תזכורת - הסרגל שלמעלה בראש הדף

../images/Emo70.gif תזכורת - הסרגל שלמעלה בראש הדף

מעבר לטאג ליינס שכרגע רק מתווספים אליהם חדשים ולא יורדים (פונקציה של כמות ההודעות) ישנו גם הסרגל קטגוריית מאמרים - כרגע ריקה, מחכה לתכנים מסודרים ויפים. חלק מהמאמרים ייכתבו כתולדה משירשורי נושאי השבוע אבל גם אתם מוזמנים לתרום קטגוריית סקר - כרגע הסקר עוסק במפגש שהציעה מיכל, בעתיד ? השמיים וכולי... ניתן להביט בתוצאות הסקר עד כה ללא הצבעה. רצוי להצביע כדי להשפיע. קטגוריית לוחות - הלוח היחיד שפעיל כרגע הוא לוח החלפת ומסירת ציוד. אני מניח שבתום עונה יהיו הצעות (אולי לפני). השימוש בלוח פשוט. לוחצים על לחצן הוספת מודעה , רושמים פרטים מינימליים (לא חייבים הכל וניתן להסתפק בכיוני הרגיל של תפוז) ומאשרים. קטגוריית קבצים - לשם מועברות אוטומטית התמונות שמצורפות כמו גם קבצים אחרים. קטגוריית קישורים - היא תופעל בתום השבוע הקרוב. יהיו שם הצבעות לשרשראות הנושאים השבועיים בשלמותם, וזאת על מנת שבמקום שאסנן על דעת עצמי תוכלו אתם לקרוא את כל מה שנאמר ולהגיע למסקנות המתאימות לכם ללא הפרשנות שלי שכנראה לא מתאימה לכולם. אני מזכיר שאני מאוד אשמח לקבל לתיבה שלי מסרים לגבי נושאים מעניינים כנושאי השבוע. כרגע הנושאים (על רגל אחת) העתידיים (לאו דווקא בסדר הזה) הם : לוחות התפתחות ובעיות התפתחות, ריהוט (כרסאות הנקה, שידות, צביעת רהיטים ועוד), תזונה על היבטיה השונים, שינה והרדמה, מעברים לגן חדש או בית חדש וכדומה, ספרים וקלטות מומלצים, מתנות לימי הולדת (יהיה רלוונטי כששיר תהיה בת שנה....), חלוקת תפקידים בין ההורים, בילויים ובייבי סיטר, בעלי חיים ועוד ליאור

למעלה