריף חתוך לעיגולים 6-7 שיני שום קצוצות גס 50 גר` שומן כבש קצוץ דק (לא חובה) 4-5 תפוחי אדמה קלופים וחתוכים לרבעים באורך ככוס גזר גמדי או גזר טרי חתוך לעיגולים שמן זית 4-5 ענפי טימים 1 כף עלי אורגנו חצי כפית זרעי כוסברה חצי כפית זרעי כמון כפית שטוחה פלפל 4 עונות מלח חצי בקבוק יין רימונים ובדיעבד אפשר את כל הבקבוק מים רותחים אופן ההכנה: כותשים במכתש זרעי כוסברה+זרעי כמון+פלפל 4 עונות, מטגנים בסיר רחב אוסובוקו ושפונדרה עד להשחמה ומוציאים לכלי על השיש, מכניסים לסיר בצל, שום, פלפל חריף ושומן כבש ומאדים עד לשקיפות, מחזירים את הבשרים לסיר ביחד עם התבלינים הכתושים והטריים, מוסיפים את שאר המצרכים חוץ מהמים ומביאים לרתיחה טובה של 4-5 דקות, מוסיפים מים רותחים לכיסוי התבשיל ומכניסים לתנור שחומם ל-200 מעלות לשעה, מורידים את הטמפ` ל-120 מעלות לעוד שעה.
מגישים עם או על אורז לבן. החציל שרואים בקדירה זה קציצות בשר שמילאתי בסנדויץ חציל ואחרי טיגון הם בילו על הרוטב בסיר בתנור.

bigjack

New member
../images/Emo202.gif הקציצות

במקרה הכנתי נאגלה להקפאה והיה גם חציל מיותם אז קימבנתי חלק מהתערובת לתוך החציל ולקדירה.

bigjack

New member
../images/Emo202.gif ובשעת לילה מאוחרת ../images/Emo29.gif../images/Emo1.gif

כשהציפורים כבר נחרו על העצים אני ואלון החלטנו לבדוק את טיב הבשרים שבקדירה לפני שהיא מתקררת ונכנסת למקרר.. למזלנו היתה לחמנית המבורגר שנמרחה בשום ושמן זית...קצת אורגנו פוזר מלמעלה והן נכנסו לשתי דקות בגריל התנור... עליהן שמנו קצת אוסובוקו ושפונדרה .......... והתלקקנו
שבוע טוב לכולם

BiggPoppa

New member
נראה מעולה

בתקווה שמזג האוויר יתקרר בקרוב ונוכל להכין כאלו דברים בלי להזיע יותר מדי. ממש חגיגת בשרים מטורפת...

bigjack

New member
תודה../images/Emo9.gif בשביל זה יש לי מזגן חזק../images/Emo186.gif

ורד 34

New member
אפשר להיות שכנה שלך????

אני אנקה וסדר ואצחצח הכל וזה בתמורה רק ל... מנה מהאוכל שלך. זה הכל בלי כסף רק המזון

bigjack

New member
בכיף../images/Emo9.gif יש דירות פנויות להשכרה מסביבי...

אנשים לא מחזיקים כאן הרבה עם הריחות מהמטבח שלי ......נשברים ועוזבים

למעלה