מחקר טיפולי עבור נשים הרות - פחד מלידה

vkellner

New member
../images/Emo70.gifמחקר טיפולי עבור נשים הרות - פחד מלידה../images/Emo70.gif

דרושות מתנדבות בריאות למחקר רפואי: במוסד רפואי: המרכז הרפואי תל אביב, על שם סוראסקי. במחלקה: מרכז לבריאות הנפש של האישה מתקיים מחקר רפואי בנושא: טוקופוביה – פחד מלידה. מרבית הנשים שוקלות בשלב כלשהו של חייהן כניסה להריון. נשים רבות חוות מכלול של תחושות, חרדות ופחדים מול הסוגיה של הריון ולידה. לעיתים קשה להן לדבר על תחושות אלה, שכן הן טועות לחשוב שרק הן מרגישות כך וכי כל הנשים האחרות מקבלות בקלות שלב זה של חייהן. אנו יודעים היום שנשים רבות חוששות, בעיקר מהלידה. עקב הקושי לחשוף נושא רגיש זה, ההבנה שלנו את התחום עדיין אינה מספקת, ואנו מבקשים את עזרתך כדי לשפר את הידע בתחום זה. אנו מעונינים לבדוק גם שיטות טיפול פסיכולוגיות כדי להבין מהי שיטת הטיפול האופטימלית. ככל שניטיב להבין את הסיבה לפחדים, מה אופיים ולמה הם קשורים, כך נוכל להציע שיטות טיפול יעילות יותר ולחסוך סבל מנשים רבות. נשים בהריון המעוניינות להשתתף מתבקשות לפנות בטלפון: 036973685 בימים: ב', ג' ו-ה' בשעות: 11:00 – 15:00 ניתן להשאיר הודעה
 
כל הכבוד על הרגישות ../images/Emo31.gif

מילא, בפעם הראשונה פרסום תמים, אבל להודעתכם אז הגיבה מנהלת הפורום, שאיבדה את בתה במהלך לידה, והסבירה מדוע הפרסום שלכם אינו רגיש ואף פוגע בחלק מבנות הפורום. זה לא מפריע לכם לפרסם שוב
אני סבורה שהמחקר שלכם חשוב מאוד, נא פרסמו אותו במקום הרלוונטי (פורום הריון ולידה רגיל, לא פורום בו נשים מפחדות מן הנודע יותר מאשר מן הלא נודע).
 

vkellner

New member
מצטערת על החוסר רגישות זה לא היה במכוון

לא ראיתי את התגובות לפרסום הקודם ולכן הפרסום הנוכחי נעשה בתמימות מתוך רצון לעזור. הייתי מוחקת את ההודעה אבל איני יודעת איך. בכל מקרה, מצטערת אם גרמתי למישהי אי נוחות.
 
ברור שהכוונה המקורית לא רעה

רק חבל שמפרסמים שוב מבלי לבדוק תגובות להודעה קודמת (זה מאוד פשוט, לכי לאפשרויות צפיה, בחרי ב"הודעות שלי" וישר יעלו מולך ההודעות האחרונות שלך והתגובות להן). אינך יכולה למחוק את ההודעה, זה בסמכות מנהלת הפורום, היא תעשה זאת אם תמצא לנכון (או אם תשלחי לה מסר שמבקש זאת). אישית, חרף האובדנים (והחרדות...) שלי, לא מוצאת את ההודעה פוגעת, אבל חושבת, שאם אפילו חברת פורום אחת נפגעת מן ההודעה, ראוי שהיא לא תהיה כאן. עקרונית, נושא המחקר הוא חשוב מאוד, רק שמתוך מה שניסחתם, נראה שהוא פונה לאוכלוסיה הכללית ופחות מיועד לעסוק בנשים שהפחדים שלהן מפני ההריון והלידה מאוד קונקרטים בשל עברן המיילדותי (ואם נעבור לתחום ההומור השחור הרווח בפורום, אני מניחה שאם במחקר תטולנה חלק נשים רבות עם "עבר פלילי" כמו הנשים כאן, התוצאה העיקרית תהייה הגברת החרדה של החוקרות מפני הריון ולידה...) בכל אופן, מאחלת לכם בהצלחה במחקר.
 
למעלה