הוחלף הסקר

מצב
הנושא נעול.

oren*

New member
../images/Emo70.gif הוחלף הסקר ../images/Emo70.gif

הוחלף הסקר

אתם מוזמנים לענות ולאחר מכן לפרט על גבי הפורום מדוע בחרתם באותה תשובה. אתר האינטרנט של RATP אתר האינטרנט של MTA

Sפיידי

New member
אני חושב

הוחלף הסקר

אתם מוזמנים לענות ולאחר מכן לפרט על גבי הפורום מדוע בחרתם באותה תשובה. אתר האינטרנט של RATP אתר האינטרנט של MTA
אני חושב
שכן. ככה אין תחרותיות, מחירים אחידים הכול מנוהל על אותו חברה, יש תיאומים בין השעות של הרכבת- אוטובוסים, תיאומים בכלל! ---ולא כמו שקרה בנתב"ג!! עם הגשר והכול...--- חוץ מזה ,זה לא יישנה הרבה לנוסעים כי מה אכפת להם אם חברת דן, או אגת את חברה חדשה שתקום ת"צ נגיד.... אני לא חושב ששזה ישנה הרבה אז מכול הבחינות זה טוב אז למה לא לעשות את זה?

nitsansh

New member
זה לא דומה

הוחלף הסקר

זה לא דומה
RATP, MTA ודומותיהן הן חברות תחבורה עירוניות. זה הגיוני, אבל לא איחוד של חברות עירוניות ובין-עירוניות!

oren*

New member
ישראל היא מדינה קטנה, כך שאפשר

זה לא דומה
RATP, MTA ודומותיהן הן חברות תחבורה עירוניות. זה הגיוני, אבל לא איחוד של חברות עירוניות ובין-עירוניות!
ישראל היא מדינה קטנה, כך שאפשר
להשוות בין נסיעה מתל אביב לחיפה ובין נסיעה ממנהטן לברוקלין (וזו אפילו ארוכה יותר ברכבת תחתית). השאלה נכתבה מבחינה תאורטית, נניח שמחר יכול לקום גוף שנקרא "ישראלית" והוא מאחד בתוכו גם את רכבת ישראל וגם את אגד ודן וגם איגוד המוניות.

כן לרשות עליונה לתח´ ציבורית

הוחלף הסקר

כן לרשות עליונה לתח´ ציבורית
לא כ"כ משנה איך יארגנו את הגוף או יקראו לו - אגף בתוך משרד התחבורה, רשות עצמאית או WHATEVER. העקר שתהיה לו סמכות לשלב ולתאם בין השירותים המוצעים ע"י מפעילי התחבורה השונים, ויתכנן לפי אמות-מידה מקצועיות את הפתרון האפקטיבי ביותר לכל צורך תחבורתי בכל אזור, תוך תהליך מסודר ויעיל של יידוע הציבור... לא עוד פילים לבנים; לא עוד התעלמות מצורכיה האמיתיות של המשק והלקוחות ומערכי השמירה על הסביבה; לא עוד ההסתמכות הבלעדית על הרכב הפרטי והכביש באין חלופה סבירה... נ"ב: ממליץ גם על האתר הבא :www.londontransport.co.uk

מצב
הנושא נעול.
למעלה