../images/Emo7.gif

אף אחד לא מבין אותי, אף אחד. אני רבה עם אמא שלי ואחותי, הן לא מבינות שאין לי כח לכלום, אין לי כח לעזור להן, לא רוצה לעשות כלום, אני לא עושה דברים בשבילי אז אני אעשה דברים בשבילן. איזה מעצבנות, אין לי כח שיבינו כבר. מעצבנות!!!!!!!!! פייה ששוב עצובה......

כרמל...

New member
פייה מתוקה....

אני לא לגמרי יודעת מה להגיד, אבל אני אנסה... אני חושבת שהבעיה לא אצלך אמא שלך ואחותך הם הבעיה, אז אולי קצת תתעלמי מהם, ותעשי מה שבראש שליך, מה שטוב לך מה שיגרום לך לחזור הנה ולהגיד שטוב לך ושאת כבר לא עצובה... אני אוהבת אותך מאוד מאוד וגם מבינה אותך!! (((((((פייה מתוקה))))))))

your engel

New member
פייה מתוקה...

תמיד יש מישהו שמבין אותך גם אם זה לא נראה ככה אמא שלך ואחותך אוהבות אותך מאוד ואולי בגלל זה הם כועסות... אולי הם באמת לא מבינות אותך כי את מעדיפה להיות סגורה כי את מעדיפה לסבול בשקט ולבד אבל מתוקה, לפעמים כדאי לספר ולשתף אחרים זה נותן תחושה טובה יותר וככה גם יכולים להבין אותך "אין לי כח לכלום" זה מה שכתבת... אם באמת לא היה לך כח לכלום אז לא היית כאן לא היית נלחמת לא היית מתמודדת תמיד יותר קל להגיד...אין לי כח אבל... זה לא חוכמה... את חזקה וכן יש לך כח אז תראי לי ולכולנו כמה חזקה את... תראי לנו ע"י כך שתמשיכי להלחם בעצב ובכאב עד שתנצחי (((((((((((((((פייה)))))))))))))))

למעלה