מי מכיר אוכל יבש שנקרא REGAL?

saraha6

New member
../images/Emo71.gifמי מכיר אוכל יבש שנקרא REGAL?

ממליצים? מסתייגים?

dimitrygo

Active member
מנהל
לפי מרכיבים זה מזון די טוב, אבל משום מה אין

עליו הרבה תגובות חיוביות.

B0NB0N

New member
זה אוכל בינוני, אני קונה אותו לכלבה שלי

לחתולים לצערי, אני קונה משהו זול יותר ופחות טוב ובכל זאת הם בריאים והפרווה מבריקה. אם את רוצה לקנות אוכל משובח לחתולים שלך, REGAL הוא לא התשובה. אבל אם יש לך בעיות תקציב, הוא בסדר.

shonagon

New member
אני לא אהבתי

וגם החתולות לא אהבו כ"כ. הפרווה לא היתה יפה כשהן אכלו אותו והן פשוט לא כ"כ אהבו לאכול אותו. חזרנו לרויאל קאנין ומאז לא מחליפים, כנ"ל לגבי הכלב.

B0NB0N

New member
וואי, עכשיו כשאת מציינת זאת....

שמתי לב שהפרווה של דולי
שלי באמת דהויה ולא הבנתי למה.... אני אצטרך למצוא אוכל חליפי, רק שהאוכל האיכותי יותר בא באופן מוזל בשקים של 15 ק"ג וזה לוקח לה 4 חודשים לגמור את זה, לא בריא לדעתי. אנסה לבדוק אוכל אחר, או תוסף מזון נלווה.

sos660

New member
../images/Emo207.gif רק עכשיו שמתי לב למה שאתם כותבים

ויש לי שאלה. אמרת שהחתולה שלך אוכלת 15 קילו ב- 4 חודשים? שלי אוכלת בקושי 3 ק"ג בחודש וחצי ולמרות זאת, לדעתי, היא די שמנמנה. אני צריכה לציין שיש לה אוכל באופן קבוע בקערה. הוטרינר אומר שהיא נורמלית לגמרי. אז איך זה יכול להיות? כמה באמת חתולה צריכה לאכול?

dimitrygo

Active member
מנהל
אצלי שני חתולים אוכלים 2.5 ק"ג לחודש

אבל הם לא אוכלים פריסקיז

sos660

New member
תודה על התשובות, עכשיו אני רגועה

לא ידעתי שדולי היא כלבה ולרגע נבהלתי. אז אני מבינה שגולאש אוכלת כמות נכונה (שקית של בערך 3 ק"ג בחודש וחצי - חודשיים בערך). דימיטרי - היא חתולה גדולה בהרבה מרוב החתולות שהכרתי, יכול להיות שבגלל זה היא אוכלת קצת יותר משלך
בכל מקרה, הוטרינר טוען שהיא בסדר גמור (הוא ראה אותה בפעם האחרונה לפני חודש וחצי, בחיסון השנתי שלה).

dimitrygo

Active member
מנהל
העיקר שתהיה בריאה! גם אחד משלי הוא לא ממש

קטן. בלי להיכנס לווכוחים וניתוחים אני מאכיל במזון הכי מזין שיש בארץ - 4,700 קילוקלוריות לק"ג. בגלל זה כניראה כמות האוכל שהם צורכים היא מאוד קטנה. כשהאכלתי במזון אחר אז כמות האוכל הנצרכת הייתה יותר גבוהה. בגדול זה מאוד תלוי בחתול ואם היא בריאה ולא שמנה אז מה טוב! אבל בכל זאת הייתי מתרחק מפריסקיז.

sos660

New member
דמיטרי - מה רצית שאני אעשה ב- 18 ק"ג פריסקיז?

קיבלתי אותם מהחנות כפיצוי על 6 ק"ג אוכל מסוג אחר שקניתי והיה מקולקל (הוא ניסה לתת לי את אותו הסוג שקניתי - אבל הכל היה מקולקל). חצי מהכמות הבטחתי לתת למאכילת החתולים הקבועה אצלנו ברחוב (אני מאכילה רק את אלו שאצלנו בחצר ומזדמנים שאני פוגשת ברחוב) ואת השאר אני אשמור לגולאש ולחתולים של הבנין. חוץ מזה - החתולה מאוד אוהבת אותו. היא הסתובבה סביב השק שהעליתי הביתה והזילה ריר - שאני לא אתן לה? שאני אגיד לה ששמעתי בפורום שזה לא מזון איכותי? אל תדאג - היא גם מקבלת סוגי אוכל אחרים

dimitrygo

Active member
מנהל
זו אחת הסיבות למה כדאי להתרחק ממנו -

חתולים מאוד אוהבים אותו ואפילו מתמכרים אליו. אבל במקרה של חתולה שלך אני פחות דואג, הרי היא אוכלת הכל

erezmost

New member
איכות אבל הטעם...

האוכל איכותי אבל אף אחד מחתולי הבית שלי לא אהב אותו... אבל החתולי רחוב אהבו אותו מאוד (הם הרבה פחות בררניים) מאיזה אוכל את מחליפה ל-REGAL? עמית כלבים - חתולים - הבלוג של העמית

saraha6

New member
פרופלאן... החתולים מאוד אהבו ונראים מעולה../images/Emo71.gif

אבל כואב בכיס... מה עם QC? הוא יותר טוב?

dimitrygo

Active member
מנהל
לפחות יש פה הרבה אנשים בפורום שמאוד

מרוצים ממנו. חלקם גם עברו מפרופלאן.

Mind Games

New member
אני העברתי את החתולים שלי מפרופלן ל-QC

ויש לי ניסיון עם שישה חתולים שאכלו QC - שתי גורות שאכלו אותו עד גיל 3 וחצי חודשים, חתול בן שנה וקצת, שני חתולים בני שנתיים וקצת וחתולה בת שלוש. כולם אהבו את הטעם והמזון השביע אותם. כולם בריאים, הפרווה שלהם רכה, מבריקה ונעימה למגע. הצרכים שלהם טובים והם לא נותנים צואה בכמות סבירה (הצואה של ארתור, שהסריחה את כל הבית כשאכל פרופלן, מריחה עכשיו נורמלי). לכולם יש הרבה אנרגיה למשחקים ולטיולים בחוץ (הכוונה לשלושה שמטיילים בחוץ). בחורף הם אכלו - כל אחד קילו וחצי בחודש. בקיץ הם אוכלים קצת פחות אבל קשה לי להעריך כמה כי עוד לא נגמר המזון. המחיר מצויין בעיני במיוחד שאני קונה שק של 18 ק"ג ב-240 ש"ח. עם 3 חתולים בד"כ ו-5 כרגע אני חייבת שקים גדולים ובעבר הוצאתי מעט פחות (230 ש"ח) על 9 ק"ג פרופלן שהם גם אכלו - קילו וחצי כ"א בחודש, כך שממש חסכתי חצי מההוצאה על אוכל.

elator

New member
המחיר באמת מצויין

אני הייתי קונה את הפרופלאן ב-250... כמו שכבר כתבתי בעבר, אני לא בטוחה שהפרווה מבריקה כמו עם הפרופלאן אבל עכשיו בדקתי וראיתי שה-9 ק"ג של QC הספיקו לחודשיים ל-4 חתולים נראה לי שזה יותר זמן ממה שהחזיק אצלי הפרופלאן אז זה בהחלט שווה.

למעלה